Israil malları

Sponsorlu Bağlantılar

..:|By_NeFReTª58|:..

..:|By_NeFReTª58|:..

Üye
bütün markaları yazmışşın daha ne kaldıki geriyeee

tragedie

tragedie

Emekli Yönetici
Devede kulak kalır Ben zaten kullanmyorum isril ve abd yi durdurmak keşke bu kadar kolay olsaydı yıllardır dünya üzerinde ektikleri mahsulü bugün biçiyorlar ve bütün dünya sadece izlemekle yetiniyor Bir avuç israilli bugünkü topraklarda zamanında ingiliz sömürgesi altında iken ingilizlerle yapılan çatışmalardan sonra ingilizler çekildi o topraklardan sonra araplara saldırdılar bir her iki tarafta bir çok kayıp verdi ama onların direnişide israilin topraklarını genişletmenisi engelleyemedi Müslüman toplumlar olarak geç kalmadıkmı arkadaşlar onlar gece gündüz çalışıp e iyi malları üretirken araplar devamlı birbirlerini öldürdüler israil filistini işgal etmiş hani tek vucut olma zamanı el-fetih ve hamas ikdidar mücadelesi veriyor birbirlerini öldürüyorlar bu şekilde mücadele olurmu İnce bir sızıdır El aksa Ya görürsünüz Yada görmemezlikten gelirsiniz

--------------- Ekleme ---------------

Ayrıca Ahmedinejat ın dediği gibi bizim mücadelemiz yahudiler ile değil siyonizm iledir Çünkü islam kin tutmaya masum insanların öldürülmesini Şiddetle reddeder

filistin_cocuğu

Üye
yhaa hep böle deniyoqq hani boykot vardı savaş bitti boykot da bitti.. yakında aldğınız o malların parası ile bizi de vururlar siz hiç merka emteyin

berkan55

berkan55

Üye
baska bi se kalmadi ki herseyi israil mi bulmus:)

tragedie

tragedie

Emekli Yönetici
Ya şuna Açıklık getirelim şuan gıda temizlik ve giyim silah sektörünün 100/80 i israil orjinlidir dünyada artan yahudi ve siyonizm karşıtlığı ve devamlı gündeme gelen boykotlar nedeni ile İsrailller artık paravan şirketler kurup ürünlerini satıyor made by china yazar ama aldıgınız ürün israil malı olabilir vb şekilde onlardan uyanıgını görmedim ve onlar kadar cimrisini boğazını sıkdan 50 kuruş alamasssın

benoktay

Üye
yahu kardeşim sabancı, koç ,doğan bu adamlarda yahudi asıllı ona kalırsa. anlayacağınız bu liste uzar gider .siz amerikayı avrupayı kim yönetiyor zannediyorsunuz:sukur:tabiki yahudiler. o petrolü bol bulup k.çına süren arapları kim yönetiyor zannediyorsunuz.her müslümanım diyeni müslüman her türküm diyeni türk zannetmeyin .bizim zenginlerimiz yahudilerin mallarından başkasını satmaz bu ülkede çünkü onlarında %80 i yahudi kökenlidir:oke:

oguzkagan11

oguzkagan11

Üye
evet biraz daha seçkin olunabilinirdi paylaşım da

falanfilanoha

Üye
arkadaşlar şimdi birbirimizi kandırmayalım. mesela "oha yani hepsi değildir" yada "milka isveç malı bi kere" diyerek.
sonuçta hepimiz kullanıoruz ne kadar israili kötülesekte en büyük yardımı biz yapıoruz. ayrıca adları "kent" yada "komili" diye illaki Türk malı olamaz.Zaten türk malı olsada hammaddesini israilden alıodur belki. zaten adamakıllı türk malı kullananda yok. en iyisimi biz colayı burger king i bi tarafa bırakıp düzgün şeyler yiyelim ne dersiniz.....

raminur

Üye
ben bu ürünlerin tam olarak doğru olduğuna inanmıyorum şu sitedeki ürünler bana daha gerçekçi geldi bide siz bakın bnce

gerçekten elimizden geldiğince dikkat etmemiz gerekio /israil malı olarak karışık geliosa da Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkanı Sinan Aygünün de dediği gibi ithal ürünler yerine barkodu '869' ile başlayan yerli malı ürünlerini satın alma teşvik edilmeli bence.Yerlisi varken yabancı mal almak Türkiye ekonomisine hiç bir katkı sağlamıyo

eevrenn22

Üye
arkadaşlar satın aldığınız malın seri numarrası 869 la başlıyosa anlayın ki türk malıdır bunu bana bi komutan sölmişti okulda :oke:

BU SAYFAYI PRİNT EDEREK LÜTFEN MÜMKÜN OLAN YERLERE ASINIZ... ÇOĞALTINIZ
BOYCOTT ISRAEL​
EY MÜSLÜMAN...!

DEĞERİNİ BİL... KENDİNİ KÜÇÜLTME... BENİM BOYKOT ETMEMLE NE OLUR DEME SAKIN HA..! UNUTMAKİ, YERYÜZÜNDEKİ MÜSLÜMANA SIKILAN MERMİLER, AŞAĞIDAKİ ALDIĞIN ÜRÜNLERİN GELİRİ İLE YAPILMAKTADIR...​
Ve unutma ki; BUNUN HESABINI ÖBÜR ALEMDE VERECEKSİN.
Ve unutma ki; SIRA SANA DA GELEBİLİR...
Ve unutma ki; FARKLI MEKANDA YAŞADIĞIN İÇİN BU MERMİLER SANA SIKILMIYOR...!

'Davut

'Davut

Üye
İsraillilerde ne markalar çıkarmış...Her sene cirosunu attırarak ilerliyor hepside Kriz filan dinlemiyorlar...

namiklar12

Üye
baktımda ipana , colgate , signal .eeeee başka ne kaldı .:kop:
liste çok uyduruk . ayrıca napalım israil diye dişlerimizi fırçalamıycaz mı . kokan ağızlarla filistini mi destekliycez :ehe

12_12

Üye
Coca Colayı 3 Ülke Üretiyo İsrail Abd Türkiye Biz Türkiyemmimkimni İçiyoruz ayrıca seri no su 7 290 ile başlıyosa israil malıdır

kissboxtr

kissboxtr

Üye
Vakko israil malı değil Türk malı..

velev ki bunlar israil malı SCHWEPPES bitter limon yerine şerbetlemi içicem vodkayı..:ehe Dünyada var 6-7 milyar insan 10 milyon insan tepki koysa nolur koymasa nolur..Bulandırmayın kafanızı böyle gereksiz şeylerle..
sen hala vodka içmeyi düşün onlar senin askerini şehit ettirsinler,din kardeşlerini öldürtsünler sen hala ziftlenmeyi düşün !:off:

yedigün türk malı ne bu ya her boku yazmıssınız 8 ile başlıo sizin
yedigünün üstünü bir oku bakalım hangi firmanın izni ile üretiliyor!Ulan sizin gibiler yeri geldiğinde en koyu milliyetçi görünüp sokaklara dökülürler ama bi savaş çıksa ilk kaçan olurlar !:off:

furkantel

Üye
lan hem orayı bombalıyorlar hemde yardıma müdale ediyorlar anlamadım yaaa ne kadar gerizekalı bir ülke bu asında bu şereffffszleri ülkeden sayadan adam değil!!!

tragedie

tragedie

Emekli Yönetici
araplar kendi aralarında kavga etmeye birbini sırtından vurmaya devam etsin yakında abd ve israil nükller i bahane edip irana saldırmassa iyidir bir iran dik durdu bunların karşısında ahmedinejat başkana saygı duyuyorum

liwetime10

Üye
arkadaşlar bunları yazarken büyük möabal alıyorsunuz.carrefour 100/100 fransız şirket israille hiç bir baglantısı yok..bilgilerinize

mklbyrk

Üye
çok sağol bilgilendirme için bu ürünleri almassan ve Türkçe mizi doğru dürüst kullanırsak tüm sorum çözülür

caymana

Üye
arkadaşlar bir malın finlandiya'da üretilmesi o malin yahudi malı olmayacağı anlamına gelmez. markalarınpek çoğu doğru :oke:

ama şu konu var ki vakko almayın demek anlamsız olur. sahibi yahudi olsa da türk markası'dır. siz dünyayı sömüren büyük kartelleri boykot edin. ve evet, gerçekten iyi markaları var. zaten herşeyi bu imaj denen şey sayesinde yapıyolar.

listede yanlışlar var evet. mesela Komili, Anadolu Endüstri Holding'in, Tuncay Özilhan'ın.

İyi bir listeye ihtiyacımız var. keşke google'da aranınca ilk bu sayfa çıkmasaydı. peh...