Yardım İphone 4s kasılma

Sponsorlu Bağlantılar

HAM ZA

HAM ZA

Üye
    Konu Sahibi
İphone 4s kasılma
selamun aleyküm dostlar bu benim ilk ios tecrübem olduğu için sizlere yaşadığım birkaç sıkıntıdan bahsetmek istiyorum
Telefonda ios 9.2 son güncelleme mevcut
bazen klavye ile yazı yazarken takılmalar yaşıyorum
whatsappdayken birinin mesajına girmek için 5 sn kadar bekletiyor
arkada 5-6 uygulama açık olduğu halde klavyede ciddi bariz bir yavaşlık var
kamera da takriben 6-7 sn (arkada birkaç uygulama açık oluğu halde) bekletiyor

benim gibi böyle tecrübe eden varmı yoksa elimdeki cihazda mı bir arıza var yardım ve tavsiyelerinizi bekliyorum

byAndroid

byAndroid

Üye
Iphone 4s yani yapacak tabi. 4-5 yıllık telefon yapacak bişey yok üstüne kaç model çıktı. Artık yeni modele geçme zamanı gelmiş

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Keşke almadan önce bir araştırma yapsaydınız :)
Malesef cihaz aldığı güncellemeyi kaldıramamakta.

Koradam

Üye
gelen son güncelleme cihazı paketleme guncellemeleridir

HAM ZA

HAM ZA

Üye
    Konu Sahibi
Benim cihaza münhasır değilse sıkıntı yok o zaman. Da en stabil sürümü hangisi ve yüklemek mümkün mü?

yasin213

yasin213

Üye
Benim cihaza münhasır değilse sıkıntı yok o zaman. Da en stabil sürümü hangisi ve yüklemek mümkün mü?
En stabil sürüm bana göre iOS 8.4.1'di. Fakat bu sürüme downgrade yapamazsın. iOS 9.1'ye düşürebilirsin sadece. Şu sitede hangi yazılımın yüklenebileceğini görebilirsin

HAM ZA

HAM ZA

Üye
    Konu Sahibi
En stabil sürüm bana göre iOS 8.4.1'di. Fakat bu sürüme downgrade yapamazsın. iOS 9.1'ye düşürebilirsin sadece. Şu sitede hangi yazılımın yüklenebileceğini görebilirsin
Hiç lüzumu yok çünkü 9.1 de aynı idi beyhude uğraşmamak gerek bu ne menem birşey miş 8.4 e düşüremiyor muyuz yok mu bir yolu?

İp5furkan

İp5furkan

Üye
Dostum bende de bundan 2 ay önce 4s vardı 8.3 tü acayip derecede kasılma vardı sonra çalıştığım yerde bi abide 6.1.3 sürümlüsünü buldum ve haliyle istedim verdi sağolsun çok stabildi stabilite de 6s le yarışabilirdi o dereceydi fakat bazı oyun ve uygulamaları indiremiyordum bende çareyi satıp yüksek modelini almakta buldum durumun varsa iade edip üstüne bi kaç tl daha koyup 5s alabilirsin bu benim şahsi görüşürüm. İyi forumlar :)

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
As Güncellemede Normal Bence Kasılmalar Cihaza Fazla Yük Biniyordur Fabrika Ayarlarına Geri Dönmeyi Filan Dene Olmasza

yasin213

yasin213

Üye
Hiç lüzumu yok çünkü 9.1 de aynı idi beyhude uğraşmamak gerek bu ne menem birşey miş 8.4 e düşüremiyor muyuz yok mu bir yolu?
Maalesef. Şu imza olayı yüzünden düşüremezsin. Dediğim gibi sadece 9.1'e düşürebilirsin. Ama o bu sürümden daha kötü.
Gerek şirket politikası, gerek donanım hep bir üst modeli almaya zorlar. Yavaş yavaş uygulamaların desteklediği sürümün yükselmesi güzel bir örnek.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Benim telefonumda mı bu problem sadece onu merak etdim
Olmazsa Sıfırla Cihazi Yüklediğin Uygulamalara Filan Dikkat Et Boş Dene Cihazi Birde Belki Sorun Olmaz O Zaman Yüklediğin Uygulamarda Yapar Bakarsın

HAM ZA

HAM ZA

Üye
    Konu Sahibi
Olmazsa Sıfırla Cihazi Yüklediğin Uygulamalara Filan Dikkat Et Boş Dene Cihazi Birde Belki Sorun Olmaz O Zaman Yüklediğin Uygulamarda Yapar Bakarsın
Hani sırf rame yük diye Facebook twitter gibi uygulamaları da kaldırdım kullanmıyorum rami yoracak bir uygulama yok halbuki

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Hani sırf rame yük diye Facebook twitter gibi uygulamaları da kaldırdım kullanmıyorum rami yoracak bir uygulama yok halbuki
O Belli Olmaz Yinede Belki Görmediğin Bşey Vardır Zorluyordur Cihazi Bellimi Olur

reflex

reflex

Üye
Açık açık söyleyeyim cihaz kötü yeni teknolojiler çıktı üstüne malum sattırma ve yıpratma üstüne de yenisini aldırma çabaları o cihaz sen ne yaparsan yap kasıcak sat başka bişey al

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
iOS 7.1 de gayet stabildi. Sürüm düşürme hala varsa düşürebilirsin.

Üst Alt