Telefon Tavsiyesi iphone 4 - samsung galaxy s i9000 - nokia n8

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

emreray226

Üye
    Konu Sahibi
iphone 4 - samsung galaxy s i9000 - nokia n8
teşekkürler

OğuzcanAbi

Üye
?????
:hmmm
3 üde güzel telefon ne dememizi bekliosun :ehe

wampirus45

Üye
İphone 4 tabiki.

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Hava atmak için iphone 4 alın,mükemmel bir telefon kullanmak için ise N8

YumukluSucurta

YumukluSucurta

Üye
Galaxy S

ESlNTl

ESlNTl

Üye
galaxy

Lacoste

Lacoste

Üye
N8 i ele iphone 4 te galaxy s te olabilir ikiside perfect

cgedikk

cgedikk

Üye
Arkadaşlar nokia kullan birisi olarak, Nokia'nın yeni bombası N8 ! bence bu teledfon gerçekten farklı özellikleriyle, harika tasarımıyla fark atacak gibi görünüyor.. Bende N8 almayı düşünüyorum...

Zegen

Zegen

Üye
Galaxy gibi telefon yok şuan Galaxy en iyisi İp4 çok hatalı N8in işlemcisi düşük Galaxy en iyisi:evet:

selinn2

selinn2

Üye
galaxy

silver021

silver021

Üye
kesinlikle galaxy S. yada google nexus S. onuda samsung üretiyor. yada yeni çıkan giorghi armani telefonuna bi göz at. onlardada süperamoled gibi mükemmel mevcut.

tempestshine

tempestshine

Üye
Türkiye'de ki anlayış şudur.İphone'un varsa havan vardır.Eee.. bende tipik bir Türk insanı olduğum için İphone 4S derim :)

musti3535

Üye
bence samsung alma bende galaxy s1 var konuşma sesi berbat arastırdım genelde hepsinde var teli 5 kez servise gönderdim arıza yok dediler ama hala gürültülü ortamda konuşamıyorum bütün gürültü karşı tarafa gidiyor aynı yerde aynı hatla en ucuz nokia telefonlarla görüşebiliyorum bence samsung marka telefon alacaklar gürültülü yerlerde telefonları denesinler

enenengin

Üye
galaxy i8150 wonder kullanıcısıyım. buradan ve diğer forumalrdan bu telefon üzerindeki yorumlarımı okumanı şiddetle tavsiye ederim.
bi ürünü kullanan bilir gören bilemez. ekran dokunmatiğindeki hassaslık hızlılık ki işlemci hızlılığıni da altını çizmek isterim!! ergonomi kullanım kolaylığı ekranının çok büyük olmaması herşeyi ile beş beş bi alet. 4 " ve yukarısını asla almam çünkü çok kaba geliyor bana. e 3.2 artık ufak kaldı be kardeşim.

fiyat / perf olayına bakınca hakkını yedirmem bu makinenin işin özü bu arkadaş!!!

Ama ben rezillik çekmek isterim sadece ıphone lar arası veri aktarımı yaparım diğerleri ile işim olmaz dersen ıphone al derim. Tabii kaç kişide bu saçma aletten var gör ona göre al derim.

NOT : SADECE ıphone lar BİRBİRİ İLE VERİ AKTARIMI YAPAR DİĞERLERİNE NE ALABİLİR NE GÖNDERE BİLİR. işte bu teknoloji sadece bu ceplerde var. hava atayım derken karızmanı çizdirme.

ENENENgin

MAFİA.

MAFİA.

Üye
Herşey veri aktarımıyla bitmiyor.
İphone senin elinde ki galaxy w'yi misli misli katlar o konu da şüphen olmasın.

franzliszt

franzliszt

Üye
galaxy i8150 wonder kullanıcısıyım. buradan ve diğer forumalrdan bu telefon üzerindeki yorumlarımı okumanı şiddetle tavsiye ederim.
bi ürünü kullanan bilir gören bilemez. ekran dokunmatiğindeki hassaslık hızlılık ki işlemci hızlılığıni da altını çizmek isterim!! ergonomi kullanım kolaylığı ekranının çok büyük olmaması herşeyi ile beş beş bi alet. 4 " ve yukarısını asla almam çünkü çok kaba geliyor bana. e 3.2 artık ufak kaldı be kardeşim.

fiyat / perf olayına bakınca hakkını yedirmem bu makinenin işin özü bu arkadaş!!!

Ama ben rezillik çekmek isterim sadece ıphone lar arası veri aktarımı yaparım diğerleri ile işim olmaz dersen ıphone al derim. Tabii kaç kişide bu saçma aletten var gör ona göre al derim.

NOT : SADECE ıphone lar BİRBİRİ İLE VERİ AKTARIMI YAPAR DİĞERLERİNE NE ALABİLİR NE GÖNDERE BİLİR. işte bu teknoloji sadece bu ceplerde var. hava atayım derken karızmanı çizdirme.

ENENENgin
hava atim derken karizmayı sen çizmissin arkadaş ecplayer ile iphone4s ime 6 gb film gönderdim bilgisayarımdan sadece browserı açıp seri numarasını giriyorsun istediğin dosyayı yolla hızda 14mbit selam olsun size

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt