• Üye Haberleri - İncelemeleri bölümümüzde sadece üyelerin kendi yazdığı haberler ve oluşturduğu incelemelere yer verilmektedir. Haber kaynaklarından veya farklı bir kategoriden, birebir alınan içerikler paylaşılamaz.

iPhone 5 eylülde çıkıyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
dufy85

dufy85

Üye
aynen sorunlarıda büyük oluyor bu cihazların

Yetişilmez oldu artık iphone teknolojisine ne yapsak alsak bilmem, benim aklımdan bu yaz için iphone 4 almak geciyordu ama biz onu almadan yenisi çıkıp 4 ü eskitecek :allalla: kararımızı değiştirsek iyi olacak anlaşılan.

bence sen yetişmeye çalışma, neden böyle bir sıkıntı içine giriyorsunki. al adam gibi bi telefon kullan eskiyene kadar :oke:

bence bukadar abartmayalım şu telefonu.

Ocean258

Ocean258

Üye
Aynenn oylee... anlayamıyorum bu Apple çılgınlıgını.. hakkının 2 katı fazlasına satıyorlar ama ınsanların umrunda degıl 12 ay taksıte boluyor yıne alıyorlar.. şaka gıbıler :))

dufy85

dufy85

Üye
iphone nin sadece şu pazarlama ve reklam mantığına hayranım.

isim yapmak okadar kolay değil. adamlar bunu başarmış ordan götürüyorlar anlıcan işi :)

Ocean258

Ocean258

Üye
aynen oyle.. ama bıraz arastırıp bakması gerekıyor ınsanların bence..

dufy85

dufy85

Üye
insanlarda araştırırken reklamlara bakıyolar. en çok reklamda bu firmalarda naparsın :ah

serinaga

serinaga

Üye
MARKA'yı marka yapan hedef alıcı kitlesidir. Bu telefon epey bir kalır tepelerde, çünkü adam genel müdür ve müdürüne I-Phone alıyor. Herşeyden önce iş dünyası destekliyor telefonu, gerisi hikaye. Ama bir gün elbet bu rüya bitecek, yerini emin olun ki atıyorum "Spy-Phone" yada "Star-Nokia" alacak. Yani burada bir kobay, bir kurban ve bir kral hep olacak ... :evet:

dufy85

dufy85

Üye
insanların ihtiyacı dışında alışveriş yapmaları bitmediği sürece bu krallıkda bitmez.

sen bi telefona cebindeki bütün parayı verirsin satanda sefasını sürer :D

Ocean258

Ocean258

Üye
İş kafada bıtıyor dedıgınız gıbı bu mantıgında asla bıtmeyecegını dusunuyorum. o yuzden ı phone uzun sure tepede kalır taaki daha pahalısı cıkana kadar :)

jewelryab

jewelryab

Üye
Millet 4'ün hayalini kuruyor.. nasıl alırım'ı dusunuyor bunlar 5 i çıkartıyor... nedır bı ıphone cılgınlıgı ya..

Ocean258

Ocean258

Üye
sorma jewell... buldular safları.. dayayıp duruyorlar en yuksek fıyattan. ama mılletın sıkayetıde yok alıyorlar... var bı bıldıklerı herhalde.. bızım bılmdıgımız..

Silinen Üye 2149105

Kapalı Hesap
resimdeki telefon çakma

ertan_22

ertan_22

Üye
teknolojiye yetişmem mümkün degil
bilgiler için sağol :bigstar::bigstar::bigstar:

Ocean258

Ocean258

Üye
acaba eylulden 5 ay sonrada 6 yımı cıkaracaklar..

yakariman

Üye
Henüz Türkiye'de tüm isteyenler iPhone 4 alamamışken, adamlar Eylül'de yeni jenerasyonunu Amerika'da satmaya başlayacaklar :)

Ilgilenen ve isteyen olursa iphone 4 16 GB ve ipad satislari mevcuttur. ilgilenenler pm den ulasabilir. detaylar pm de lutfen.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt