IPhone Kullanıcılarının Kıskandığı 5 Android Özellik

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye

Saçma da değil aslında olabilir :hmmm

- - - Eklendi - - -

Biri de ben değil mi :sirit: Şaka bir yana cidden çok iyi bir forumuz :eller:

- - - Eklendi - - -

Oyun getireceklerine program getirsinler artık :vur

Tabi biride sensin :tebessüm: Şaka bir yana oyun uygulama iyi geliyordu Wp'ye şu sıralar durgunmuş Wp8 bekliyorlarmış geliştiriciler ki Wp8'deki o imkanlar çok iyi.Masaüstü uygulamalar bile gelebilir.Mesela mobil değil masaüstü tarayıcı kullanabiliriz tabi Crysis3 beklemeyelim :ehe Birde kamera uygulamaları çok kaliteli birde pureview kamera eşliğinde oh mis.

Epple

Epple

Üye
O değil de bişey merak ediyorum.Cidden meraktan başka bişeyden değil sorumun nedeni.Simbiyandaki tarayıcıda fılaş desteği var mı ki yoksağ?

Türe

Türe

Üye

Tabi biride sensin :tebessüm: Şaka bir yana oyun uygulama iyi geliyordu Wp'ye şu sıralar durgunmuş Wp8 bekliyorlarmış geliştiriciler ki Wp8'deki o imkanlar çok iyi.Masaüstü uygulamalar bile gelebilir.Mesela mobil değil masaüstü tarayıcı kullanabiliriz tabi Crysis3 beklemeyelim :ehe Birde kamera uygulamaları çok kaliteli birde pureview kamera eşliğinde oh mis.

Yahu harbiden benim de dikkatimi o çekti. Bir sürü kaliteli fotoğraf uygulaması mevcut. Hepsi de birbirinden kaliteli. Anlaşılan Pureview ile birlikte tam bir profesyonel olacağız :eller:

- - - Eklendi - - -

O değil de bişey merak ediyorum.Cidden meraktan başka bişeyden değil sorumun nedeni.Simbiyandaki tarayıcıda fılaş :D desteği var mı ki yoksağ?

Var ama lite yani kısıtlı :p

MoonLife01

MoonLife01

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar flash playeri daha androidten kalkmadiki neyin kafasını yaşyıorsunuz?

Bu flash player her gün güncellenen birşey degilki Telefonlardaki flash player apk dosyaysiyle kurulabılıyor kaldıkı bu flash player en az 1 sene götürür

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
tartışmak istemiyorum. Uzun zamandır tartışmıyorum da ama biraz daha okursam yazacağım galiba :ah

• Beğen
Tepkiler: Türe
15097

15097

Üye
Paylaşma özelliği var bir kere.Hele iOS 6 ile çok daha genişleyecek paylaşım yerleri ;)

• Beğen
Tepkiler: Türe
Türe

Türe

Üye
Arkadaşlar flash playeri daha androidten kalkmadiki neyin kafasını yaşyıorsunuz?

Bu flash player her gün güncellenen birşey degilki Telefonlardaki flash player apk dosyaysiyle kurulabılıyor kaldıkı bu flash player en az 1 sene götürür

Sen ne yapmaya çalışıyorsun Mahmut ? Her geçtiğin sistemi övmek-savunmak zorunda mı hissediyorsun kendini ?

• Beğen
Tepkiler: MrCommanDTr ve kullanıcıadları
kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye

Adobe eğer Google'ın istememesi üzerine ya da olay ile ayrıldıysa yakın zamanda bir güncelleme yayınlacak eski sürümü perte çıkaracaktır.Eğer Google ile araları iyi olarak ayrıldılar veyahut benim düşündüğüm gibi Microsoft ile bir yakınlaşmaları yoksa 5-6 ay daha idare edecektir.Tabi yinede orjinal tarayıcı ile birlikte olmuş olmaz.IOS'daki Puffinden farksız duruma gelir.

wade_flash.3

wade_flash.3

Üye
:) jailbreak sonrası Cydia aracılığı ile tweaklar sayesinde bunların nerdeyse tümü yapılabilir. :)

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
Geliştiriciler bulur ozaman dostum can sıkmaya gerek yok

Hocam elinizdeki APK ile bir kaç idare edersiniz ama bir süre sonra güncelleme desteği olmadığından eskimiş olacak.Bu durumda orjinal tarayıcıda olmayacak başka tarayıcılarda olacak flash player.IOS'ta nasıl çözüm yoksa Android'tede yok aynı olaylar işte.

doctorrr

doctorrr

Üye
peki bu jelly bean dan sonra androidin kapalı kaynak olacağı doğru mu :hmmm

MasteLaa

MasteLaa

Üye

bi ara bi google yetkilisi demişti bişeyler ama
Olsun arkadaş vallahi çok kısıtlama olmasın da stabil olsun yeter yahu..Şu marketteki boş uygulamaların kalkması gerek.Oyun diye giriyorum resimmiş meğer :D

doctorrr

doctorrr

Üye

bi ara bi google yetkilisi demişti bişeyler ama
baktım yok öyle bi haber ama duydum gibi evet yaparmı yapar ama bu sefer yine custom rom şu bu yapılır zannedersem sonuçta wp anda çıkıyor bu custom romlar :hmmm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt