İphone pil sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

mostar34

Üye
    Konu Sahibi
İphone pil sorunu
Arkadaşlar 6s telefonumun pil sorunu var aramada fazla pil gitmiyor uygulamalarda internete falan girince çok fazla pil harcıyor anakart sorunu olabilirmi acaba

M.F.E

Üye
Uygulamalarda ve internette daha fazla işlemci gücü kullanıldığından pil tüketiminin daha fazla olması gayet normal.
Pil sağlık durumuna baktınız mı ayarlardan? Telefonunuzun pil sağlığının düşük olduğunu düşünüyorum Bataryayı değiştirerek sorunu çizebilirsiniz

• Beğen
Tepkiler: fatihmenteş

mostar34

Üye
    Konu Sahibi
Uygulamalarda ve internette daha fazla işlemci gücü kullanıldığından pil tüketiminin daha fazla olması gayet normal.
Pil sağlık durumuna baktınız mı ayarlardan? Telefonunuzun pil sağlığının düşük olduğunu düşünüyorum Bataryayı değiştirerek sorunu çizebilirsiniz
Pil sağlığı 83 ondan olabilirmi bide flash ışığı sarı yanıp sönüyor yani el fenerini açtığımda önce sarı yanıyor sonra sönüyor hata raporlarına baktım anakartla alakalı bi hata göremedim
Mesaj birleştirildi:

Artı güç tasarruf modu açık olduğu halde bukadar çabuk bitmesi anormal geldi

Son düzenleme:
Hhk78

Hhk78

Kapalı Hesap
%50 sorun bataryada %50 anakartta olabilir

M.F.E

Üye
Ne kadar ekran süresi alıyorsunuz internette dolaşırken?

mostar34

Üye
    Konu Sahibi
Az önce batarya şarj döngüsü ne baktım İnteger 849 yazıyor galiba sona gelmiş ama şarj yüzdesi 83 te hocam ekran suresini tam bakmadım ama ortalama 2 3 saat gibi
Mesaj birleştirildi:

Batarya önerisi olan varmı baseus yada deji arasında kaldım