Haber Iphone 6 birkez daha sızdı ! (bukez kesin gibi )

Sponsorlu Bağlantılar

mehmettech

mehmettech

Üye
    Konu Sahibi
Iphone 6 birkez daha sızdı ! (bukez kesin gibi )
Apple'ın kendi telefonlarını
üretecegi bi farikası olmadığı için başka firmalara ürettiriyor ve bu durum özellikle güvenlik sorunları oluşturuyor. Foxconn'da üretim bantlarındaki sıkı güvenlik önlemlerine rağmen iPhone 5C'nin şarj olurken görüntülenmesini önleyememişti. Hatta telefonun kutu tasarımlarınıda tanıtımdan önce görmüştük.

Nowhereelse.fr adresinin haberine göre iPhone 6 için arka kapak üretiminde bulunan Çinli üretici
Elam'da çalışan biri iPhone 6'nın arka kapağının resimlerini paylaştı. Bu fotograflara göre söylenenlerin doğru olabileceğini ve Apple'ın hem 4,7 hemde 5,5 inç 2 farklı
iPhone 6 tasarladığını görüyoruz. Yine söylenenlerin doğru olabileceğini ise diğer tarafa taşınan açma kapama
tuş boşluğundan görebiliyoruz. iPhone
6'nın en başa döndüğünü ve ilk nesil iPhone çok benzediğini fark ediyoruz

Son düzenleme:

Silinen Üye 2313801

Kapalı Hesap
Iphone 6 sızmıyor henüz nasıl bir tasarım yapacağı kesin değil bu kapak ne kadar doğru olabilirki

0MG90

0MG90

Üye
Kesin falan değil. Olamaz. Çıkmasını bekleyin.

mehmettech

mehmettech

Üye
    Konu Sahibi
kesin değil ihtimal

meg1ddo

meg1ddo

Üye
soldaki note serisine benziyor daha çok :) sızıntıların hepsi gerçek çıkmıyor beklyelim biraz daha, ama ben hala apple ın 4.7 üzeri model çıkaracağını düşünemiyorum daha doğrusu istemiyorum kullanmama rağmen, ne biliyim küçük hali daha sempatik geliyor bana :) an fazla 4.3

0MG90

0MG90

Üye
soldaki note serisine benziyor daha çok :) sızıntıların hepsi gerçek çıkmıyor beklyelim biraz daha, ama ben hala apple ın 4.7 üzeri model çıkaracağını düşünemiyorum daha doğrusu istemiyorum kullanmama rağmen, ne biliyim küçük hali daha sempatik geliyor bana :) an fazla 4.3
Aynen, çok gereksiz olur bence

Invoke

Invoke

Üye
Kesin gibi, nasıl bir anlatım bozukluğudur ya. :D

• Beğen
Tepkiler: 0MG90, Dede ve mehmettech
cesurpolis61

cesurpolis61

Üye
nedense bu Apple ye Bi türlü ısınamadım kullanmadığım tek model bir gün nasip olurmu acaba

mehmettech

mehmettech

Üye
    Konu Sahibi
:ehe

Silinen Üye 2313801

Kapalı Hesap
son cihazlarda zorla 4" ekrana çıkmış markadan büyük atlayış bekliyoruz hadi hayırlısı...

Üst Alt