irremote v.1.00 kodları

Sponsorlu Bağlantılar

ferhattunc

Üye
    Konu Sahibi
irremote v.1.00 kodları

evet arkadaşlar kodlar konusunda bazı arkadaşların sıkıntı yaşandığını gördüm ve çözümünü buldum
aşağıdaki zipli dosya içinde bir dosya ve bir de klasör var.bunlardan database.dat dosyasını ve remotes klasörünü içeriğiyle birlikte E:/private/2000C3EC içine kopyalayın. bu dosya ve klasör zaten E:/private/2000C3EC içinde olduğu için var olanların üzerine yazılsın mı diye uyarı çakacaktır eveti tıklayın ve işte tamamdır yüzlerce türk ve yabancı markalı tv kodları listenize eklendi:oke: ha bu arada bilmeyen arkadaşlar için E:/private/2000C3EC klasörüne telefondan ulaşamazsınız.ancak telefonu toplu depolama modunda veri kablosuyla pcye bağlarsanız görebilirsiniz.E:/private/ klasörü gizlidir E: içinde göremezsiniz.üstteki menüde araçlara girip klasör seçeneklerinden görünüme gelin gelişmiş ayarlar bölümünde gizli dosya ve klasörleri gösteri tıkladıktan sonra görebilirsiniz.bilinen şeyleri anlattım ama yapamayanlar olmasın yeniler sorun yaşamasın diye :utan

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: rcpkarakas, silentwolf, taha993 ve 17 diğerleri

sertac_13

Üye
çok sağol bende bunu arıyordum ellerine sağlık

darkmaster

darkmaster

Üye
saolasın arkadaşım banada lazımdı bu ;)

--------------- Ekleme ---------------

arkadaşlar kullanmayın bunu prgramı bozuyor şu an bozuldu prg invalid codes diyo veee silip tekrar kuruncada fayda etmiyo :D ilk orjinal halindeki database.dat ve remotes klasörünü birisi yayınlarsa çok sevinicem şimdiden teşekkürler.

arkadaşlar birisi lütfen orjinal haldeki database.dat ve remotes klasörünü yayınlasın bölece çaresiz kaldım plssss acil yardıııım :(

snipiso

Üye
bu işlem pro yu bozdu orjinaller burada

karaboga07

Üye
teşekkürler

YARALI-ASLAN

Üye
Sagol Kardes Hani Orjinaller

memolim83

memolim83

Üye
çok gerekliydi güzel

Turbo-Disel

Üye
E:/private/2000C3EC klasörüne attigimiz kodlari programda nerede görebiliriz bendeki sorun tv yi aciyor kapiyor baska birsey yapmiyor tahminim galina kodu tamm manasi ile uyum saglamadi kodlari yüklemedin öncede daywoo da 3 tane kod görüyor idim simdide 3 tane kod görüyorum acaba ne yapabiliriz ?

shadowxxl7

Üye
arkadaşlar programı bozmuyor bu kodlar ancak pek işe yaradıgını söleyemeyeceğim çünkü çoğu yine update istiyor ve 1.00 version oldugu için update olayı yapmıyor 1.01 e yükseltmenizi istiyor onun da ***** i yok :)

cankayacan

Üye
tşkr

alpyes

Üye
teşekkürler

musta5444

Üye
gençler emeğe sağlık bakıpta indirmeyin saolasın kardeşim

bahruz

Üye
tesekkurler

ben indiremiyorum bilen varsa yazsin

emrah0508

Üye
bende bunu arıyordum çok saol arkadaşım

spagetti

spagetti

Üye
bana lazım değildi ama yinede saoL : ))

ssatash

Üye
Thank you very much.
ssatash-iran

heelp

Üye
Teşekkürler ama çok bir fark göremedim.bunu yaptıktan sonra programı cepten nete girerek update ettim sonra hiç açılmadı :(

afd92

Üye
arkadaşlar bnde eski kodlar var ama size nasıl vereceğim bilmiyorum biri bana anlatırsa verebilirim kodları size

Kullanici-ismi

Üye
Arkadaşlar bu kodları nasıl yükleyeceğimi bilen varmı denedim ama Private diye bir klasör yok ben de gizli dosyalarıda actım geen yok gene yok pc suite ile denedim bulamadım sonra y browser iler denedim gene yok. Biri yardımcı olabilir mi . Bir de benim telefonda kumanda programı 30-50 cm gibi bir mesafeden çalışıyor o mesafeden de uzaktan kumandanın bir esprisi kalmıyor haliyle :)
Yardım ve görüşlerinizi bekliyom , Bu arada herkeze iyi bayramlar

anar185

Üye
Merhaba arkadashlar lutven biri bana yardim etsin ben bir chok kodlari sitesinden indirdim amma bunu nereye yazacagimi bimiyoruym lutven bilen varsa bana yardim etsin

Üst Alt