irremote v.1.00 kodları

Sponsorlu Bağlantılar

g0dsp3LL

Üye
[ı]ya Bırısı Bana Yardım Etsın Ya Sertıfıkalandırma Yapamıyorum Anlayan Bırısı Warsa ımeı Numaramı Wersem Yapabılırmı Allah Rızası Için ?? [/ı]

anar185

Üye
[ı]ya Bırısı Bana Yardım Etsın Ya Sertıfıkalandırma Yapamıyorum Anlayan Bırısı Warsa ımeı Numaramı Wersem Yapabılırmı Allah Rızası Için ?? [/ı]
Arkadash sana yardim etmeye zaten yazilmish saifada bashlangicda Konu var irremote ful oraya gir sonra orada sertifkatlashdirma yeri var oraya gir bak en kisa yolu ise imey numarani Negative yaz zaten sertifkatlashdirma ishinide o yazmish orada pm i var.imey kodunu gonder ona oda sana sertifkatini yollar bulamazsan [email protected] buraya yaz ben sana anlatayim

hafrix

hafrix

Üye
ya ferhat tunç kardeşim sen bu uzaktan kumanda prograı iiçin çok uğraştığının farkına vardın sana geyretinden doayı teşekür ediyorum ama ben bu programı yükleyemeyeceğim için indirmeyecem ama yine de çok teşekür ediyorum.

marvelboy

marvelboy

Üye
Merhaba arkadashlar lutven biri bana yardim etsin ben bir chok kodlari sitesinden indirdim amma bunu nereye yazacagimi bimiyoruym lutven bilen varsa bana yardim etsin

irremote.psiloc.com daki kodlar denemiştir

--------------- Ekleme ---------------

evet arkadaşlar kodlar konusunda bazı arkadaşların sıkıntı yaşandığını gördüm ve çözümünü buldum
aşağıdaki zipli dosya içinde bir dosya ve bir de klasör var.bunlardan database.dat dosyasını ve remotes klasörünü içeriğiyle birlikte E:/private/2000C3EC içine kopyalayın. bu dosya ve klasör zaten E:/private/2000C3EC içinde olduğu için var olanların üzerine yazılsın mı diye uyarı çakacaktır eveti tıklayın ve işte tamamdır yüzlerce türk ve yabancı markalı tv kodları listenize eklendi:oke: ha bu arada bilmeyen arkadaşlar için E:/private/2000C3EC klasörüne telefondan ulaşamazsınız.ancak telefonu toplu depolama modunda veri kablosuyla pcye bağlarsanız görebilirsiniz.E:/private/ klasörü gizlidir E: içinde göremezsiniz.üstteki menüde araçlara girip klasör seçeneklerinden görünüme gelin gelişmiş ayarlar bölümünde gizli dosya ve klasörleri gösteri tıkladıktan sonra görebilirsiniz.bilinen şeyleri anlattım ama yapamayanlar olmasın yeniler sorun yaşamasın diye :utan

bunu kurmayın programı bozuyor

[CeZZaR]

[CeZZaR]

Üye
Merhaba arkadashlar lutven biri bana yardim etsin ben bir chok kodlari sitesinden indirdim amma bunu nereye yazacagimi bimiyoruym lutven bilen varsa bana yardim etsin
kardes kodları c:\Data\Codes klasörünü oluşturup içine at tıkladıgın zaman irRemote açılıyor.

anar185

Üye
[CeZZaR];605873' Alıntı:
kardes kodları c:\Data\Codes klasörünü oluşturup içine at tıkladıgın zaman irRemote açılıyor.

Yardimci oldugun icin teshkur edrim

ya amma yine olmadi nasil ben achiyim ya .ir remote achildiginda yine onceki kodlari achiyor yeniler yok

dalgicer78

Üye
eline sağlık helal olsun çok teşekkür

nokiae50

Üye
hocam E:/private/2000C3EC dediğiniz klasöz benim telefonda yok ama

nurulemin

Üye
:nono:ben bu bölüme erişemiyorum yardımcı olurmusunuz

b_reisoglu

b_reisoglu

Üye

evet arkadaşlar kodlar konusunda bazı arkadaşların sıkıntı yaşandığını gördüm ve çözümünü buldum
aşağıdaki zipli dosya içinde bir dosya ve bir de klasör var.bunlardan database.dat dosyasını ve remotes klasörünü içeriğiyle birlikte E:/private/2000C3EC içine kopyalayın. bu dosya ve klasör zaten E:/private/2000C3EC içinde olduğu için var olanların üzerine yazılsın mı diye uyarı çakacaktır eveti tıklayın ve işte tamamdır yüzlerce türk ve yabancı markalı tv kodları listenize eklendi:oke: ha bu arada bilmeyen arkadaşlar için E:/private/2000C3EC klasörüne telefondan ulaşamazsınız.ancak telefonu toplu depolama modunda veri kablosuyla pcye bağlarsanız görebilirsiniz.E:/private/ klasörü gizlidir E: içinde göremezsiniz.üstteki menüde araçlara girip klasör seçeneklerinden görünüme gelin gelişmiş ayarlar bölümünde gizli dosya ve klasörleri gösteri tıkladıktan sonra görebilirsiniz.bilinen şeyleri anlattım ama yapamayanlar olmasın yeniler sorun yaşamasın diye :utan

arkadaşım irremote v.1.00 kodları diyorsunuz bende versiyon 3.0.1 var bu kodları yüklesem problem olurmu ???????????

chemdat

Üye
arkadaşlar ben programı kurdum ama satın al falan diyor açılmıyor eksik olan ne , ne yapmam gerek acaba , bi yardımcı olabilir misiniz...

ferhattunc

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşım irremote v.1.00 kodları diyorsunuz bende versiyon 3.0.1 var bu kodları yüklesem problem olurmu ???????????
kardeş daha ilk 1.00 versiyonu çıktı 3.0.1 kullanıyosan 3rd edition değil senin telefon boşnua takılma bu bölümde s60 bölümüne git :)

arkadaşlar ben programı kurdum ama satın al falan diyor açılmıyor eksik olan ne , ne yapmam gerek acaba , bi yardımcı olabilir misiniz...

***** dosyasını yüklememişsin crack_unsigned dosyasını sertifikalandırıp kur olacaktır.

b_reisoglu

b_reisoglu

Üye
kardeş daha ilk 1.00 versiyonu çıktı 3.0.1 kullanıyosan 3rd edition değil senin telefon boşnua takılma bu bölümde s60 bölümüne git :)

dediğin doğru kardeş daha ilk 1.00 versiyonu çıktı 3.0.1 kullanıyosan 3rd edition değil senin telefon boşnua takılma bu bölümde s60 bölümüne git n95 için senin upload ettiğin programı bulup 1.2 yi yükledim 3.programı sertifikalandırdım ve telefonuma kurdum. burdan sonra sıra kodlara geldi yine siteye upload ettiğin dosyayı alıp e:private içine dosya yöneticisi programından yapıştırmak istedim. dosya açılamıyor diye bir komut çıktı neyapabilirim yardım bekliyorum.senide yordum ama bu işi yaparsak çok sevineceğim.şimdiden emeklerin için sağol..........
birde e:\private\remotes klasör oluşturalamıyor diyorrrrr.

vefaliriza

Üye
C:/privateE:/private
diye bişi bulamadım ben n73 de :S

saban1221

Üye
uzaktan kumanda pıroğramı verebilirmisin nasıl alınıo acaba

TheCoMMaNDeR

Üye
elinizdekiyle yetinin bence

metinde

Üye
Arkadaşlar aşağıdaki adreste tüm kodlar var ancak indirdikten sonra kodaları nereye ekleyeceğimi bulamadım çözen olursa yazsın lütfen. Teşekkürler

luupuus

luupuus

Üye
Arkadaşlar aşağıdaki adreste tüm kodlar var ancak indirdikten sonra kodaları nereye ekleyeceğimi bulamadım çözen olursa yazsın lütfen. Teşekkürler

sayın kardeşim ben yaptım fakat benimki hafıza kartına kurulu eğer telefona kurduysan bilmiyorum.Gelelim konuya o indirdiklerini tv,tuner,cd,sat..... falan olarak yeni klasörler açıp içlerine koy aynen marvelboy abimizin anlattığı gibi:::'''irremote.psiloc.com dan indirdiiniz kodları notepad ile açıp telfonunuzu usb ile bilgisayara bağladıktan sonra memory card taki data klasörüne codes die bir klasör açıp oraya koyacaksınız daa sonra dosya yöneticisinden codes klasörüne koyduğunuz kodları kullanabilirsiniz denenmiştir:oke:''' yap işte linkide burası http://www.maxicep.com/symbian-dest...-daki-kodlar-denemistir-77388.html#post604299 bence sen hiç indirme marvelboy kardeşimiz herşeyi ayarlayıp uploadlamış bunu aynen yap oluyor hadi sana kolay gele....

zebil

zebil

Üye
verdiğin rar dosyasında birde remotes klasörü mevcut o ne işe yarıyor aceba
bu arada emek verdiğin için teşekkürler...

Üst Alt