Dev düello: Nokia 5800, iPhone 3G'ye karşı

Sponsorlu Bağlantılar

Utku

Utku

Üye
i phone (takozun)dan yana bir inceleme

haltie

haltie

Üye
iphone görüntü olarak çok iyi ama 5800 herzaman iş yapar:)

futbol123

futbol123

Üye
bence iphone önde 5800 ın dokunmatiği hassas değil zor

karadeve36

Üye
herkese selam.avrupada bununan biri olarak ocak ayinda 5800 garantili aldim.soransinda kronik hatalari oldugunu ogrendim ve servistekilerle arkadas olurcasina gittim geldim...5800 a yapmadigim kalmadi herseyi denedim.sonrasinda da satmak zorunda kaldim.telefon nasildi derseniz super ama her nokia da oldugu gibi 3-4 aylik bisey.sonrasinda tema disinda degisen birsey kalmiyor karizma kayiyor...n95 8gb aldim malum efsane olmus.oda 5800 gibi kamera ses canavari.herseyi guzel 3-4 ayligina.sonrasinda oda oldu :d: dedim bu is bole olmicak gozumuzun ucuyla baktigimiz amerikan cicegi iphone bulastik ve bir 3g aldik.(haa oncesinde turkiyede dahil 3g li bir gorusme yapmadim.yapanda pek tanimiyorum :D ) iphone ne diim ilk hafta az kufretmedim sonrasinda ise bole bir hayranlik abooww havalari basladi :D ses kamera kotu pc ile baglanti sorunlu dosya transferi flan ama cihazi elinize alip uygulamalara dalinca birazda web sonrasinda vai anasini dedittiriyor :D iphone nokia rekabeti olacak.tamam mercedes(nokia) saglam guzel ama insan ferrari(iphone) istiyor be :D

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
herkese selam.avrupada bununan biri olarak ocak ayinda 5800 garantili aldim.soransinda kronik hatalari oldugunu ogrendim ve servistekilerle arkadas olurcasina gittim geldim...5800 a yapmadigim kalmadi herseyi denedim.sonrasinda da satmak zorunda kaldim.telefon nasildi derseniz super ama her nokia da oldugu gibi 3-4 aylik bisey.sonrasinda tema disinda degisen birsey kalmiyor karizma kayiyor...n95 8gb aldim malum efsane olmus.oda 5800 gibi kamera ses canavari.herseyi guzel 3-4 ayligina.sonrasinda oda oldu :d: dedim bu is bole olmicak gozumuzun ucuyla baktigimiz amerikan cicegi iphone bulastik ve bir 3g aldik.(haa oncesinde turkiyede dahil 3g li bir gorusme yapmadim.yapanda pek tanimiyorum :D ) iphone ne diim ilk hafta az kufretmedim sonrasinda ise bole bir hayranlik abooww havalari basladi :D ses kamera kotu pc ile baglanti sorunlu dosya transferi flan ama cihazi elinize alip uygulamalara dalinca birazda web sonrasinda vai anasini dedittiriyor :D iphone nokia rekabeti olacak.tamam mercedes(nokia) saglam guzel ama insan ferrari(iphone) istiyor be :D
:ehe güzel özet...bende de aynısı oluyor..şu an çok beğeniyorum telefonumu..

AntiStatik

Üye
pehh

90yusuf

Üye
Hafıza

Nokia ürünün yanında 8GB'lık bir hafıza kartı veriyor, iPhone 3G 16GB'ın isminden de anlayacağınız gibi üzerinde donanımsal olarak 16GB'lık bir hafızayı barındırıyor. Ne yazık herhengi bir hafıza kartı yuvasına sahip değil, bu da kullanıcıları veri alış-verişi konusunda oldukça kısıtlayabiliyor. Puanı kapan bu kez Nokia...

evet arkadaşlar burada bence yanlış bir puan verilmiş iphone nin 16 gb kendi hafızası var ama sorun çıkmıyor nokianın hafıza kartlarında çok sorun çıkıyor ve hatta telefonu açmada bile zorluk çıkarıyor bece burada iphon 3g puan almalıydı buda iki telefonuda 15 puanla eşitliyor

korhat

Üye
nokia Ların ömrü 1 ay sonra at çöpe sıkılırınn ama iphone da gangstar çeişiti need for speed faLan psp den farksız bee

hayvan

hayvan

Üye
tartışmaya gerek yok
iphone son noktadır

komando055

Üye
iphone ayrı bi dünya degerlendirmede işletim sistem nokiaya verilmiş saçmalık nokia 5800 aldım pişman oldum satıp iphone alacam

meLeqimSi

Üye
geçen haftaya kadar 5800 kullanıyordum, yeni iphone'a geçmeme rağmen alıştım sevdim :) çabuk bozulduğunu söyleyip gözümü korkutmuşlardı o yüzden biraz üzerine titriyorum :) bence 5800'dan daha hızlı ve kullanımı daha keyifli.

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
ben de 7 ay 5800 kullandıktan sonra İphone a geçtim..gayet güzel telefon her türlü program bulabiliyorsun..

dmork

Üye
iPhone mi? o da ne yaw bu kadar dandik bi telefon olamaz ya ne bluetooth la bişey yollanıyor nede alınıyr flash'ı yok 3g var ama on kamera berbat nokia 5800 kullanıyrm die bunları yazıyorm sanmayın arkadaşlar bnde İPhone kullandım ama hiç memnun kalamadım cok saçma bi telefon ya flash yok abi flashhh flash olmadğı zaman fotorafın anlamı ne ki :D yalansa siz söyleyin hem 5800 da carl ziess özelliğiyle tüm dünyada ilgiyi üstüne cekti size sadece şunu diyorum İphoneye verdiğiniz yada vericeğiniz paraya yazık 5800 alın rahatınıza bakın benim görüşüm bu

Saygılarımla ... DmoRK

xartal

Üye
şu kadarını söyleyeyim i phone bugune kadar 7 tane mode çıkardı. nokia ise yüzlerce. avrupa da nokia düşkünşüğü mü var sanıyosunuz? sadece ülkemize has bi düşkünlük.. iphone nokia ı 3 katlar

goldonfreeman

goldonfreeman

Üye
paran warsa iphone yoksa 5800

666kaos

666kaos

Üye
5800 bnce fiyat olarakda cok uygun

maktama

maktama

Üye
İphonu sevmezdim, çok kalas(büyük) gelirdi. Halen de öyle:) 2 ay 5800 kullandım, uygulamalarını yükledim, 3g'ye ya da 3gs'e verecek parası olmayanlar için 5800 ideal. 3g iphone var şu anda bende, iphone dokunmatikte çok başarılıymış onu anladım. 1 haftadır elimde ve alışmam uzun sürmedi, dokunmatiğe verdiği tepkler de çok iyi. 5800 ancak kendi kalemiyle böyle rahat kullanılabiliyor. her iki telefonda c.r.a.c.k.lenmeden pek bir işe yaramıyor tabiki, ama iphonun kısıtlamaları biraz daha fazla sanırım.
Sonuç, ne kadar para, okdar köfte:)

hector06

Üye
Sen 1 hafta iphone kullan sonra git eline istediğin teli al bak ne oluyor:))

Üst Alt