Tavsiye Iphone 5 Mi Samsung Galaxy S4 Mü?

Sponsorlu Bağlantılar

Türe

Türe

Üye
tmm kardeş sen jailbreak yaparsan android için de custom rom kernel root var çok mu zor sanki D: bu arada ben iphone kullanmayan birisi değilim dediğim gibi her telefon almaya değerdir ama o fiyata onun gibi düşük özellikli bir telefona para verilmez bir de iphonenun küçük olmasının sebebi tek elle kullanılması için demişler biliyorum zaten reklamdada öyle diyordu :D ama hala anlamıyorsunuz bir telefonun ekranı küçük diye tek elle rahat kullanırsın diye bir mantık yok ben galaxy s3 ve galaxy s4 ü( galaxy s4 hiç satın almadım galaxy s3 de bir akrabamda var :D) iphone göre çok daha rahat kullanıyorum mesela

İste sen kullaniyorsun kardesim. Cogu insan bunu yapamiyor. Kendinden yola cikarak genelleme yapamazsin. Seni genis ekranli ve ozgurluk sunan cihazlar ceker beni pratik tek elle daha rahat kullanilabilen daha stabil sistem mesela. Vs. Vs.

• Beğen
Tepkiler: kedi006

maskedboy

maskedboy

Üye
benim arkadaşlarımda öyle diyordu iphone tek elle daha rahat kullanılıyor diye sonra onları medimark ve teknosata götürdüm galaxy s4 ün aslında tek elle daha rahat olduğunu anladılar bu arada ios göründüğü kadar stabil değil en büyük avantajı kapalı kaynak kodlu olması neyse siz android 5.0 bekleyin neyse zevkler ve renkler tartışılmaz derler ve önyargıyı kırmak atomu parçalaktan daha zordur ben anladım iphone önyargısını asla kıramıyacağım artık tartışmıcam düşüncelerimi ifade ettim şimdiden hayırlı olsun :D herkese iyi forumlar

Türe

Türe

Üye
benim arkadaşlarımda öyle diyordu iphone tek elle daha rahat kullanılıyor diye sonra onları medimark ve teknosata götürdüm galaxy s4 ün aslında tek elle daha rahat olduğunu anladılar bu arada ios göründüğü kadar stabil değil en büyük avantajı kapalı kaynak kodlu olması neyse siz android 5.0 bekleyin neyse zevkler ve renkler tartışılmaz derler ve önyargıyı kırmak atomu parçalaktan daha zordur ben anladım iphone önyargısını asla kıramıyacağım artık tartışmıcam düşüncelerimi ifade ettim şimdiden hayırlı olsun :D herkese iyi forumlar

S4 u kullandim tek elle gayet zor kullanimi. Wp haric her sistemi de kullandim bana onyargidan bahsetme :bye2:

• Beğen
Brofist Devs.

Brofist Devs.

Üye
Millet iostan koşa koşa uzaklaşıyor androidin farkı resmen ortada. Iphonemu s4 mu sorusu androide hakaret bence :)

maskedboy

maskedboy

Üye

S4 u kullandim tek elle gayet zor kullanimi. Wp haric her sistemi de kullandim bana onyargidan bahsetme :bye2:
bende android ios wp8 galaxy s s2 s3 iphone 3gs 4s 5 ipad 4 lumia 620 galaxy s3 mini galaxy ace asıl sen bana önyargıdan bahsetme neyse dediğim gibi artık tartışmıcam ne iphone sevdaysıymış kardeş :D :bye2:

Türe

Türe

Üye
bende android ios wp8 galaxy s s2 s3 iphone 3gs 4s 5 ipad 4 lumia 620 galaxy s3 mini galaxy ace asıl sen bana önyargıdan bahsetme neyse dediğim gibi artık tartışmıcam ne iphone sevdaysıymış kardeş :D :bye2:

Ben ne onyargisindan bahsettiysem alintila o mesaji. ;)

Sevdasi degil kullandigim cihaz bolumune bakiver sana zahmet.

PixelWolf

Üye
    Konu Sahibi
kardeş bak kendin de diyorsun 4 inç yeter diye ama artık ihtiyaçlar büyüyor haliyle 4 inç insanı sıkıyor bakın siz hala dar bir pencereden bakıyorsunuz bir kere şu önyargıyı kaldırın herşey ekran boyutu değil çoğu kişi telefonu daha eline almadan yok çok büyük yok tablet gibi diyip geçiyor siz 2 telefonu elinize alın galaxy s4 daha rahat olduğunu görecekmiş birisi hırlısı var hırsızı var demiş eee doğru var galaxy s4 alınca çalacaklar iphone 5 olunca çalmıcaklar mı sanıyorsun asıl iphone 5 çalarlar bakın her telefon alınmaya değerdin nokia 3310 bile bu şaka değil benciddiyim. her telefon alınmaya değerlidir sadecd zevklere göre sınıflandırılır burdaki amacım iphone kötülemek değil sadece şu iphone takıntısı çok mümemmel muhteşem o en iyi telefonmuş gibi takıntıları ve büyük ekran mantığı yani önyargıyı kaldırmaya çalışıyorum ben iphone 3gs 4s 5 ve galaxy s plus galaxy s3 kullandım tabki hepsi benim değil iphone lar babanım galaxy s3 çok yakın bir akrabamın neyse akacak kişiye şimdidenhayırlı olsun

- - - Eklendi - - -

kardeş bak bu kişi android ios iphone işlemci ram oyun performans ne bilim teknoloji ile çok bir bağlantısı yok anladığım kadarıyla bu telefondan benim arkadaşımdada vardı onada yetiyordu neden yetiyor açıklayayım çünkü bir insan onu kullanıyorsa sadece konuşur mesajlaşır varsada internete girer zaten bu telefonda gelişmiş bir fonksiyon olmadığı için ekranı küçük yapmışlar iphone da öyle işte hiç bir fonsiyon işlem olmadığı için 4 inç daha yeni yaptılar galaxy s1 zaten 4 inç çıktı :D şimdi sor galaxy s4 diye 5 inç diye hemen anlatayım çünkü her türlü yenilik fonksiyon ayrıntı olarak yazılımsal ve donanımsal olarak adamlar düşünmüş ve herzaman rahatlıkla sıkılmadan kullanabileceği bir telefon çıkarmış iphone da özellik yok haliyle ekranda yok :D temel mantık bu biraz geniş düşünün lütfen

anlamadan konuşuyorsun ben hırlısı var hırsızı var elimde taşırken S4'ü çalarlar diyorum çünkü dev gibi cebime sokamam ama Iphone 5'i elimde değiil cebimde taşırım bu sayede kimse çalamaz ben en ince ayrıntıya kadar düşündüm ekranı bana göre normal o arkadaşa da normal olduğu gibi sana göre de s4 normal anladın mı

- - - Eklendi - - -

tmm kardeş sen jailbreak yaparsan android için de custom rom kernel root var çok mu zor sanki D: bu arada ben iphone kullanmayan birisi değilim dediğim gibi her telefon almaya değerdir ama o fiyata onun gibi düşük özellikli bir telefona para verilmez bir de iphonenun küçük olmasının sebebi tek elle kullanılması için demişler biliyorum zaten reklamdada öyle diyordu :D ama hala anlamıyorsunuz bir telefonun ekranı küçük diye tek elle rahat kullanırsın diye bir mantık yok ben galaxy s3 ve galaxy s4 ü( galaxy s4 hiç satın almadım galaxy s3 de bir akrabamda var :D) iphone göre çok daha rahat kullanıyorum mesela

ben tek elle kullanırım s4 benim elime sığmıyor diyorum ya ne anlamaz adamsın

- - - Eklendi - - -

Millet iostan koşa koşa uzaklaşıyor androidin farkı resmen ortada. Iphonemu s4 mu sorusu androide hakaret bence :)

Hayır telefon seçimi sorusu bu :dry:

maskedboy

maskedboy

Üye
maşallah dikenli duvar gibisiniz bir kaç şey yazdım resmen dayak yemiş gibi oldum :D galaxy s4 ü yere atıp iphone 5 i göklere yükselttiniz :d

Türe

Türe

Üye
maşallah dikenli duvar gibisiniz bir kaç şey yazdım resmen dayak yemiş gibi oldum :D galaxy s4 ü yere atıp iphone 5 i göklere yükselttiniz :d

Hiçbir cihaz kötü değildir. (İstisnalar dışında) Yeter ki isteklerine göre al.

• Beğen

PixelWolf

Üye
    Konu Sahibi
s4 kötü demiyorum. ikisinin de iyi özellikleri var kendilerine göre. aslında sen de bizim karşımızda s4'ü göklere çıkardın. :ehe

maskedboy

maskedboy

Üye
aslında biraz öyle bende sonradan farkettim aslında. bende iphone 5 kötü demiyorum gerçi yazdığım mesajlarda biraz ağır gibi oldu ama neyse . sadece benim tek sinir olduğum şey millet iphone alınca kendini kral ilan ediyor sanki çok muhteşem bir şeymiş gibi çok üstün bir cihazmış gibi telefonlarına laf dedirtirmiyorlar mesela bir gün baktım adamın iphone 3gs i var diyorki galaxy s3 ten daha iyi :D mesela benim arkadaşımda iphone 4s var oda öyle gerçi hava atan türlerden değil fakat mesela androidin ve ios iyi ve kötü yanlarını objektif bir biçimde anlatıyorum yok apple öyle yok apple şöyle bunu yaptı şunu yaptı sokaktan duyma laflarla yanlarıma geliyorlar bunu beni biraz sinir ediyor :D

