iphone 6 hakında bilgisi olan?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
Ya bu 4.7 olayi harbi mi yoksa kolpa mi? Oyle ise direk alirim :ehe

0MG90

0MG90

Üye
Önceki modeller içinde öyle deniliyordu ama şimdi baya bi abarttılar
Ben sanmıyorum ama öyle olacağını

MaxipmaN

Üye
5.5 bile deniyo :ehe

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
Imzam yok ki.
Valla olsa super olur 4 olmuyor.
4.7 bnce de iyi olur hem aşırı büyük de olmuyor apple çıkartınca görürüz
hmm imzanın olmadığını 2.mesajında fark ettim ilk mesajında snn imzanın yerinde reklam var

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
4.7 bnce de iyi olur hem aşırı büyük de olmuyor apple çıkartınca görürüz
hmm imzanın olmadığını 2.mesajında fark ettim ilk mesajında snn imzanın yerinde reklam var
Aynen S3 var bende boyutu ideal

-Emre

-Emre

Üye
Tamam arastirayim ben :D hic gulecegim yoktu aksam aksam :D

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
Tamam arastirayim ben :D hic gulecegim yoktu aksam aksam :D
appleyi kötüleyeceksen iphone forumuna girme ;) androidle baş etmek için de asla büyütmez ekranı apple kullanıcılar öyle istiyor diye büyütüyor

iphonedoocu

iphonedoocu

Üye
İp6 çıktığında 5s in fiyatı ne kadara düşer :/

ilkercemt

Üye
bende android kullanıyorum ama yazmadan edemedim. iPhone dandik alet diyip sonra da cehalet filan demek çok acayip komiğime gitti. dostum senin benim kullandigimiz 2.5ghz , 3gb ramli telefonlar dan çok daha hızlı,stabil ve sekil telefonlar. bir şeyi kullanıp diğerini gommeyi hic bir zaman cozemeyecegim.

• Beğen
Tepkiler: Türe
-Emre

-Emre

Üye
Gercek bu cunku. Adamlarin yaptigi yazilim sayesinde o kadar stabil. O kadar kapali bi sistem olmasa gorururduk stabilligi.ayrica 4 inchlik ekran stabil olsa ne yazar ? Bir de ben cahillik derken baska bir sey kastediyorum. Genclerimiz sadece egosunu tatmin etmek baskalarina hava atmak icin ailesini zora sokuyor. Ya bu cihaz bir ogretmenin bir aylik maasi. Deger mi sizce boyle bi seye? Sonra burda gelip yok boyle iyi yok soyle iyi. Haa bir de daha once de soyledim. Candy crushtan oteye gidemeyen adamlar suna stabil kasmiyo diyo ya ayar oluyorum. Bir de kullanmadin diyosunuz bana. Ben incelemedigim telefona yorum yapmam arkadas. Bi bildigimiz olmasa konusmayiz.

• Beğen
Tepkiler: The Shadow
SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
Gercek bu cunku. Adamlarin yaptigi yazilim sayesinde o kadar stabil. O kadar kapali bi sistem olmasa gorururduk stabilligi.ayrica 4 inchlik ekran stabil olsa ne yazar ? Bir de ben cahillik derken baska bir sey kastediyorum. Genclerimiz sadece egosunu tatmin etmek baskalarina hava atmak icin ailesini zora sokuyor. Ya bu cihaz bir ogretmenin bir aylik maasi. Deger mi sizce boyle bi seye? Sonra burda gelip yok boyle iyi yok soyle iyi. Haa bir de daha once de soyledim. Candy crushtan oteye gidemeyen adamlar suna stabil kasmiyo diyo ya ayar oluyorum. Bir de kullanmadin diyosunuz bana. Ben incelemedigim telefona yorum yapmam arkadas. Bi bildigimiz olmasa konusmayiz.
bu kadar kızmaya ne gerek var :D isteyen istediğini alır ve bunların güncellemesi diğerlerine göre daha uzun süre oluyor sn hangisini inceledin ve kapalı sistem diyorsun da sanki sistemin dosyalarını değiştireceksin hiç önemli değil kapalı olması bu kadat söylenmeyi de boşuna yapıyorsun isteyen yine istediğini alır son olarak sadece eline alıp bir incelemeyle ya da netten bir inceleme izlemekle cihazın nasıl olduğunu öğrenemezsin

