Işlemci Yandı Yardım

• 20 Eylül 2013
  • 618 Okunma
  • 11 Cevap

1. Arkadaşlar bilgisayarımda oyun oynarken işlemci yandı amd işlemci
    Yeni alacağım işlemcinin amd mi olması lazım

Yazan: Fantastik20
  2. ana kartin ıntel destekliyorsa intel al

3. anakartın işlemci yuvası sağlam mı dostum önce bunu öğrenmelisin birde amd anakartlar genelde intel desteklemez modele göre araşırıp öyle almalısın.

4. Internet cafede adam başka bir islemci takıp çalıştırmıştı ikinci el AMD işlemciler ne kadardır ki acaba

5. 100 150 Lira civarıdır sanırım. Tabi alacağın işlemciye bağlı.

6. Valla 40 tl param var ya yokmudur 40-50 tlye

7. Bilmiyorum dostum bi bilgisayarcılara sor istersen.

8. dostum öyle kafana göre işlemci alamassin bunun çipset uyumu soket uyumu cart curt bir sürü işi var anakartın modelini google a arattır hangi işlemcileri desteklediğini öğren...

9. 40-50 diyosun çoook zor

10. genelde felan degil amd destekli karta intel işlemci takamazsın intel destekliyede amd işlemci takamazsın.Anakartı denettiysen bilgisayarcıya çalıştıgından eminsen anakartın marka ve modelini sitesine girerek yada googleden araştırarak hangi işlemcileri destekledigini bulursun ona göre bütçene uygun sıfır yada ikinci el bir tane alırsın.40-50 Tl yede işlemci bulursun ama senin anakartına uyması önemli...

11. bir anakart iki yonga türünü desteklemez !

Mobil cihaz ile gönderdi
  12. yanan işlemcin neydi ? Ve almak istediğin işlemci ne? Ayrıca intel ve amd işlemciler soketleri farklıdır ve her amd işlemci senin anakartına uymaz

Mobil cihaz ile gönderdi
Yüklüyor...
20/09/2018 - 22:10