Yardım İphone 6 Şebeke Problemi !

Sponsorlu Bağlantılar

sacid589

sacid589

Üye
    Konu Sahibi
İphone 6 Şebeke Problemi !
Herkese merhaba iphone 6 telefonumda şebeke problemi yaşıyorum , telefon hattı görüyor fakat pin kodumu girdikten sonra sol üst kısımda aranıyor veya servis yok yazıyor.Bu problemi nasıl çözerim , tamircinin tekine götürdüm içini açtı anteni takılı sıkıntı yok dedi telefonu geri yükleme yaparsan düzelir büyük ihtimal dedi aynısını Apple müşteri hizmetleride söylüyor fakat ben güncellemek istemiyorum ios 11 , ios 10 a göre biraz kasıyor o yüzden yüklemek istemiyorum ios 10da kalmak istiyorum , güncelleme yapmadan başka bir yol bilen varmı acaba ?

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
iOS 11'e güncelleme yaparak bu işlem sonrasında iPhone 6 Downgrade işlemi gerçekleştirerek cihazlarınızda iOS 10.3.3'e geri dönüş gerçekleştirebilirsin.

sacid589

sacid589

Üye
    Konu Sahibi
iOS 11'e güncelleme yaparak bu işlem sonrasında iPhone 6 Downgrade işlemi gerçekleştirerek cihazlarınızda iOS 10.3.3'e geri dönüş gerçekleştirebilirsin.
Ben imzalar kapatıldı diye biliyorum. Dönüş sadece beta ile yapılıyordu heralde yanlışmıyım ?

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Downgrade buna halen izin veriyor diyebiliyorum, bir araştırma yapabilirsin.

sacid589

sacid589

Üye
    Konu Sahibi
Telefonu ios 11 e güncelledim sorun hala devam ediyor tekrar ios 10 a nasıl düşerim yardım edermisiniz

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
Telefonu ios 11 e güncelledim sorun hala devam ediyor tekrar ios 10 a nasıl düşerim yardım edermisiniz

Farklı bir hat takmayı dene. Bir sorun olmuş olabilir hatta. Eğer başka hatta da yaparsa ipsw.me hala açık sa ordan uygun ipsw dısyasını indir cihazı dfu mode a al bilgisayarda itunes açılacak itunes kurtarma modunda iphone buldu ekranında geri yükle butonu olacak shift e basılı tutarak ona basarsan bir pencere açılır. O pencereden indirdiğin ipsw dosyasını seçeceksin. İşlem bu kadar ama imzalar açık olmalı. Ona dikkat et

sacid589

sacid589

Üye
    Konu Sahibi
Farklı bir hat takmayı dene. Bir sorun olmuş olabilir hatta. Eğer başka hatta da yaparsa ipsw.me hala açık sa ordan uygun ipsw dısyasını indir cihazı dfu mode a al bilgisayarda itunes açılacak itunes kurtarma modunda iphone buldu ekranında geri yükle butonu olacak shift e basılı tutarak ona basarsan bir pencere açılır. O pencereden indirdiğin ipsw dosyasını seçeceksin. İşlem bu kadar ama imzalar açık olmalı. Ona dikkat et
ustam başka hatta taktım sorun cihazda , imzalarda kapatılmış düşemicez heralde

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
ustam başka hatta taktım sorun cihazda , imzalarda kapatılmış düşemicez heralde
Garantisi varsa cihazın gönder servise onarımı zor birşeyse direk yenisini veriyorlar. Fazla kurcalama zorlu center a gönder gitsin. İkinci bir ihtimal imei numarası silinmiş olabilir bi sebepten dolayı servis yolu göründü gibi o telefona

Üst Alt