iPhone Mini Qwert Klavye v1.20 Türkçe [ - Selim Şener Farkıyla - ]

Sponsorlu Bağlantılar

aklsm

aklsm

Üye
    Konu Sahibi
selim şener yazdım büyük harfler ile ama indirilecek bir klasör çıkmadı karşıma aksine kodlanmis şekilde yazılı uzunca bir liste çıktı nasıl iş anlamadım bundan önce klavye konusundada başarısız çıktım:(
Dostum şuan kontrol ettim ve link çalışıyor istersen bir daha dene sayfayı felan yenile veya farklı bir tarayıcıdan dene kardeşim mutlaka olur da bundan önce klavye konusundada başarısız çıktım:( derken neyi kastettin anlamadım..

CilginTurk1

CilginTurk1

Üye
:d: Desteklerinizi bekliyorum...

- - - Eklendi - - -

Dostum bu klavyeleride önceden istek olarak istemişsin şu anda elimde 10'a yakın klavye var bunları bitirip paylaşımlarınıda yaptığım an bu klavyeyide faaliyete geçiririm inş..

Aaaa evet.Belle'nin kendi orjinal klavyesi bu.Bizim telefonlara olmuyormuş bu klavye.Swype'ye benziyor biraz.Ama swype benim hiç hoşuma gitmiyor.Swype'deki ''parmağını sürüklediğinde mavi çizgi çıkması'' ve harf önizlemenin olmadığı için hiç hoşuma gitmiyor.Normal dikey qwerty klavye olsa çok güzel klavye aslında :)

aklsm

aklsm

Üye
    Konu Sahibi
Evet swype'de çizgi sorunu ve buna benzer vs. bir kaç çekilmez sorun var ve bu klavyeyi Baidu'nun çıkarttığı son v2.2'lik güzel görseliyle senin için eklemeye çalışacağım dostum

aklsm

aklsm

Üye
    Konu Sahibi
Dostum ne gibi bi sorunla karşılaştın bunca kişi şikayet etmedi herhangi bi sorundan dolayı

KAFAYIMI7N

Üye
baidu input 'i indirdim kurdum alt sayısal tuş klavyesini kapattımi geçiş yapamıyorum senin bahsetdigin iphone klavyesi üstüne yükleme yapamadım son olarak alt sayısal tuş klavyesini açtı mi çok hızlı yazıyor bir harfi yüz defa geçiyor az önce olduğu gibi verdiğim rahatsızlıktan özür dilerim şu an telefonun kendi klavyesini kullanıyorum..

aklsm

aklsm

Üye
    Konu Sahibi
baidu input 'i indirdim kurdum alt sayısal tuş klavyesini kapattımi geçiş yapamıyorum senin bahsetdigin iphone klavyesi üstüne yükleme yapamadım son olarak alt sayısal tuş klavyesini açtı mi çok hızlı yazıyor bir harfi yüz defa geçiyor az önce olduğu gibi verdiğim rahatsızlıktan özür dilerim şu an telefonun kendi klavyesini kullanıyorum..
Dostum vermiş olduğun rahatsızlık önemli değil burada sorunlarını paylaşıp cevap arıyacaksın. 1. olarak ben bu klavyeyi yayınlarken 'Kurulum Anlatımı ve Kullanım Kolaylığı' başlıklı uyarı metini yayınladım ve orda yazdığıma göre dedim ki; 'Baidu Input' programını en güvenilir ve sisteminizin destekleyebileceği siteden temin etmeniz önerilir dedim. Baidu Input programını nerden indirdin bilmiyorum ama sorun kullandığın orijinal FW yada CFW de de olabilir tabi sistemin yavaşsa format atmanı tavsiye ederim bu sorun kullandığın pogramın verdiği kasma sonucuda olabilir.

