Iphone 4 Hakkında Sizlere Ufak Bir Sorum Var

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AdreNaline10

Üye
    Konu Sahibi
Iphone 4 Hakkında Sizlere Ufak Bir Sorum Var
Arkadaşlar ben Amerika'dan iki adet Iphone 4 aldırttım. Applestore'da sözleşmesiz satmıyorlardı ben de best buy isminde bir şirketten aldırttım fakat isim yanlış olabilir tam hatırlayamıyorum. Soruma gelince: bildiğiniz gibi bu telefonları Türkiye'de kullanabilmek için jailbreak işlemi ve ardından unlock işlemi yapılması gerekiyor. 4.0 versiyonu için unlock yapılabildiğini duydum fakat 4.1 için henüz yapılamıyormuş sanırım. Amerika'dan benim için bu telefonları alan kişi de elektronikten pek anlamadığından telefonun sürümünü bana söyleyemiyor. Bu telefonun 4.1 olduğunu varsayarsak unlock işlemi nasıl olacak, yakın zamanda bir yöntem bulunur mu acaba? Bu konudan anlayan arkadaşlarımın yardımını bekliyorum. Unlock işlemi olmazsa satmayı düşünüyorum. Son olarak telefonlar elime bir ay sonra ulaşacak.

undead001

undead001

Üye
1 2 ay beklersen jaılbreak cıkacak unlock zaten cıktı telefonla wifi ustunden bı sıte vardı unuttum tam olarak hatırlamıyorum ama unlock var onu bılıyorum ama jaılbreak ıcın beklersın 4.1 ıse soyle bı yontem daha var 4.1 4.00 donebılırsın yanı restore arkadasın snn ıcın daha kolay olur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt