İphone 6 Batarya Önerisi

Sponsorlu Bağlantılar

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
    Konu Sahibi
İphone 6 Batarya Önerisi
merhaba arkadaşlar 2,5 yıllık iphone 6 cihazımın batarya durumu %83 lere geriledi. internetten batarya almak istiyorum deji marka ve baseus marka hakkında bilgisi olan var mı ? 1800 ile 2200 mah lık batarya performansları vs farkları nasıl. ufak bir bilgi verebilir misiniz. elden çıkmasın cihaz.hiç bilgim yok bi araştırayım dedim

Silinen Üye 777448

Kapalı Hesap
merhaba arkadaşlar 2,5 yıllık iphone 6 cihazımın batarya durumu %83 lere geriledi. internetten batarya almak istiyorum deji marka ve baseus marka hakkında bilgisi olan var mı ? 1800 ile 2200 mah lık batarya performansları vs farkları nasıl. ufak bir bilgi verebilir misiniz. elden çıkmasın cihaz.hiç bilgim yok bi araştırayım dedim
2200 mAH olanın ömrü normaline göre daha uzun. DEJI alanlar, performansta çok sorun yaşamıyor. Baseus hakkında bir bilgim yok. Ben olsam DEJI alırdım bu ikisi arasında.

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2643147 ve Alo_Azrail
Hasand.

Hasand.

Üye
Deji dahi iyi kullanlar oyle diyor

• Beğen
Tepkiler: Alo_Azrail
Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
    Konu Sahibi
deji hakkında bazı yorumları inceledim %90 olumlu sonuç ile karşılaşsam da %10 luk kısmın aşırı olumsuz yorumları dikkatimi çekti.2200 yada 1800 mah değeri önemli değil. vereceği performans ve ömrü konusunda çelişkiye düştüm.
li-ion piller hakkında bildiğimiz nedir? istediğin aralıkta şarj edebilirsin. ömrünü düşürmemek için tamamen doldurma ya da boşaltma.bunlara dikkat edersen bir miktar daha götürebiliyor seni.
poli bataryalar nedir pek bilmem.yeni çıktığını daha fazla depolama kapasitesi olduğunu vs öğrendim.ama işin uzmanı tarafından kıyaslama göremedim.

PALA.

PALA.

Üye
Li-İon piller genel olarak sağlam olur. Deji de en iyi yan sanayi markamızdır.
Benim tavsiyem, montajda pili hırpalamadan takın, orijinal şarj aleti kullanın. İlk aldığınızda kontrol edin, yarı dolu gelir bataryanız, kapatın ve bu şekilde tamamen dolsun sonra 1 defa batarya zayıf uyarısı gelene kadar kullanın sonra tekrar kapalı şekilde şarj edin. Daha sonraki şarjlarda kesinliklikle bataryayı çok deşarj etmeyin, şarj düşük uyarısı gördüğünüzde hemen takın.

• Beğen
Tepkiler: Alo_Azrail ve Silinen Üye 777448
Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
    Konu Sahibi
Li-İon piller genel olarak sağlam olur. Deji de en iyi yan sanayi markamızdır.
Benim tavsiyem, montajda pili hırpalamadan takın, orijinal şarj aleti kullanın. İlk aldığınızda kontrol edin, yarı dolu gelir bataryanız, kapatın ve bu şekilde tamamen dolsun sonra 1 defa batarya zayıf uyarısı gelene kadar kullanın sonra tekrar kapalı şekilde şarj edin. Daha sonraki şarjlarda kesinliklikle bataryayı çok deşarj etmeyin, şarj düşük uyarısı gördüğünüzde hemen takın.
az önce sipariş verdim aydınlatıcı bilginiz için çok teşekkür ederim.

• Beğen
Tepkiler: PALA.
PALA.

PALA.

Üye
az önce sipariş verdim aydınlatıcı bilginiz için çok teşekkür ederim.
Hayırlı olsun :cool
İon piller fazla deşarj edildiğinde belirli bir kırılma noktasından sonra şarj edilmeyebiliyor. Malesef bundan sonra sağlıksızda olsa batarya şoklama gibi yöntemlere gidilir... Malesef internette yazan batarya kalibrasyon yöntemlerinden kaynaklanan hatalar bunlar. Ek bilgi olarak yazayım dedim.

• Beğen
Tepkiler: Alo_Azrail

Üst Alt