iPhone Mini Qwert Klavye v1.20 Türkçe [ - Selim Şener Farkıyla - ]

Sponsorlu Bağlantılar

aklsm

aklsm

Üye
    Konu Sahibi
Hocam ben biraz sabirsizım bu konularda :D Sakin beni yanlis anlama.7 aylık olmanin sonucları :D

Yok arkadaşım ayıpsın bnd sabırsızım bu tür konularda fakat klavye bitti ufak rütuşlarını yapıyorum hayırlısı bitince hemen atacağı

CilginTurk1

CilginTurk1

Üye
Hocam mükemmel görünüyor.Resmen nokia için en çok isteneni yapmışsın :) Hocam fakat gravity'de harf ön izlenimi biraz daha değişikti.Senin yaptığında önizlenim biraz yukarıda olmuş (ayrık) acaba yazarken bi sıkıntı yaratır mı ? Gravity'nin bu klavyesi hiç sıkıntı yapmadı bana (Ayrıca parmaklarım dev gibi :D):

aklsm

aklsm

Üye
    Konu Sahibi
Hocam mükemmel görünüyor.Resmen nokia için en çok isteneni yapmışsın :) Hocam fakat gravity'de harf ön izlenimi biraz daha değişikti.Senin yaptığında önizlenim biraz yukarıda olmuş (ayrık) acaba yazarken bi sıkıntı yaratır mı ? Gravity'nin bu klavyesi hiç sıkıntı yapmadı bana (Ayrıca parmaklarım dev gibi :D):

Hayir arkaşim hiçbir sıkınti olmuyor mükemmel bir klavye oldu şu an bile bu klavye sayesinde yaziyorum ayrıca o önizlemeyide bitişik yapmaya çalışacağım..

CilginTurk1

CilginTurk1

Üye
Hayir arkaşim hiçbir sıkınti olmuyor mükemmel bir klavye oldu şu an bile bu klavye sayesinde yaziyorum ayrıca o önizlemeyide bitişik yapmaya çalışacağım..

Valla hocam yaparsan çok güzel olur.Şimdi hergün bu konu ya girip program çıkmış mı diye bakıcam :ehe

famemonster16

famemonster16

Üye
Kardeş kendi yaptığım cfw yazmışsın. Cfwnin linkini verir misin?

aklsm

aklsm

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş kendi yaptığım cfw yazmışsın. Cfwnin linkini verir misin?
Evet kardeşim kendime özel olarak en uygun ve güzel modları buldum ve yaptım CFW'nin alt yapısı olarak Symbian Belleyi kullandım ama nete veremedim netim olmadığı için ama sana yarın nete gidip atarım

famemonster16

famemonster16

Üye
Tamam çok sağol :)

u_cosar

u_cosar

Üye
süper olmuş hai basılıtutunca t T çıkıyorya g harfiine de basılı tutunca g G ğ Ğ yapabilir misin?

aklsm

aklsm

Üye
    Konu Sahibi
süper olmuş hai basılıtutunca t T çıkıyorya g harfiine de basılı tutunca g G ğ Ğ yapabilir misin?

Arkadaşım klavye zaten Türkçe karakter destekli mesela cye basılı tutup alta çekince ç oluyor vb. ve harflerin hepsinde alta ve üste çekmeli karakterler var. İstediğin gibi de var mesela g ye basılı tutunca G, basılı tutup alta çekince ğ, basılı tutup sağa çekince Ğ oluyor.. Şu anda yaptığım gibi :D

0yLesineBiri

0yLesineBiri

Üye
Link link link link link link :)

u_cosar

u_cosar

Üye
Arkadaşım klavye zaten Türkçe karakter destekli mesela cye basılı tutup alta çekince ç oluyor vb. ve harflerin hepsinde alta ve üste çekmeli karakterler var. İstediğin gibi de var mesela g ye basılı tutunca G, basılı tutup alta çekince ğ, basılı tutup sağa çekince Ğ oluyor.. Şu anda yaptığım gibi :D
çok iyi olmuş :D :tşk:

Tekno_Kaplan

Tekno_Kaplan

Üye
hakkatten link yok

aklsm

aklsm

Üye
    Konu Sahibi
Merakla bekliyoruz bugüne hazır olurmu

Bilmiyorum dostum ama şu an ben klavyelerle ilgili çalışıyorum. Şu anda 'Gravity, iPhone ve Swype' klavyelerini hazırlıyorum ve hata istemiyorum. Hazırladıklımın içerisinde iPhone klavyesi tamamland. Onu bugün sizlerle paylaşacağımı düşünürüyorum..

Tekno_Kaplan

Tekno_Kaplan

Üye
Bilmiyorum dostum ama şu an ben klavyelerle ilgili çalışıyorum. Şu anda 'Gravity, iPhone ve Swype' klavyelerini hazırlıyorum ve hata istemiyorum. Hazırladıklımın içerisinde iPhone klavyesi tamamland. Onu bugün sizlerle paylaşacağımı düşünürüyorum..

Ooo iyi süper hemde 1 yerine 3 klavye

PriveT

PriveT

Üye
Hocam oncelikle emeklerinden dolayi tebrikler.
Gezinirken dikkatimi cekti konu girdim. Birsey sormak istiyorum, benim tel nokia 701. Biliyorum 701 s60v5 degil ama anlayabilmek icin soruyorum. Bu klavyenin bu klavyenin nokia 701 klavyesinden farki, artilari nelerdir? Ve tabi yine bilmedigimden soruyorum bu klavyenin s60v5`lerdeki klavyelerden farki nedir?
Tesekkurler....

CilginTurk1

CilginTurk1

Üye
Hocam demek bugun upload ediyorsun :D Haydi hayirlisi

aklsm

aklsm

Üye
    Konu Sahibi
Hocam oncelikle emeklerinden dolayi tebrikler.
Gezinirken dikkatimi cekti konu girdim. Birsey sormak istiyorum, benim tel nokia 701. Biliyorum 701 s60v5 degil ama anlayabilmek icin soruyorum. Bu klavyenin bu klavyenin nokia 701 klavyesinden farki, artilari nelerdir? Ve tabi yine bilmedigimden soruyorum bu klavyenin s60v5`lerdeki klavyelerden farki nedir?
Tesekkurler....

Dostum bu klavyeyi yapmamdaki amaç benim sorunum gibi tüm s60 v5 lerin sorunu Mini Qwert klavye tuşlarının çok küçük olması ve tuşların birbirine yakın olması. Bende bu sorunu biraz olsun hafifletecek birşey yaptım ayrıca forumların çoğunda en güzel görsel içerikli klavye Gravity'nin klavyesi old. düşündüm ve tasarladım. Umuyorum ki forumdaki arkadaşlarım için güzel bir çalışma yapmışımdır ve mükemmel old. kanaatindeyim ..

- - - Eklendi - - -

Hocam demek bugun upload ediyorsun :D Haydi hayirlisi

Gravity klavyesini etmeye çalışacağım ama iPhone klavyesini kesin atacağım.. :D

Üst Alt