1. Üye Haberleri - İncelemeleri bölümümüzde sadece üyelerin kendi yazdığı haberler ve oluşturduğu incelemelere yer verilmektedir. Haber kaynaklarından veya farklı bir kategoriden, birebir alınan içerikler paylaşılamaz.

iPhone 5 eylülde çıkıyor

• 20 Nisan 2011
  • 939 Okunma
  • 54 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Gazeteport'un haberine göre; Concord Securities uzmanlarının yayınladığı yeni bir raporda, Apple'ın iPhone 5'inin önceki modellere göre 'ufak değişiklikler' taşıyacağı ve eylülde piyasaya çıkacağı kaydedildi.
    EYLÜLDE SERİ ÜRETİME GEÇİLECEK

Şirketten Ming-Chi Kuo, yeni modelin 8 megapixel arka kamera ve halihazırda iPad'de kullanılan A5 işlemci içereceğini söyledi. Bir araştırma notunda, Ming-Chi Kuo, tedarik zinciri kaynaklarıyla yaptığı kontrollerin yeni iPhone'un tamamen farklı bir tasarıma sahip olmayacağını kaydetti. Ming-Chi Kuo ayrıca Qualcomm tarafından üretilmiş çiplerin daha fazla kullanıldığını söylüyor ve deneme üretiminin ağustosta başlamasını ve seri üretime eylülde geçilmesini beklediğini belirtiyor.

DEPREM VE TSUNAMİ YENİ iPAD'LARI ERTELEYEBİLİR

Kuo, ayrıca Japonya'daki deprem ve tsunami felaketinin yeni iPad'ların piyasaya çıkma tarihini erteleyebileceğini belirtti. Ocak ayında Kuo'nun iPad 2'in birinci nesil iPad ile aynı görünüme sahip olacağı ve iPod Touch ile aynı kameraları kullanacağı yönündeki tahminleri doğru çıkmıştı. Kuo ayrıca mart ayında da Apple'ın beyaz iPhone 4'ün üretimine başlayacağını da söylemişti. (Gazeteport)

Yazan: tragedie
  2. Hadi hayırlısı

3. alamayacağım ama güzel bir telefon olacak:oke:

4. Ben alıcaktımda fark yok diğe vazgeçtim

5. Teşekkürler

6. guzel cihaza benziyo öyledir de parasi olanlar icin

7. Ona vereceğim parayı laptop a veririm :ehe

8. Laptop cebde taşınmıyor be işte :D

9. ona vereceqim paraya murat 131 alarım :D

bu_rakrak ve aagkn bunu beğendi.
  10. Henüz Türkiye'de tüm isteyenler iPhone 4 alamamışken, adamlar Eylül'de yeni jenerasyonunu Amerika'da satmaya başlayacaklar :)

11. iyi gibi duruyo ama insallah bazi bencil ozellikleri insallah degistirirler bt veri aktarimi goruntulu konusma gibi o ne abi ya milyar veriyon arkadastan mp3 bile alamiyon :D komik walla :D

Revengeful bunu beğendi.
  12. Bu ne bicim is anlamadim. Zart zurt model cikarir oldular. nokia nin model sayisini gecerler bu gidisle :p Henuz IP 4 e alismamisken ( En Mukemmeli HTC ) IP 5 cikarsa ne anlami olacak !?

13. çok pahalı bu iphoneye sinirim yaa

14. Gerçekten Sağlama Benziyor...

15. ben son çıkacak modeli beklicem :)

16. daha ıphone 4 ü yenı almıstık :Dd

17. Turkiye'de satışa sunulacağı fiyatı düşünürsek yurt dışından getirtmek mantıklı olabilir.Bir çıksın bakalım deyecekmi???

18. boşverin ya, paranıza yazık. nasılsa bunun sonu yok :oke:

19. telefon alo desin yeter. Biz böyle gördük :D

Mertolozzi bunu beğendi.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
21/11/2018 - 23:52