Ipod Touchumun Ekranı Kırıldı

Sponsorlu Bağlantılar

sercan arıkan

sercan arıkan

Üye
    Konu Sahibi
Ipod Touchumun Ekranı Kırıldı
yaw ipod touch un ekranı kırıldı da dokunmatik ekran we buyukce olduu icin ne kadara patlar??

• Beğen
Tepkiler: selin52

ceza_fan_halit

ceza_fan_halit

Üye
çok patlar bence

negative2103

Üye
:deal:kardeş ipod touch'u 75 ile 150 usd yetkili yapar.Ama dersen güvensiz olarak yaptırcam standat tamirciler 50 ile 100 ytl arasında bi ücrete yapar.Ben yetkili ipod ve mp4 teknik servisiyim bence yEtkili servsine götür.İPOD PERT OLMASIN.:deal:

memoli1060

Üye
benim ekranımda kırıldı.adanada borsa caddesinde(gazipaşa) bi saatçiye yaptırdım.65 ytlye patladı ama süper oldu.i'touchum benmmm

yaratıcı

Üye
en iyisi sen yeni bir ıpod al

ramazan6791

ramazan6791

Üye
garantiye yollasın belki müşteri memnuniyeti adına yaparlar bende cep telefonu bayisinde çalışıyorum bazı yapılması zor telefonları ücretsiz servis yapıyordu.bence bi şansını denesin arkadaşımız ipod touch'ı ziyan olmasın yazık günah...

gokox

gokox

Üye
kardeş ben anlamam ipoddan ama geçmiş olsun :)

cs1453

cs1453

Üye
yazıklaaar olsun sana:nono::@

selcukson

Üye
yav memolı kardes bende ıphone war ama touch la arasında ekran olarak fazla bır fark yok senın dedıgın olayı herkes yapabılırmı benım dokunmatık cok saglam calısıyor ama ekran catlak acayıp canım sıkılıor bır tamırcıye sordum sormaz olaydım dokunmatıkle beraber degısıormus baska olmasmız felan fılan ıste 350 dedı dedım o ne ole yenı telmı alıoruz ıste ole derdıme bır care :S :(((

C01aY

C01aY

Üye
Bişey soracam bu ipodların ekranı kolayca kırılıyomu_??:(

ÁŔÁŚ

ÁŔÁŚ

Üye
geçmiş olsun

rollerman

rollerman

Üye
nasıl başardın, helal olsun ..

canpato

canpato

Üye
kardeş öyle bir i podd un var gözün gibi bakman lazım yapma (yoldaş ) :islikpahalıya mal olur bence bu arada geçmiş olsn!:(

akolik

akolik

Üye
Hakkatten çabuk kırılıyormu ipod touchların ekranı ??

Bora

Bora

Üye
Ben iphonumun camını yaptırdım kırılmıştı. 1 hafta oluyor yaptıralı.Yapılır sorun yok:) 100TL verdim ben

akolik

akolik

Üye
ayrıca ipod touchun pil değişimi ne kadar bileniniz varmı acaba ben biraz araştırdım yol masrafıyla falan 86dolar fln acaba bileniniz varmı tam olarak ne kadar

cyber_shot

Üye
benim ekranımda kırıldı.adanada borsa caddesinde(gazipaşa) bi saatçiye yaptırdım.65 ytlye patladı ama süper oldu.i'touchum benmmm

merhaba bende adanadayım benimde ipod touch camı kırıldı borsa caddesinde hangi saatçi tam olarak söylerseniz sevinirim

baranayca

baranayca

Üye
garibimmm

lazo611

lazo611

Üye
Ben 2. El 16 Gb Ipod Touch'u 200 Tlye Aldım Kasma Kardeş Sende Öyle Yap...