-Emre

-Emre

Üye
İnternettekiler beni ilgilendirmez. Cok kez elime alip inceledim. Kapaliligi sadece sistem dosyalari icin dgil. Guncelleme mi ? Sence benim kullanamadigim bi surum var midir ?

[ROM][JB][4.1.2]G-wonder Rom V2 Wonderoid OFFICIAL | WondeR

[ROM][KK]Xperia Mod Test Sürümü | WondeR

[ROM][CM9][RC2] Wonderoid-Gaming ROM | WondeR

WonderLight CM9 Galaxy W V4 (Multimod) | WondeR

Yönetici tarafından düzenlendi:
  • Beğen

ilkercemt

Üye
hahahahah iste bu güzeldi :D cyanogen rom vermese naparsin acaba ve kaynak kodlarını alıp rom yapma ile orijinal güncelleme desteğini bir tutmak efsane oldu.

maxirabit

maxirabit

Üye
İnternettekiler beni ilgilendirmez. Cok kez elime alip inceledim. Kapaliligi sadece sistem dosyalari icin dgil. Guncelleme mi ? Sence benim kullanamadigim bi surum var midir ?

wonder la iphone'unu mu karşılaştırıon,ne içtin sen?
1. si reklam yapma,site bildiğin kendi sayfan çıkıyor
2.Android kullanıyorum ama gelipte ios kotu demiyorum çünkü biliyorum ki ios daha rahat bir sistem,1. olarak ios geliyor bunu da kabul ediyorum,akıcılık ios ta var ve rahatlık tabikide program bolluğu
Ama gelipte yok ios şöyle yok ios böyle dersem bu benim bilgimin kıt olduğunu gösterir,ios en üst seviye platformdur kabul etmiyenler de olursa cebinde android olduğunda yada w.p. olduğundan kabul etiyordur

• Beğen
Tepkiler: 0MG90
-Emre

-Emre

Üye
Samsungun her hangi bi stock romu cyanogenin yanindan gecemez. Rom vermesin kaynak versin yeter. Cyanogen olmasa aosp var aokp var pa var miui var omni var mokee var varoglu var. Anlayacagin iphonea destek kesilir androide kesilmez. Zaten kaynak vermese adi android open source project olmazdi.Wonderla karsilastirmiyorum. Bu durum ios ve android arasinda.reklam ne alaka ya ? Zaten 'bu romlarin' kaynagi orasi ?

• Beğen
maxirabit

maxirabit

Üye
Samsungun her hangi bi stock romu cyanogenin yanindan gecemez. Rom vermesin kaynak versin yeter. Cyanogen olmasa aosp var aokp var pa var miui var omni var mokee var varoglu var. Anlayacagin iphonea destek kesilir androide kesilmez. Zaten kaynak vermese adi android open source project olmazdi.Wonderla karsilastirmiyorum. Bu durum ios ve android arasinda.reklam ne alaka ya ? Zaten ana 'bu romlarin' kaynagi orasi ?
iphone yasal destek veriyor ve yasal guncelleme veriyor android gibi 1-2 yıla guncellemeyi kesmiyor

-Emre

-Emre

Üye
1. Android guncellemesi asla kesilmez. 2. Kesilen markanin guncellemesidir. 3.wonder gibi dandik bi cihazda bile cm ve benim duzenlemem ile 10larca kisi cihazin normalde yapamayacgi seyleri yapabiliyorsa bana markanin guncellemesinden bahsetmeyin.4. Android kaynaklari en orjinalidir ve markalarin dagittigi yazilimdan cok daha stabildir.

• Beğen
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt