Israil malları

Sponsorlu Bağlantılar

qurbuz

qurbuz

Üye
    Konu Sahibi
Israil malları
Arkadaşlar işte israil'in malları
1-NOKİA
2-MC DONALDS
3-VAKKO
4-PROFİLO
5-CARREFOUR
6-KOMİLİ
7-SARALLE
8-PANTENE
9-ELİDOR
10-RECOİCE
11-BLENDAX
12-DOVE
13-LUX
14-CLEAR
15-İPANA
16-SİGNAL
17-COLGATE
18-ORKİD
19-CİF
20-VİM
21-DOMESTOS
22-REXONA
23-COCA COLA
24-FANTA
25-PEPSİ
26-YEDİGÜN
27-FRUKO
28-SPRİTE
29-SENSUN
30-SCHWEPPES
31-TURKUAZ
32-LİPTON
33-TANG
34-CAPPY
35-ARİEL
36-OMO
37-YUMOS
38-ALO
39-ACE
40-RİNSO
41-SANA
42-KENT
43-KNORR
44-MAGNUM
45-PANDA
46-ALGİDA
47-CARTEDOR
48-CORNETTO
49-DANONE
50-VİVİDENT
51-FİRST
52-CALVE
53-NESTLE
54-NESCAFE
55-NESQUİK
56-KİTKAT
57-MİLKA
58-JACOBS
59-MİLKYBAR

KULLANIP KULLANMAMAK HERKESİN KENDİ VİCDANINA KALMIŞ ARTIK BENDEN BU KADAR (ALLAHA
EMANET

:@:@:agla:agla
FİLİSTİNDEKİ ÖLENLERİ DÜŞÜNÜN ÇOCUKLAR,ABLALAR,KARDEŞLER,ABİLER,ANNELER,BABALAR,
DEDELER,ANNEANNELER BİR DÜŞÜNÜNNNN!!!!!!!!

:(:(:(

• Beğen
Tepkiler: rear2011 ve MUHAMMED604

Catty

Catty

Emekli Yönetici
iyi de bunların hepsini kullanıyorum ben.Ayrıca hepsini yazmışsın ya başka bişey kaldıysa onları da yaz:D

Yasminozz

Yasminozz

Üye
hergün yeni bişey ekleniyo listeye...günde 10 tane bu tarz mail geliyo bana..yayma konusunda üstümüze yok maşallah ama sıra uygulamaya gelince hiç sanmıyorum bunları yollayan insanların uyguladığını...keşke lafla değil de icraatla bişeyler yapabilsek...ama olmuyo işte...

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Ben bunların İsrail Malı olduğuna inanmıyorum neden mi?

Amerika Irağa girdiğinde bu markalar yine protesto edilmişti ve İsrail malı diye gösterilen Nokia'nın Finlandiya malı olduğunu herkez bilir:spr

Meyan

Meyan

Üye
Vakko israil malı değil Türk malı..

velev ki bunlar israil malı SCHWEPPES bitter limon yerine şerbetlemi içicem vodkayı..:ehe Dünyada var 6-7 milyar insan 10 milyon insan tepki koysa nolur koymasa nolur..Bulandırmayın kafanızı böyle gereksiz şeylerle..

qurbuz

qurbuz

Üye
    Konu Sahibi
bu markaların çoğu israilin yada %50 den yüksek bir geliri var

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
Arkadaşlar işte israil'in malları
1-NOKİA Finlandiya
2-MC DONALDS A.B.D.
3-VAKKO Türkiye
4-PROFİLO Türkiye (Türk Firmaları Tarafından Satın Alınmıştır.)
5-CARREFOUR Fransa
6-KOMİLİ ?
7-SARALLE
8-PANTENE Fransa
9-ELİDOR
10-RECOİCE
11-BLENDAX
12-DOVE Fransa
13-LUX Türkiye
14-CLEAR
15-İPANA
16-SİGNAL
17-COLGATE
18-ORKİD Türkiye
19-CİF
20-VİM
21-DOMESTOS
22-REXONA
23-COCA COLA A.B.D. İsrail Ordusuna Kârının Bir Kısmını Bağışlıyor..
24-FANTA Coca Cola'ya Aittir..
25-PEPSİ
26-YEDİGÜN
27-FRUKO Coca Cola'ya Aittir..
28-SPRİTE Coca Cola'ya Aittir..
29-SENSUN
30-SCHWEPPES
31-TURKUAZ Türkiye
32-LİPTON
33-TANG
34-CAPPY Coca Cola'ya Aittir..
35-ARİEL
36-OMO
37-YUMOS Türkiye
38-ALO Türkiye
39-ACE
40-RİNSO
41-SANA Türkiye
42-KENT Türkiye
43-KNORR
44-MAGNUM
45-PANDA Türkiye
46-ALGİDA
47-CARTEDOR Fransa
48-CORNETTO
49-DANONE Fransa
50-VİVİDENT
51-FİRST
52-CALVE
53-NESTLE İsviçre (İsrail'de Nes Cafe Adı Altında Kafe Zinciri Var..)
54-NESCAFE
55-NESQUİK
56-KİTKAT
57-MİLKA İsviçre
58-JACOBS
59-MİLKYBAR

KULLANIP KULLANMAMAK HERKESİN KENDİ VİCDANINA KALMIŞ ARTIK BENDEN BU KADAR (ALLAHA
EMANET

:@:@:agla:agla
FİLİSTİNDEKİ ÖLENLERİ DÜŞÜNÜN ÇOCUKLAR,ABLALAR,KARDEŞLER,ABİLER,ANNELER,BABALAR,
DEDELER,ANNEANNELER BİR DÜŞÜNÜNNNN!!!!!!!!

