iPhone Mini Qwert Klavye v1.20 Türkçe [ - Selim Şener Farkıyla - ]

Sponsorlu Bağlantılar

PriveT

PriveT

Üye
Dostum bu klavyeyi yapmamdaki amaç benim sorunum gibi tüm s60 v5 lerin sorunu Mini Qwert klavye tuşlarının çok küçük olması ve tuşların birbirine yakın olması. Bende bu sorunu biraz olsun hafifletecek birşey yaptım ayrıca forumların çoğunda en güzel görsel içerikli klavye Gravity'nin klavyesi old. düşündüm ve tasarladım. Umuyorum ki forumdaki arkadaşlarım için güzel bir çalışma yapmışımdır ve mükemmel old. kanaatindeyim ..

Evet, dikey kullanimda o sorunu ben de yasiyorum 701`de. Belle`ye de uyumlu olacak mi acaba bu yazilim?

KayraBey

KayraBey

Üye
Eline sağlık çok güzel çalışma.

aklsm

aklsm

Üye
    Konu Sahibi
Evet, dikey kullanimda o sorunu ben de yasiyorum 701`de. Belle`ye de uyumlu olacak mi acaba bu yazilim?

Dostum elimde 701 telefonu olmadığı için denemedim denediğim telefonlar "5800, N8, C6 ve X6" Ama sana %95 oranında çalışacağını söyleyebilirim. Çalışmazsa söylersin senin tele görede uyarlayabilirim.

- - - Eklendi - - -

Eline sağlık çok güzel çalışma.

Eyvallah dostum

CilginTurk1

CilginTurk1

Üye
iphone klavyesi bu onuzlemelerdeki mi ?

PriveT

PriveT

Üye
Dostum elimde 701 telefonu olmadığı için denemedim denediğim telefonlar "5800, N8, C6 ve X6" Ama sana %95 oranında çalışacağını söyleyebilirim. Çalışmazsa söylersin senin tele görede uyarlayabilirim.

O zaman bize de beklemek duser :) Uygulamayi yayinladigin zaman dener sonucu yazarim. (Tabi paylasimi gozden kacirmazsam:$)

Tekno_Kaplan

Tekno_Kaplan

Üye
beklemedeyiz hocam

joker.lg

joker.lg

Üye
teşekkürler fakat ben programı indirdim bdskt diye indi açınca sadece bir kaç dosya gösteriyor ne yapmam lazım ?

CilginTurk1

CilginTurk1

Üye
hocam bu programi biliyorm ben :D Sen bu programa skin yapmissin (baidu inputun sitesinde olan klavyeyi turkclestirip guzeellstirmissin) ellerine saglik cok guzel olmus :) Simdi bir kac sorum olucak:
1.Bu klavyenin yatay ekran skinini paylasacakmisin ?
2.Diger yapacagin klavyelerde bu programlami calisacak ?
3.bu klavye her acildiginda kelime bulma modu acok basliyo onu bi cozum bulabilir misin :D

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
alfasayısal tuş takımından vazgeçmem

aklsm

aklsm

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler fakat ben programı indirdim bdskt diye indi açınca sadece bir kaç dosya gösteriyor ne yapmam lazım ?

Dostum sende Baidu programı yüklümü önce onu kontrol et bi sonra X-Plore programı ile 'iPhone.bdskt' dosyasını yükle ve msj yazmanın keyfini sür.. Soruların için buralardayım

- - - Eklendi - - -

hocam bu programi biliyorm ben :D Sen bu programa skin yapmissin (baidu inputun sitesinde olan klavyeyi turkclestirip guzeellstirmissin) ellerine saglik cok guzel olmus :) Simdi bir kac sorum olucak:
1.Bu klavyenin yatay ekran skinini paylasacakmisin ?
2.Diger yapacagin klavyelerde bu programlami calisacak ?
3.bu klavye her acildiginda kelime bulma modu acok basliyo onu bi cozum bulabilir misin :D

Dostum ben bu skini kendi cfw de çalıştırmak için sysde bulunan dll dosyalarının içine gömdüm fakat sizlerede bu dll dosyalarini yükleyemiyeceğim için bu programa skin paketi olarak tasarladım beğenmeyebilirsin

1. Bu klavyenin yatay ekran skini hazır asslında ama birkaç sorunu var. Zamanım olupda bunlara el attığım vakit sizlerle paylaşacağım
2. Diğer yapacağım klavyelerde bu program için son klavyelerdir. Ondan sonraki yapacağım birkaç klavye var. Onlar yeni bir klavye programın sürümüne göre olacak inş.
3. Klavyenin açılışında t9 aktif olma modları var. Bu mod bazı yakın arkadaşlarımın isteği için tasarlandı. Bunun bir çözümü var ama paylaşacağım gün belkide onuda ayrı şekilde paylaşabilirim..

feyzoc503

Üye
:oke: abicim çok güzel olmuş eline sağlık ama benim bi sorum olcak
ben kurdum açıldı bi mesaj yazayım dedim ama bazı harflerde mesela "E" harfi tıklıyorum kare şekli çıkıyor ne yapabilirim

aklsm

aklsm

Üye
    Konu Sahibi
alfasayısal tuş takımından vazgeçmem

Dostum bu tür klavyeleri alfasayısal klavyeden vazgeçmek için değil miniqwert kullanıpda memnun olmayanlar için tasarladım.. Beğenip beğenmemek sana klamış..

- - - Eklendi - - -

:oke: abicim çok güzel olmuş eline sağlık ama benim bi sorum olcak
ben kurdum açıldı bi mesaj yazayım dedim ama bazı harflerde mesela "E" harfi tıklıyorum kare şekli çıkıyor ne yapabilirim

Dostum sağ alt köşelerde altı çizili ABC şekli var ona bir kere tıkla ve T9 modundan çıkart daha sonra yazmaya başla..

feyzoc503

Üye
tıklıyorum sayılar olan sayfaya geçiyo ordada ABC altı çizili var ona da tılıyorum bu sefer internete giriyor

joker.lg

joker.lg

Üye
onu bulamadım dayhan yüklüyorum simdi

aklsm

aklsm

Üye
    Konu Sahibi
tıklıyorum sayılar olan sayfaya geçiyo ordada ABC altı çizili var ona da tılıyorum bu sefer internete giriyor

Hayır dostum başında QWERT yazan miniqwert sayfasındaki altı çizli ABC ye tıkla o küçük altında çizgi olmayan abc şeklini alacaktır. Alana kadar T9 da kalır.

- - - Eklendi - - -

Dostum Dayhand sorunlu çoğu yerde çalışmıyor googleye Baidu Input v2 yazarsan gelir..

- - - Eklendi - - -

Evet arkadaşlar klavyeyi kullanan ve deneyenler yorumlarını ve isteklerini paylaşsınlarki bende gravity klavyesini ona göre tasarlayayım..

212celal

212celal

Üye
kardeş cepten indiremedik link eror veriyor

aklsm

aklsm

Üye
    Konu Sahibi
kardeş cepten indiremedik link eror veriyor

Dostum şu anda bende mobilden giriyorum ve linki kontrol ettim bir sorun yok çalışıyor bir kutucuk çıkıyor oraya şifreyi yazıp indirebilirsın

212celal

212celal

Üye
Dostum şu anda bende mobilden giriyorum ve linki kontrol ettim bir sorun yok çalışıyor bir kutucuk çıkıyor oraya şifreyi yazıp indirebilirsın

tamam oldu eyvallah sağol

Üst Alt