Öneri iPhone 7 IOS 10.2.1 hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

FK5896

FK5896

Üye
    Konu Sahibi
iPhone 7 IOS 10.2.1 hakkında
geçen hafta iphone 7 aldım. şuan ios sürümü 10.1.1 gördüğüm kadarıyla sistemde ufak tefek yazılımsal hatalar var. wi-fi aramalarında çok az ağ buluyor pc ya da eski telefonum 10 a yakın ağ bulurken iphone 4-5 tane buluyor. güncelleme yapsam düzelir mi? sizin söylediklerinize göre hareket etmeyi düşünüyorum..

sLeepLe

sLeepLe

Üye
10.3 public beta yükleyin hocam güzel sürüm olmuş bende o yüklü memnunum şuana kadar bir sorun yaşamadım

• Beğen
Tepkiler: FK5896
trafikci258

trafikci258

Üye
yalnız şuda varki iphone7 ve +plushta jailbreakı seviyorsanız şu anki sürümünüz olan 10.1.1 mümkün lakin jailbreak sevmiyorum dersenizde bugün çıkan ios10.3 beta2 yükleyin derim.

• Beğen
FK5896

FK5896

Üye
    Konu Sahibi
Önerileriniz için teşekkürler arkadaşlar. Cihazı 10.2.1 sürümüne güncelledim. Betayı nasıl yükleyeceğimi bilmiyorum. Ancak hem eski sürümde hemde şuanki güncel sürümde yaşamaya devam ettiğim bir problem var. Cihaz konumu iyi belirleyemiyor. Gps ve wi-fi'ı açıyorum sonra haritalar uygulamasını açıyorum sonra konumumu göster diyorum ilk önce bulunduğum konumu çok net bir şekilde gösteriyor. 30 saniye sonra bakıyorum 4-5 sokak ileride gösteriyor. Bazen ilk açtığımdada bu sorunu yaşıyorum. Konum ve ağ ayarlarını sıfırladım yine aynı google maps , sync ve yandex nagivasyonu indirdim onlardada aynı sorunu yaşadım. İphone'un konum belirleme konusundaki kararlılığını çok seviyordum. İphone'u en büyük alma sebeplerimden biride buydu. Ama böyle bir sıkıntı yaşadığım için hayal kırıklığına uğradım. Androiddeki kararlılığı hiç sevmezdim. Caddede giderken binaların üstünden gidiyormuşum gibi gösterirdi. Ve yönü iyi belirleyemezdi. Abimdeki 5S in gps'ini kullandığımda sıfır sıkıntı vardı. Bu çok hoşuma gitmişti. Ama iphone 7 de böyle saçma bir sorun yaşıyorum. Bu sorun sizdede var mı? Yazılımsal mıdır yoksa donanımsal mı? Apple müşteri hizmetlerini arayıp sormayı düşünüyorum ama daha alalı 1 ay bile olmadı servise götürmek istemiyorum.. sizce ne yapayım arkadaşlar?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

trafikci258

trafikci258

Üye
Beta link

trafikci258

trafikci258

Üye
Önerileriniz için teşekkürler arkadaşlar. Cihazı 10.2.1 sürümüne güncelledim. Betayı nasıl yükleyeceğimi bilmiyorum. Ancak hem eski sürümde hemde şuanki güncel sürümde yaşamaya devam ettiğim bir problem var. Cihaz konumu iyi belirleyemiyor. Gps ve wi-fi'ı açıyorum sonra haritalar uygulamasını açıyorum sonra konumumu göster diyorum ilk önce bulunduğum konumu çok net bir şekilde gösteriyor. 30 saniye sonra bakıyorum 4-5 sokak ileride gösteriyor. Bazen ilk açtığımdada bu sorunu yaşıyorum. Konum ve ağ ayarlarını sıfırladım yine aynı google maps , sync ve yandex nagivasyonu indirdim onlardada aynı sorunu yaşadım. İphone'un konum belirleme konusundaki kararlılığını çok seviyordum. İphone'u en büyük alma sebeplerimden biride buydu. Ama böyle bir sıkıntı yaşadığım için hayal kırıklığına uğradım. Androiddeki kararlılığı hiç sevmezdim. Caddede giderken binaların üstünden gidiyormuşum gibi gösterirdi. Ve yönü iyi belirleyemezdi. Abimdeki 5S in gps'ini kullandığımda sıfır sıkıntı vardı. Bu çok hoşuma gitmişti. Ama iphone 7 de böyle saçma bir sorun yaşıyorum. Bu sorun sizdede var mı? Yazılımsal mıdır yoksa donanımsal mı? Apple müşteri hizmetlerini arayıp sormayı düşünüyorum ama daha alalı 1 ay bile olmadı servise götürmek istemiyorum.. sizce ne yapayım arkadaşlar?

