iPhone 4S vs S4 mini?

• 24 Ağustos 2014
  • 760 Okunma
  • 24 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Arkadaşlar ikisini de aynı fiyata alma şansım var, fakat hangisini seçsem emin olamıyorum. Benim için kamera, hız ve stabilite önemli. Yani telefonu kullanırken her dakika donmayan (S3 mini ve Grand Duos'da malesef yaşadım), telefonu kullandığım zamanların neredeyse %90'ını Whatsapp'ta geçirdiğim için bana pili dayanan bir telefon istiyorum.

Yazan: RNavy
  2. iPhone tabii ki

iPhone ile gönderdi
  3. iPhone kullanıcıları pilden çok şikayetçi diye biliyorum, zaten kendi sitesinde de söylediği gibi S4 Mini'nin %33 daha fazla pil ömrü var.

4. Doğrudur ama sana verdiklerinin yanında çekilebilir bir sorun

iPhone ile gönderdi
    RNavy bunu beğendi.
  5. İphone da 512 mb, s4 te 1.5 gb ram var. İphone belki suan daha stabildir ama guncellemeyle sonu ip 4 gibi olabilir. Ben S4 miniyi tercih ederdim.. ayrica androidin yeri bambaska... en azindan s4 mini icin gelecekte daha stabil romlar bulabilirsin. :)

Mobil cihaz ile gönderdi
    RNavy bunu beğendi.
  6. İkisi de alınmaz. O fiyata hatta daha ucuza daha iyi telefonlar var.

Mobil cihaz ile gönderdi
  7. iPhone'lar 512MB RAM ile 1.5GB RAM kullanan Android'lerden daha stabil ve hızlı olabiliyor. :yuru Ayrıca evet Android'in yeri bambaşkadır :bud:

FK5896 bunu beğendi.
  8. Arkadaş fiyat vermemiş ki aynı fiyata alma imkanı varmış sadece :)

iPhone ile gönderdi
  9. O fiyat dediğin 1000TL olduğunu da göz önünde bulundurarak bana daha ucuza alabileceğim o çok daha iyi telefonlardan tavsiye ver o zaman.
    ---
    Hala bekliyorum?

10. Bütçe arttırabilirsen LG G2

Motorola Moto G
    General Mobile Discovery 1/2
    Asus Zenfone 5/6
    Turkcell T50

Daha ucuz fiyata daha iyi cihazlar.

Fikrimi sorarsan Motorola Moto G öneririm.

Mobil cihaz ile gönderdi
  11. Elbette İphone

RNavy bunu beğendi.
  12. Nexus

Mobil cihaz ile gönderdi
  13. Nexus derken?

14. 4

Mobil cihaz ile gönderdi
  15. Söylediğin cihazların fiyatları kalitesiyle orantılı derecede gerçekten düşük. Ben iPhone 4S ve S4 Mini arasında bir fikir sordum. . Tavsiyelerin için yine de teşekkürler.
    ---
    Ben iPhone 4S ve S4 Mini diyorum, Nexus ile ne alakası var?

16. s4 mini moto g den daha iyi bir telefon. ARada ram ve kamera farki var bariz.

Şarj konusunda s4 mini önermiyorum.

Mobil cihaz ile gönderdi
    RNavy bunu beğendi.
  17. S4mini dicem ama custom rom fln kurcaksan

Mobil cihaz ile gönderdi
    RNavy bunu beğendi.
  18. Teşekkürler
    ---
    S3 Mini'de Custom ROM olayını denedim, bir süre sonra ciddi şekilde pişman oldum. O yüzden ben S4 Mini alırsam orijinal olarak kullanacağım.

19. 2si de değil
    zenfone 5-6 veya gm discovery 2 al.
    bu telefolar hem iphone 4s'den hem de s4 mini'den daha iyi.

Mobil cihaz ile gönderdi
  20. Kardeşim biraz araştırma yaparsan mutlu olurum. İşlemci, güncelleme desteği, akıcılığı, şarjı, hızı ile Moto G S4 Mini'den çok daha önde

Bu iki telefondan birini seçtiğin zaman emin ol pişman olacaksın. Moto G'nin akıcılığını S4 Mini'de bulamazsın ve hiçbir yerde de Moto G yerine S4 Mini önerilmiyor.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
12/12/2018 - 18:34