Ironman Music Widget by najanaja

• 25 Eylül 2012
  • 1614 Okunma
  • 31 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Ironman Music Widget by najanaja İndir

yutkun, sLeepLe ve yaren_dede bunu beğendi.
  2. Teşekkürler :)

najanaja bunu beğendi.
  3. Duvar kağıdını istiyorum :D birde önizlemeye küçük müzik çalar widgetınıda koyuver :)

4. Eline sağlık kardeşim güzel olmuş :)

najanaja bunu beğendi.
  5. paylaşım için teşekkürler hocam :)

najanaja bunu beğendi.
  6. rica ederim.

7. walla küçük nasıl oldu onu bilmiyom açıkçası :) bende küçük müzikçalar olmuyo nedendir bilmem widget eklede bi tane müzikçalar war oda büyük oluyo. ben zaten küçük kullanmıyom :) ama deneyen warsa bi önizleme verirse hata kaza warmı bakar düzeltirim :) buda duwarkağıdı kardeşim.

Ironman Music Widget by najanaja İndir

8. aslında sonradan farkettim play next butonlarında bi hata olmuş şimdi düzenledim konuyu :) öncekini indiren oldumu bilmiyom ama onu iptal edin :) rica ederim kardeşim pc mdeki ikonları kullanabiliyorum bunda biliyosun elimde bisürü ikonum var değişik modeller çıkartırım ama birileri küçük olan nasıl duruyo bana göstermeli yoksa hep aynı çıkartıyorum haberiniz olsun :)

sLeepLe bunu beğendi.
  9. rica ederim

10. keşkem spıderman yada hulk olaymış buda iyi :tşk:

najanaja bunu beğendi.
  11. bu pc mdeki bi ikon kardeşim müzik ikonu kulaklık hoparlör falan olduğu için kullandım şimdi hulk falan yapsam müzikle ne alaka :) ama farketmez diyosanız ikon bulabilirsem onuda yaparım :) rica edeerim.

12. Küçük müzik çalar yok mu? Gerçekten tuhaf :hmmm

13. sanırım onun için bi tane sis olarak yüklemen gerekiyo o zaman 2 tane oluyo widget eklede en son yazılım attırmadan önce avkon mod u yoktu c ye sis olarak yüklemiştim widgeti ve 2 taneydi sonra bi ara yazılım attırmıştım tele bu avkon olayı çıkmıştı e bu olunca sis yüklemeye gerek yok sadece mif i e ye atıyoduk en azından aklıma gelen bu :) ben zaten küçük olanı sewmiyorum :) ama widget yaptığım zaman da deneme imkanım olmuyo işte nasıl olduğunu görmem lazım bu widgetin küçük olanını önizleme werecek bi cengaver yokmu :)

14. Kardeşim çok süper olmuş bunun küçüğünü nasıl yapacaz hemen deneyeyim ben küçüğünü de

najanaja bunu beğendi.
  15. Dailydeki linki yeniledim.eline sağlık abi :oke:

najanaja bunu beğendi.
  16. bi öncekini yine silin :) son kez sorunsuz olarak eklenmiştir küçük önizlemesiyle beraber kusura bakmayın artık bu walla son şimdi tamamen sorunsuz oldu :oke:

17. kardeşim küçük olanı yeni denedim bi tane sis olarak kurdum artık küçük te ekleyebiliyorum hoparlörler küçük olanı bozmuş onları kaldırdım ve tamamen şeffaf yaptım sana yine zahmet verecem ama şu anki haliyle bida deiştirir misin :) şu anda tamamen sorunsuz.

18. Şimdi değiştiririm.Gerçi onlarında bir şey farkettiği yok :D

najanaja bunu beğendi.
  19. orda daha çok indirilmiş ama :) bide not düşseydin ingilizce olarak bi önceki sorunluydu die bu sorunsuz hali falan de bari arkamızdan küfretmesinler sonra :) sonra bizim mallarımızı kullanmazlar biraz da türk malı kullnasınlar :) hep biz onlardan çalıyoz :) öbür yaptığım müzik widgetinide rus sitesinde paylaşmışlar :) onlarda bizi takip ediyo demek ki :) sana da zahmet werdik kusura bakma :)

20. Yabancı sitelerden buraya üye olan var.Takip ediyorlar ama az.Biz daha çok sömürücü takımız :D

najanaja bunu beğendi.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
19/09/2018 - 20:28