Öncelikle dfu moda alarak iphone 10.2.1 restore et tekrar dene işe yarayacaktır

• Beğen
sLeepLe

sLeepLe

Üye

Bende böyle bir sorun yok hocam ama bende 10.3 beta 2 yüklü. Arkadaş linki vermiş siteye apple ıd ve şifrenizle kayıt olun sonra giriş yapın. Ama telefondan girin çünkü siteden profil yükleyeceksiniz sonra güncelleme telefona düşüyor

• Beğen
Tepkiler: FK5896 ve trafikci258
FK5896

FK5896

Üye
    Konu Sahibi
sağolun arkadaşlar müsait bir zamanda dediklerinizi yapıcam

• Beğen
Tepkiler: trafikci258
FK5896

FK5896

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar restore etmeden önce sadece uygulamaları yedekleyip restoreden sonra tekrardan geri yükleyebilir miyim? Şuan 60 tan fazla uygulama yüklü hem hepsini tek tek yüklemek istemiyorum hemde kotadan gidiyor..

trafikci258

trafikci258

Üye
İclouddan yedekleme yap restore yap geri yüklemeyide iclouddan yaparsın wifi olsun ama

FK5896

FK5896

Üye
    Konu Sahibi
İclouddan yedekleme yap restore yap geri yüklemeyide iclouddan yaparsın wifi olsun ama

ben resim veya müziklerden bahsetmiyorum uygulamalardan bahsediyorum

trafikci258

trafikci258

Üye
Hepsi gelir merak etme

• Beğen
trafikci258

trafikci258

Üye
İtunes ile

FK5896

FK5896

Üye
    Konu Sahibi
şuan dfu modu ile itunes ten iphone kurtarma modu ile yeniden kuruyorum sanırım restore dediğiniz olay bu oluyor
yok arkadaşlar olmuyor konum belirleme sorunu devam ediyor boşuna restore ettim birde sanırım servis yolu görünüyor telefondan da soğumaya başladım..

trafikci258

trafikci258

Üye
Betada dene ios 10.3

• Beğen
FK5896

FK5896

Üye
    Konu Sahibi
Betada dene ios 10.3

artık yazılımla veya başka bir şeyle uğraşmak istemiyorum yarın saba apple'ı arayıp durumu anlatacağım olmadı değişim yapsınlar. benim arkadaşımda iphone 7 kullanıyor onunda sürümü 10.2.1 sıfır sıkıntı.. daha alalı 1 ay olmadı talihsizliğe bakın.. birde bu yıl haritayı gerçektende yoğun bir şekilde kullanıcam hatta bundan sonra hep kullanıcam sıkıntısız olması lazım..
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
aynı sorunu yaşıyorum donanımsal gibi duruyor
apple'ı aradım arkadaşlar. daha önce böylesine ilgilenen bir servis görmedim kendimi bir an patron hissettim :D 2 saate yakın konuştuk. cihaza bağlandılar falan birkaç dosya aldılar onları incelemeye aldılar. birkaç gün içinde dönüş yapacaklar. bluetooth'u açıp tekrar denememi söylediler. daha iyileşti gibi kaymalar daha az oluyor :D ama şuan evdeyim ondan olabilir. bugün dışardayken detaylı bir şekilde test edicem. size bir sorum var, haritaları kullanırken bluetooth'u açıyor musunuz?

trafikci258

trafikci258

Üye
ben şahsen hiç açmamışımdır bluetooth'u:gulumse:

• Beğen
sLeepLe

sLeepLe

Üye
Apple teknik servis çok iyi memnun kalmanıza sevindim hocam :) bluetooth açmanın sebebi belki telefona bağlanmaları içindir bilemedim

• Beğen

Üst Alt