:(:(:(

Aklınıza Ne Gelmişse Koymuşsunuz.. :ehe

CoYoTe®

CoYoTe®

Üye
Vallaha Billaha.Bakıyorum , Ulan Diyorum Milka İsviçre Değilmiydi:D

blue_falcon

Üye
ayrıca arkadaşlar seri numarası 7 290 ile başlayan tüm mallar israil malı...bu rakamla başlayan malları almayalım,en azından hiçbişey yapamıyorsaK BUNU yapalım..

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
ayrıca arkadaşlar seri numarası 7 290 ile başlayan tüm mallar israil malı...bu rakamla başlayan malları almayalım,en azından hiçbişey yapamıyorsaK BUNU yapalım..

İşte Bu Dikkate Alınır.. :oke:

atasoy69

Üye
elinizi vicdanınıza koyun allahını seven bu malları kullanmaz ya şerefsizler ya coco colanı tersini okudum nahlet olsun bunlara muhammed yok mekke yok yazıyo tersinden. ıh yok bal gibide var :(:agla:oke::agla:nono::agla:@:nono:

hasisa

hasisa

Üye
arkadaşlar iyi güzel de bunları alsak ne olur almasak ne olur çünkü yaşantımız onlar gibi önce kendimize bir bakalım örneğin hiç yanımızdan ayırmadığımız cep tellerimize bakalım genelde nokia 1.0 mağlupsun artık gerisini size bırakıyorum
not: yaşantımızı ne zaman düzeltirsek islamı ne zaman yaşarsak o zaman bunları yaşamayız boşuna uğraşmayın

• Beğen
Tepkiler: rear2011
mservank

mservank

Üye
algida,becel,calve ,carte d'or,cornetto,knorr,lipton,magnu,max,sana,cif,domestos,omo,rinso,yumoş,axe,clear,dove,elidor,lux,rexona,signal
bunlar unilever firmesının ürünlerdir bu firma ise hollandalı ve ingiliz asıılı kişilerin firmasıdır
kısa bir bilgi:

1. 1930 yılında ingiliz sabun üreticisi lever brothers’ın hollandalı margarin üreticisi margarine unie ile birleşmesiyle kuruldu.247.000 kişiye iş olanağı veren unilever’in iki ana şirketi vardır: unilever nv ve unilever plc. bu şirketler aynı yönetim kuruluyla idare edilir ve tek bir birim olarak hareket eder. unilever’in şirket merkezleri londra ve rotterdam’dadır.

Salih Baba™

Salih Baba™

Üye
Ne yazıkki günlük hayatta sıklıkla aldığımız ürünler....

JrSparrow

JrSparrow

Üye
o malların hepsi israilin değil sensun fanta signal ve daha bir çoğu başka ülke malı

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
Hiçbiri İsrail Malı Değil ki.. :ehe

qurbuz

qurbuz

Üye
    Konu Sahibi
çok biliyonuz ozaman israilin mallarını siz yazın allahallah yaaaaaaaa

farukuzam

Üye
israil malı derken sanırım üretimini israil yapıyor demek istemiyor arkadaş. bu kadar mı düşürüyorsunuz yani kendinizi. yok almaya devam edecekseniz açık açık söyleyin de konuyu cıvıtmaya kalkmayın.

evet her yanımıza girmiş israil malları. biz bu malları kullandıkça filistinli kardeşlerimizi öldürüyor şerefsizler. tek çözümü ise adamların mallarını kullanmamak. Boykot 2 durumda etkili olabilir. 1. si adamlar kârlarının bir kısmını göndermeye devam eder ama sonuçta satış azalırsa daha az gider ve olumlu bir şey olur.

2. si ise adamlar baktı israili destekledikleri sürece zarar edecekler. para göndermekten vazgeçerler (pek yapacaklarını sanmıyorum.)

israil malı?
ya gerçekten israilde üretilen ya da israile kârının bir kısmını gönderen şirketlerin ürünleri.

Bir kimse bir müslümanın kanının akmasına bir kelimenin ucuyla bile yardım etse; kıyamette alnına "Allah'ın rahmetinden payı yoktur." yazılır. (Hadis-i Şerif)

Bir müslümanın öldürülmesi; Allah'ın indinde, dünyanın yıkılmasından daha büyüktür. (Hadis-i Şerif)

martech2

Üye
israili kutlarım küçüçük ülkeye kafa tutan yok anca dedikodusunu yaparız...

sheyneps

Üye
saçmalık ya o zaman bütün mallar israil malı hiç bişe kullanmayak.tamam herşeyi anladık carrefour sabancının onuda israil malı yaptılar yaa :ehe hepsinide kullanıyorum ve devam edecem