Tavsiye Iphone 5 Mi Samsung Galaxy S4 Mü?

Sponsorlu Bağlantılar

PixelWolf

Üye
    Konu Sahibi
son olarak ben sorayım telefonundan memnunmusun veya s4 veyada farklı bircihazmı almak isterdin?
Telefonumdan memnun değilim. Tek nedeni de Appstore'deki herşeyin paralı olması. Ben S4 diyorum!

ka_za

ka_za

Üye
İp5 i s2 yle falan karsilastirsaydinda rekabet olsaydi biraz :)

• Beğen
Tepkiler: .caner.

Silinen Üye 2381601

Kapalı Hesap
Ikisinin de berbat ve harika yanları çok.

gje

gje

Üye
apple sever olarak kesinlikle s4 diyorum!! 8 çekirdek işlemcinin performansını takılmama zevkini hiç bir telefon veremez bence şuan. elimde ace 2 var. iphone 4le kıyaslarsam beni burda döverler biliyorum :) döveceklerinden eminim ama ace 2 yi iphone 4 gibi düşük bir telefonla kıyasladıgımdan mı yoksa ace 2 gibi düşük bir telefonu iphone 4 le kıyasladıgımdan mı bilemem:) ama iphone 4 kesinlikle ace 2 den daha akıcı. özellik olarka ace 2 çift çekirdek işlemcili, iphone 4 tek çekirdek ramleri arasındada 256 mb fark var ace 2 daha fazla. kesinlikle iphone 4 ace 2 den daha akıcı! şimdi iphone u savundum. s4 çıkmasaydı note 2 ile ip5 i kıyaslasaydınız gözüm kapalı ip5ip5ip5ip5 yazardım :) ama s4 çıktı. kesinlikle s4. htc one falan hikaye. tabi bu kendi düşüncem kendi fikrim. #kedi006 sanada şöyle bi tavsiyem var. jailbreak yap cydiadan rahatça kullan. ama ben yapmak istemiyorum dersen sat s4 al. yoksa temple run 2 de adamları cadılardan meymunlardan kaçırmakla zaman kaybedersin :)))

ka_za

ka_za

Üye
apple sever olarak kesinlikle s4 diyorum!! 8 çekirdek işlemcinin performansını takılmama zevkini hiç bir telefon veremez bence şuan. elimde ace 2 var. iphone 4le kıyaslarsam beni burda döverler biliyorum :) döveceklerinden eminim ama ace 2 yi iphone 4 gibi düşük bir telefonla kıyasladıgımdan mı yoksa ace 2 gibi düşük bir telefonu iphone 4 le kıyasladıgımdan mı bilemem:) ama iphone 4 kesinlikle ace 2 den daha akıcı. özellik olarka ace 2 çift çekirdek işlemcili, iphone 4 tek çekirdek ramleri arasındada 256 mb fark var ace 2 daha fazla. kesinlikle iphone 4 ace 2 den daha akıcı! şimdi iphone u savundum. s4 çıkmasaydı note 2 ile ip5 i kıyaslasaydınız gözüm kapalı ip5ip5ip5ip5 yazardım :) ama s4 çıktı. kesinlikle s4. htc one falan hikaye. tabi bu kendi düşüncem kendi fikrim. #kedi006 sanada şöyle bi tavsiyem var. jailbreak yap cydiadan rahatça kullan. ama ben yapmak istemiyorum dersen sat s4 al. yoksa temple run 2 de adamları cadılardan meymunlardan kaçırmakla zaman kaybedersin :)))

S4 le note2 nin okadar devasa bir farkı var mı bilmedigim?

• Beğen
Tepkiler: .caner.
Invoke

Invoke

Üye
S4 le note2 nin okadar devasa bir farkı var mı bilmedigim?

Bnce yok. Note 3 çıksn hiç s4 demem bile ki şuan bile bana kalırsa not2 alınablr s4 yerine pişman etmez. 8çekirdek şişirmeden ibaret 4 çekrdek s4.
İp5i satmak da çok mantklı dgl bnce. jb yapılablr bn yaptm 3gs ye biraz daha rahatsn ama yine android kadar olman imkansz. Her türlü kısıtlısın.
25pp tekrar dene kedi006

gje

gje

Üye
S4 kernelle 8 çekirdek aynı anda çalıştırabiliyor sanırım. yanlış bilgi olmasında şimdi. ama önüme 2 milyar para koysalar s4 ü alırdım şahsen

- - - Eklendi - - -

Bnce yok. Note 3 çıksn hiç s4 demem bile ki şuan bile bana kalırsa not2 alınablr s4 yerine pişman etmez. 8çekirdek şişirmeden ibaret 4 çekrdek s4.
İp5i satmak da çok mantklı dgl bnce. jb yapılablr bn yaptm 3gs ye biraz daha rahatsn ama yine android kadar olman imkansz. Her türlü kısıtlısın.
25pp tekrar dene kedi006

note 3 ne zaman cıkar kii?

Invoke

Invoke

Üye
S4 kernelle 8 çekirdek aynı anda çalıştırabiliyor sanırım. yanlış bilgi olmasında şimdi. ama önüme 2 milyar para koysalar s4 ü alırdım şahsen

- - - Eklendi - - -

note 3 ne zaman cıkar kii?

Note 3 için IFA Berlin diyorlar Eylül ayı yani ama kesin mi bilmiyorum da %99 diyelim. =)

SuperNovaTR

SuperNovaTR

Üye

Bak iPhone her zaman diğer telefonlardan hızlı çalışır. Sebebi Androide program yapılırken 1Ghz tek çekirdekli telefonda düşünülmek zorunda 1.5Ghz dört çekirdekli telefonda düşünülmek zorunda. Ama iPhone öyle değil. Program için kullanılacak telefonun özellikleri belli. Bu yüzden iPhone programları her zaman akıcı, stabil ve hızlı çalışır.
Ama şu bir gerçek ki artık iPhone bitmek üzere. Steve Jobs öldü ve piyasa Androidin eline geçti. iPhone acilen bir atak yapması lazım.

PixelWolf

Üye
    Konu Sahibi
Satamam :( Ailem izin vermez.

MaxipmaN

Üye
aferim sana sayende android alıcam :D tecrube edinmiş oldum

• Beğen
Tepkiler: kedi006
Kerim.

Kerim.

Üye
Satamam :( Ailem izin vermez.

elindeki telefon su anda piyasadaki en iyi oyun oynatan bir telefon ve herseyi mukemmel bir telefon.sen satmaktan bahsediyorsun memnun degilim falan diyorsun.elindekinin kiymetini bil.kusra bakma ama iphone5 mukemmel bir telefon.

Puck

Puck

Üye
android uygulamalrı yapılırken 100lerce çeşit telefon(en düşük özellikli olandan en yükseğine kadar baz alınıyor) var . iphoneda ise tek çeşit hangisi daha stabil olur ki ? iphone app. marketinden dolayı kazanıyor .

• Beğen
Tepkiler: .caner. ve kedi006
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Bencede iyi bir seçim olmuş hayırlı olsun darısı benim başıma :))

• Beğen
Tepkiler: kedi006
KernelTeam

KernelTeam

Üye
Vay yasir bey sizi hangi rüzgar atti buralara?

PixelWolf

Üye
    Konu Sahibi

Sana 25pp konusunda yardımcı olabilirim :hmmm teamweaverla bağlanabilirim istersen.

2 sene sonra JB yapçam boşver :ehe

- - - Eklendi - - -

elindeki telefon su anda piyasadaki en iyi oyun oynatan bir telefon ve herseyi mukemmel bir telefon.sen satmaktan bahsediyorsun memnun degilim falan diyorsun.elindekinin kiymetini bil.kusra bakma ama iphone5 mukemmel bir telefon.
JB yapmazsan berbat

Üst Alt