Israil malları

Sponsorlu Bağlantılar

milli_irade

Üye
Arkadaşlar dolaylı yoldan ve bir çoğu hızlı tüketim malları olan bu ürünlerden daha büyük bir tehlike var şu anda Türkiyede şu zamana kadar gizli kalmış VE GÜVENLİK HİZMETLERİ ADI ALTINDA HER AY DOLAR ÜZERİNDEN TAHSİLATINI GERÇEKLEŞTİREN PRONET FİRMASININ SON AÇIKLANAN VERİLERE GÖRE 55.000 ABONESİNİN ÖDEDİĞİ FATURALAR NEREYE GİDİYOR???

punqermojo

Üye
Ben bunların İsrail Malı olduğuna inanmıyorum neden mi?

Amerika Irağa girdiğinde bu markalar yine protesto edilmişti ve İsrail malı diye gösterilen Nokia'nın Finlandiya malı olduğunu herkez bilir:spr

aynen kartılıorum moderatörüm :)

matektass

Üye
Yukarıda yazılanlardan SARELLE TADELLE tamamı ile türk malıdır.Sahipleri SANOVEL İLAÇ FİRMASININ sahipleridir.Nevşehirlidirler. Orada yanlışlık olmasın...

0k3y'S

Üye
Ben bunların İsrail Malı olduğuna inanmıyorum neden mi?

Amerika Irağa girdiğinde bu markalar yine protesto edilmişti ve İsrail malı diye gösterilen Nokia'nın Finlandiya malı olduğunu herkez bilir:spr

;) Eğer zahmet edip nokia telefononuzun İEMİ nosunu araştırısanız Finlandiya malı olduğunu görürsünüz ;)

uk87

Üye
Arkadaşlar fillandiya kökenli hollanda kökenli olması bir anlam ifade etmez sahipleri yahudi. Yani her yahudi israillidir. kim aksini idaa ederse etsin. bunların farklı bir inançları var kendi ırk ve dinleri dışındakilere kesinlikle değer vermeyen kendi ırkları ve israil için çalaışan kazanan üreten ürettiren ve amaçları uğruna dünyayı gözünü kırpmadan yokedebilecek bir ırk... başta ülkemizi bölmek ve Kabeyi yıkıp yerine süleyman tapınağı kurmak büyük israil vb. gibi saçma sapan projeleri var...

fatih3940

Üye
Yoldaki taşı başkası takılıp düşmesin diye kenara alıcaz, çöpümüzü çevremiz kirlenmesn diye icabında elimizde veya cebimizde taşıcaz,bizim gibi can taşıyan diğer yurttaşlarımızı sevmeye ve hayatı paylaşmaya çalışıcaz ve onları rahatsız etmemek için çok dile getirdiğimiz özgürlüğümüzden kısıcaz, yaptığımız her türlü işi öncelikle topluma faydalı olmak prensibiyle ve en güzel, en layık bir şekilde yapıcaz, nerede olursa olsun gereksiz harcanan elektrik ve su bizi kendisini kapatmaya itecek, sizin de bahsettiğiniz gibi kimin malı olursa olsun tercihimiz TÜRK MALI olsun. Kısacası gençler HER ŞEY VATAN İÇİN söznü artık her kesim bizzat uygulamaya dökecek ve uygun lisan ve hareketlerle (bıktırmadan) diğer yurttaşlarımızı uyaracağız teşvik edeceğiz.

kayzeri3896

kayzeri3896

Üye
Biz bunları yiyoruz yazdıklarının yarısından çoğunda MADE IN TURKEY yazıyor..

nebihnebih

Üye
Arkadaşlar, o Finlandiya malı, İsviçre malı, Türk malı olduğunu, aslında İsrail malı olmadığını belirttiğiniz mallar kesinlikle İsrail malı olabilir. İsrail 1947'de kurulmuştur ve Dünya'nın en uzun süre vatansız kalan milletidir sanırım. Vatanları olmadığı için İsrailliler 1947'ye kadar Dünya'nın her yerindeymişler. Oralara yerleşmişler, Dünya çapında aralarında müthiş bir dayanışmaya girmişler. İsrail devleti kurulduktan sonra vatanlarına gitmemiş çoğu. Çünkü başka ülkelerde almış yürümüşler. Markaları o ülkelerde güçlüymüş, o yüzden kalmışlar o ülkelerde.

Siz ve ben, Dünyanın bir çok ülkesinde doğmuş olan İsrail markalarını tesbit edelim ve kesinlikle kullanmayalım.

b2bugra

Üye
güldürmeyin beni nokia mı hadi onu bıraktım orada yedigünde gördüm sanki :D

b2bugra

Üye
Arkadaşlar, o Finlandiya malı, İsviçre malı, Türk malı olduğunu, aslında İsrail malı olmadığını belirttiğiniz mallar kesinlikle İsrail malı olabilir. İsrail 1947'de kurulmuştur ve Dünya'nın en uzun süre vatansız kalan milletidir sanırım. Vatanları olmadığı için İsrailliler 1947'ye kadar Dünya'nın her yerindeymişler. Oralara yerleşmişler, Dünya çapında aralarında müthiş bir dayanışmaya girmişler. İsrail devleti kurulduktan sonra vatanlarına gitmemiş çoğu. Çünkü başka ülkelerde almış yürümüşler. Markaları o ülkelerde güçlüymüş, o yüzden kalmışlar o ülkelerde.

Siz ve ben, Dünyanın bir çok ülkesinde doğmuş olan İsrail markalarını tesbit edelim ve kesinlikle kullanmayalım.

eğer gerçekten senin dediğin gibiyse o zaman hiç kimse bu markaları kullanmasın insanlar ölsün gitsin zaten burdaki kullandığımız genel ihtiyaçlar napçaz dişlerimizi fırçalamicazmı saçma sapan işler yapmaın lütfen

ACMİLANO

Üye
hergün yeni bişey ekleniyo listeye...günde 10 tane bu tarz mail geliyo bana..yayma konusunda üstümüze yok maşallah ama sıra uygulamaya gelince hiç sanmıyorum bunları yollayan insanların uyguladığını...keşke lafla değil de icraatla bişeyler yapabilsek...ama olmuyo işte...
katılıom :S

--------------- Ekleme ---------------

cogu temel ihtiyac :S

Kral044

Üye
Sa kardeş saol tüm ürünleri söylersen +++ alırsın

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Bu konu hala coşuyor:D

mehmetbastug94

mehmetbastug94

Üye
ama çoğu ürünlerini türkiyedeki fabrikalarında ürettiklerinden türk malı gibi yani 869 kodlu gözüküyorlar... çok az ithalat yapılanlarda 729 bunuda bilmek lazım... ayrıca nokia finlandiyadan gelebilir ancak finlandiyadaki nokia israile aittir. Orada üretiliyor diye oranın olacak diye bir şey yok!

ultra14

Üye
:megafon::ağlarım::ağlarım:<

osmanlıııı

Üye
yuhh yaa vakko nun israil malı olduğunu bilmeyen yokk bide kalkıp türkiye nin malı yazmış yaa bu markayı satanlar bile söylüyo bunu insaff bee

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
:hmmm

ekremm123

Üye
yaa ben hermen hepsini kullanıyorum ama almamaya dikkat ederim heralde bundan sonra:(