İphone 3gs Kapandı Açılmıyor

Sponsorlu Bağlantılar

candro

candro

Üye
    Konu Sahibi
İphone 3gs Kapandı Açılmıyor
Arkadaşlar ben iphone 3gs kullanıcısıyım telefonum yazılım hatasından servise verdiğimden beri bi türlü randuman tutmadı şuan yaptığı şey telefonun ekranı biranda kararıyor ve kapanıyor ama beni arayan birisine telefon çalıyor gözküyo telefonun üstünde bulunan tuşla telefon açılmıyo home tuşuyla birlikte bir kere açmayı başardım ama 2 dk sonra tekrar kapanıyor ne yapıcağımı bilmiyorum izmirdeki egemek servisi board arızalı değişcek dedi oda 1 ton para eğer bu sıkıntıyı atlatmış yada yardımcı olabilecek birisi varsa yardım ederse cok sevinirim : (

hakankurban

hakankurban

Üye
boardın neresi arızalıymış her telefoncunun dediğine inanma orda yapamıyorlarsa gönder biz yapalım her board arızasında board değişse işimiz var bizde teknik servisiz genpanın yetkili teknik servislerin yapamadığı cihazları yapıyoruz...yazılım hatasından servise verdimdemişsin nasıl bir yazılım hatasıydı onuda yazarsan

candro

candro

Üye
    Konu Sahibi
ya abi itunes'dan güncellerken gitti ilk jb olduğu için sonra açtılar telefonu ama içini falanda açmışlar bu adamlar haysiyetsiz sorun boardda doğru birden gidiyo bunu egemek apple söyledi telefona görüntü gelmiyo leyimle yapıyolar falan diyolar ama satıp yeni telefon almayı düşünüyorum artık

----------Eklendi @ 14:01:31 ---------- Yazıldı @ 13:56:35 ----------

Yani anlatmak istediğim bu cok zor bi arıza dedi adamlar board değişcek falan filan board bi iphone parası zaten seninde anlıcağın :D boardu leyimle düzeltilebilirlermi bilmiyorum ama o riske girceğime yeni alırım yani :D telefon %100 şarjlıyken kurcalarken birden gidiyo şarja takınca açılıyo olay bu ve çözemediler yazılım yükleyip açıyolar yaptım sanıyo telefoncular hepsi fıs : )

hakankurban

hakankurban

Üye
arkadaşım telefonu görmedim ama o telefonda batarya sıkıntısı var bence gönder kontrol edelim yapılırsa para talep ederiz yapılmazsa ücret talep etmeyiz 2-3 günde kullanır test ederiz

Üst Alt