iOS 11.2.2 güncellemesi artık indirilebilir

Sponsorlu Bağlantılar

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
    Konu Sahibi
iOS 11.2.2 güncellemesi artık indirilebilir
Apple tüm akıllı cep telefonu modelleri ile tablet bilgisayar modelleri için yayınladığı iOS 11.2.2 güncellemesini indirilmeye sundu.

Geçen yıl tanıtımını gerçekleştirdiği yeni nesil akıllı cep telefonu modelleriyle birlikte yeni işletim sistemi sürümü iOS 11'in de tanıtımını gerçekleştiren Apple firmasının başı bu sürümde yaşanan sorunlarla derte girmişti. Bu işletim sistemi sürümüyle birlikte birçok yeniliği ve daha farklı uygulama ikonlarını beraberinde getiren firma, bu işletim sistemi ardından yaşanan yavaşlama problemiyle de gündeme gelmişti.

Yeni işletim sistemi sürümüyle birlikte sistemde hata düzeltmeleri ile performans iyileştirmelerinin de sunulacağı belirtilirken, durum tam aksine olmuş ve firmanın başı bir türlü sıkıntıdan kurtulmamıştı. Özellikle iOS 11.2.2 sürümüyle birlikte cihazlarda yaşanan genel yavaşlama ve takılma problemlerine çözüm bulmayı planlayan firma, hem genel anlamda performans artışı hemde hata düzeltmelerini içeriyor.

Daha önceki yazılım sürümlerinde yaşanan hata ile sorunlarında tam anlamıyla tespit edilip bu güncelleme ile çözüldüğünden söz eden Apple, iOS 11.2.2 sürümüyle güvenlik açıklarının kapatılıp cihazların iyileştirildiğini belirtti.

iOS 11.2.2 hangi cihazlara yüklenebilir?
iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 5s, iPhone SE, iPad Pro 9.7, iPad Pro 10.5, iPad Pro 12.9, iPad 9.7, iPad Air 2, iPad Air, iPad mini 4, iPad mini 3, iPad mini 2 ve iPod Touch (6. nesil) modelleri iOS 11 güncellemesini bugün itibariyle cihazlarına yükleyebilecek.

Son düzenleme:

aozaslan66

Üye
arkadaşlar telefonum iphone 5s üç gün önce güncelleme yaptım düne kadar dikkatimi pek çekmemişti.uzun yolda öyle fazla kullanmasamda şarjı o kadar çabuk bitirdiki anlamadım.örnek şarj %35 görünüyor.şarja taktığımda birden %60 gösteriyor.yine son olarak %5 göründü şarja takar takmaz anında %30 görünüyor. bu güncellemede sorun mu var diye ister istemez düşünüyorum.güncellemeye kadar kesinlikle böyle bir sorun yaşamadım.şu an itibariyle eskiye dönme sansımız var mı.

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
    Konu Sahibi
arkadaşlar telefonum iphone 5s üç gün önce güncelleme yaptım düne kadar dikkatimi pek çekmemişti.uzun yolda öyle fazla kullanmasamda şarjı o kadar çabuk bitirdiki anlamadım.örnek şarj %35 görünüyor.şarja taktığımda birden %60 gösteriyor.yine son olarak %5 göründü şarja takar takmaz anında %30 görünüyor. bu güncellemede sorun mu var diye ister istemez düşünüyorum.güncellemeye kadar kesinlikle böyle bir sorun yaşamadım.şu an itibariyle eskiye dönme sansımız var mı.
@anılbaran ?

Üst Alt