yunus486

yunus486

Üye
dostum 1.klavye nası aktif edılın 2.kopyalayınca mesajlara girmio

aklsm

aklsm

Üye
    Konu Sahibi
Dostum sen Furkan kardeşimizin hazırladığı programı kurmuşsun ve bu klavye o programda test edildi ve olumlu sonuç yani hiçbir hata alınmadı. Sorun şundan kaynaklanıyor olabilir. Bu tür programlar telefonda yüklü olan bazı gereksiz uygulamaların verdiği rahatsızlıkla telefonu baya bir kasıyo ve telefonda klavyeyi aktif ettiğin halde klavye sık sık donuyor klavyeden atıyor ve bir tuşa basınca 2 3 kere yazıyor gibi vs. sorunlarla karşılaşabilirsin. Bu durumda ise kardeşim telefonundaki gereksiz uygulamaları sil ve en önemlisi de telefon hafızasında ne kadar boş yer olursa klavyenin çalışma hızı da o kadar iyi olur unutma bunu. Birde programı kaldır ve benim anlattığım gibi yapıp tekrar yükle ve telefonuna reset at.. Olmaz da sorun devam ederse ben burdayım yardımcı olurum..

yunus486

yunus486

Üye
klavyeyi kopyala deyince seçeneklerde mesaj çıkmıyor

aklsm

aklsm

Üye
    Konu Sahibi
klavyeyi kopyala deyince seçeneklerde mesaj çıkmıyor
Kusura bakma dostum ben onu unutmuşum :ah sen o zaman Nokia'nın kendi orijinal dosya yöneticisinden gir hafıza kartına ve klavyeye tıkla o zaman olur

- - - Eklendi - - -

SAÇMALIĞN DANİSKASI RESMEN.. :off: DAHA ÖNCE BU FORUM SİTESİNDE 3 DEFA HAKSIZ YERE BİRİLERİNİN YÜZÜNDEN KONUM KAPATILDI. EYVALLAH DEDİK. AMA ŞİMDİ İSE SEBEBİNİ SORUYORUM BANA CEVAP BİLE VEREMİYOR AMA KONUMU KEYFİNE GÖRE KİLİTLİYOR. ZATEN SUÇ BENİM VE BENİM GİBİ BU FORUMDA İYİLİK YAPIP PAYLAŞIM YAPANDA. BEN BÖYLE FORUMU LANETLİYORUM. BURANIN ÖZGÜR BİR FORUM SİTESİ OLDUĞUNU SANIYORDUM AMA ADAMLAR KAFASINA GÖRE KONU KİLİTLİYİP KAPATIYORLAR... GERÇEKTEN YAPTIKLARI SAÇMALIĞIN DANİSKASI .... PAYLAŞIM YAPANDA SUÇ NE GÜZEL PAYLAŞIM YAPANLARINKİNİ İNDİRİP KULLANSANA KENDİ YAPTIĞIMI PAYLAŞIYORUM AMA KONUMU KİLİTLİYORLAR.. :vur :megafon:

yunus486

yunus486

Üye
dostum o zamanda açılamıyor dosya türü des eklenmiyor dıyor

aklsm

aklsm

Üye
    Konu Sahibi
dostum o zamanda açılamıyor dosya türü des eklenmiyor dıyor
Eğer bu hatayı alıyorsan ve telin C5 03 ise şunu yapmalısın;
1 - Herhangi bir Dayhand Input programını forumlardan bir yerden bulup teline yükle. Son sürüm olması iyidir.
2 - Programı yükle ama açma.
3- Baidu programına gir ve klavyeyi pasif durumuna getir.
4 - Tele reset at
5 - Baidu programına girip klavyeyi aktif yap
6- İndirdiğin iPhone klavyesini Nokianın orijinal dosya yöneticisinden yükleyip gülerek kullan.

yunus486

yunus486

Üye
reset at derken kapatıp açma mı?

aklsm

aklsm

Üye
    Konu Sahibi
evet dostum

muzocuk.

Üye
indiremiyorum dosya silinmis :S link bosuk

yunus486

yunus486

Üye
dostum yine olmadı

CilginTurk1

CilginTurk1

Üye
Dostum çok ayıp ettin.Hem gravity klavyesi hazır diyorsun.Sonra yok yöneticilerle tartıştım yok şu oldu yok bu oldu diye söz verdiğin skini paylaşmıyorsun.Sen bir kere söz verdin bunu tutmalısın!Bizde ''Söz yiğidin kamçısıdır'' diye bir atasözü var hatırlatıyım.Zaten kendi konunlada ilgilenmeyi bıraktın.İphone klavye skini linkinde patlak.Madem konuylada ilgilenmiyorsun adminler bu konuyu kapatırsa çok iyi olur.:locked:

spyfurky

spyfurky

Üye
File was deleted.

Üst Alt