• Beğen

ohanickyk

Üye
Abi iphone 5 in teknolojisi s4 den geride ama neden bu kadar satilio yani herkesin elinde var. Bende telefon alcam ama karar veremiyorum. Sizce ne almaliyim

maskedboy

maskedboy

Üye
Abi iphone 5 in teknolojisi s4 den geride ama neden bu kadar satilio yani herkesin elinde var. Bende telefon alcam ama karar veremiyorum. Sizce ne almaliyim

aslında burdaki yapılan tercih iphone 5 m galaxy s4 sorusu değil ilk ios mu android sorusu olmalıdır ona göre karar ver bence istersen geçmiş zamanda yapılan yorumlara bakarsan en azından bir fikir oluşur tercih meselesi şimdi biz sana direk şunu al diyemeyiz:D

ohanickyk

Üye
kedi bn buna baktım bana uyuyo.yani bn kredi kartı kullanmam. JB yaparım ve ya 25pp fakat garantinin bitmesini beklerim. ama teknik ozelliklere bakarsak s4 iphone 5 in üstünden geçer. ama bi popülerlik , ios,app store iphone5 ile s4 arasında kalmamı sağlıyor.Daha onceki mesajlara baktım. ama karar veremedim SİZCE​ NE ALMALIYIM ?

ohanickyk

Üye
ben buna baktım tam bna uyuyor. ben JB yaparım ama garanti bitmeden once yapmam. s4 e bakarsak marketi app store dan ii degil fakat diğer özellikleri daha iyi. Ama karar veremedim siz olsanız ne alırdınız ? bi yardımcı olabilir misiniz

maskedboy

maskedboy

Üye
arkadaşlar size bir tavsiye herhangi bir teknolojik alet alet alırken bu televizyon olur telefon olur bilgisayar olur farketmez amacınız popüler olmak hava atmak ise ki zaten bu çok saçma br davranış her zaman kaybedersiniz en son model olsun diye alırsanız yine kaybedersiniz alırken 1. şart bütçeniz 2. şark o bütçe doğrultusunda alacağınız sizin isteğiniz nitelikte bğr telefon olması diyelimki paranız var galaxy s4 iphone 5 htc one gibi üst düzey telefon alacaksanız amacınız hava atmak değil ihtiyaçlarını karşılamasıdır

• Beğen
Tepkiler: ohanickyk ve kedi006

PixelWolf

Üye
    Konu Sahibi
kedi bn buna baktım bana uyuyo.yani bn kredi kartı kullanmam. JB yaparım ve ya 25pp fakat garantinin bitmesini beklerim. ama teknik ozelliklere bakarsak s4 iphone 5 in üstünden geçer. ama bi popülerlik , ios,app store iphone5 ile s4 arasında kalmamı sağlıyor.Daha onceki mesajlara baktım. ama karar veremedim SİZCE​ NE ALMALIYIM ?
Iphone 5 al ben ona dün bağlandım sıkmıyor artık beni çünkü 25PP hata vermedi yükledim :ehe 25PP garantiye zarar vermiyor.

- - - Eklendi - - -

ben buna baktım tam bna uyuyor. ben JB yaparım ama garanti bitmeden once yapmam. s4 e bakarsak marketi app store dan ii degil fakat diğer özellikleri daha iyi. Ama karar veremedim siz olsanız ne alırdınız ? bi yardımcı olabilir misiniz
Iphone al Iphoneee :ehe

- - - Eklendi - - -

arkadaşlar size bir tavsiye herhangi bir teknolojik alet alet alırken bu televizyon olur telefon olur bilgisayar olur farketmez amacınız popüler olmak hava atmak ise ki zaten bu çok saçma br davranış her zaman kaybedersiniz en son model olsun diye alırsanız yine kaybedersiniz alırken 1. şart bütçeniz 2. şark o bütçe doğrultusunda alacağınız sizin isteğiniz nitelikte bğr telefon olması diyelimki paranız var galaxy s4 iphone 5 htc one gibi üst düzey telefon alacaksanız amacınız hava atmak değil ihtiyaçlarını karşılamasıdır
hava atmak iyi değil zaten günaha girersin

• Beğen
Tepkiler: maskedboy

ohanickyk

Üye
[Qkedi006;6254764]Iphone 5 al ben ona dün bağlandım sıkmıyor artık beni çünkü 25PP hata vermedi yükledim :ehe 25PP garantiye zarar vermiyor.

- - - Eklendi - - -

Iphone al Iphoneee :ehe

- - - Eklendi - - -

hava atmak iyi değil zaten günaha girersin[/QUOTE]

O zammn iphone aliom

- - - Eklendi - - -

Kedi 25ppnyi internetten arastiriodum da bu guncelleme gelince ne olcak ? Ve sen 25pp yi nerden indirdin

• Beğen

Üst Alt