Ironman Music Widget by najanaja

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: yutkun, sLeepLe ve yaren_dede

ANIL

ANIL

Admin
Teşekkürler :)

• Beğen
Tepkiler: najanaja
tempestshine

tempestshine

Üye
Duvar kağıdını istiyorum :D birde önizlemeye küçük müzik çalar widgetınıda koyuver :)

sLeepLe

sLeepLe

Üye
Eline sağlık kardeşim güzel olmuş :)

• Beğen
yavuzkaraca

yavuzkaraca

Üye
paylaşım için teşekkürler hocam :)

• Beğen
najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
Duvar kağıdını istiyorum :D birde önizlemeye küçük müzik çalar widgetınıda koyuver :)

walla küçük nasıl oldu onu bilmiyom açıkçası :) bende küçük müzikçalar olmuyo nedendir bilmem widget eklede bi tane müzikçalar war oda büyük oluyo. ben zaten küçük kullanmıyom :) ama deneyen warsa bi önizleme verirse hata kaza warmı bakar düzeltirim :) buda duwarkağıdı kardeşim.

Ekli dosyalar

najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
Eline sağlık kardeşim güzel olmuş :)

aslında sonradan farkettim play next butonlarında bi hata olmuş şimdi düzenledim konuyu :) öncekini indiren oldumu bilmiyom ama onu iptal edin :) rica ederim kardeşim pc mdeki ikonları kullanabiliyorum bunda biliyosun elimde bisürü ikonum var değişik modeller çıkartırım ama birileri küçük olan nasıl duruyo bana göstermeli yoksa hep aynı çıkartıyorum haberiniz olsun :)

• Beğen
Tepkiler: sLeepLe
bayram yazıcı

bayram yazıcı

Üye
keşkem spıderman yada hulk olaymış buda iyi :tşk:

• Beğen
najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
keşkem spıderman yada hulk olaymış buda iyi :tşk:

bu pc mdeki bi ikon kardeşim müzik ikonu kulaklık hoparlör falan olduğu için kullandım şimdi hulk falan yapsam müzikle ne alaka :) ama farketmez diyosanız ikon bulabilirsem onuda yaparım :) rica edeerim.

tempestshine

tempestshine

Üye
Küçük müzik çalar yok mu? Gerçekten tuhaf :hmmm

najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
Küçük müzik çalar yok mu? Gerçekten tuhaf :hmmm

sanırım onun için bi tane sis olarak yüklemen gerekiyo o zaman 2 tane oluyo widget eklede en son yazılım attırmadan önce avkon mod u yoktu c ye sis olarak yüklemiştim widgeti ve 2 taneydi sonra bi ara yazılım attırmıştım tele bu avkon olayı çıkmıştı e bu olunca sis yüklemeye gerek yok sadece mif i e ye atıyoduk en azından aklıma gelen bu :) ben zaten küçük olanı sewmiyorum :) ama widget yaptığım zaman da deneme imkanım olmuyo işte nasıl olduğunu görmem lazım bu widgetin küçük olanını önizleme werecek bi cengaver yokmu :)

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Kardeşim çok süper olmuş bunun küçüğünü nasıl yapacaz hemen deneyeyim ben küçüğünü de

• Beğen
tempestshine

tempestshine

Üye
Dailydeki linki yeniledim.eline sağlık abi :oke:

• Beğen
najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim çok süper olmuş bunun küçüğünü nasıl yapacaz hemen deneyeyim ben küçüğünü de

bi öncekini yine silin :) son kez sorunsuz olarak eklenmiştir küçük önizlemesiyle beraber kusura bakmayın artık bu walla son şimdi tamamen sorunsuz oldu :oke:

najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
Dailydeki linki yeniledim.eline sağlık abi :oke:

kardeşim küçük olanı yeni denedim bi tane sis olarak kurdum artık küçük te ekleyebiliyorum hoparlörler küçük olanı bozmuş onları kaldırdım ve tamamen şeffaf yaptım sana yine zahmet verecem ama şu anki haliyle bida deiştirir misin :) şu anda tamamen sorunsuz.

tempestshine

tempestshine

Üye
Şimdi değiştiririm.Gerçi onlarında bir şey farkettiği yok :D

• Beğen
najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
Şimdi değiştiririm.Gerçi onlarında bir şey farkettiği yok :D

orda daha çok indirilmiş ama :) bide not düşseydin ingilizce olarak bi önceki sorunluydu die bu sorunsuz hali falan de bari arkamızdan küfretmesinler sonra :) sonra bizim mallarımızı kullanmazlar biraz da türk malı kullnasınlar :) hep biz onlardan çalıyoz :) öbür yaptığım müzik widgetinide rus sitesinde paylaşmışlar :) onlarda bizi takip ediyo demek ki :) sana da zahmet werdik kusura bakma :)

tempestshine

tempestshine

Üye
Yabancı sitelerden buraya üye olan var.Takip ediyorlar ama az.Biz daha çok sömürücü takımız :D

• Beğen
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt