IPhone 1.1.4 version sorunsuz kurulum, program ve oyunlar.

Sponsorlu Bağlantılar

volcapan

Üye
tebrikler,emeğinize sağlık

ALpeRenBuGRa

ALpeRenBuGRa

Üye
Güzel anlatım & güzel paylaşım :good:
:maxicep:

mammo-34

Üye
sağol

dandaoglu

Üye
1.1.4_4A102_Restore bunu restore etmıo dosya gosukmuo bıle firmware dosyanın ıcınde ole bı dosya yok ki sısler nasıl yaptınısda tesekkur edıosunus anlamıorum yaa

kill4youfenerbahçe

kill4youfenerbahçe

Üye
1.1.4 versiyonu mu kaldı adam 2008 yılında açmış konuyu sen neden bahsediyorsun.

erdi149

Üye
arkadasım ne dıyım allah raz olsun.sımdı denıcem duzelcekmı bakalım :)

--------------- Ekleme ---------------

aynı hatayı bendede werıyo arkadaslar nasıl yapcaz bunu 1 bılen yardımcı olsun...bu kadar emek harcayıp bunu yapan arkadasımda 1 baksın ama herkesde aynı sorunu werıo yoqmudur bır caresı bunun....yapabılen bırısıde yardımcı olursa cok sewınırım...

pronomix

Üye
eline emeğine sağlık.......

mywerty

Üye
1.1.4 yazılım olmuyo kendisi restore etti

cemalgokduman

Üye
2g 8gb 1.1.4 iphonuma 2.2.1 kurdum itunes guncellemesyle.eskiden her hatla rahatlıkla calısırken artık sadece acil arama ekranı çıkıyor.lutfen yardım..

copperdevil

Üye
cok tesekkurler eline emegine saglık.bu donanım haberin ziphone kırılma işlemi ama olsun london da iken bununla kırmıstım ilk 3 gundur kitlenen iphone u yine aynı yontemle halletim eyvallah.

selokerim

Üye
herseyi yaptım guzel calıstı oldu fakat ben bıtane oyun veya program yukluyorum sımgesine tıklayınca acılır gibi oluyor sonra ana menuye donuyor sorun nerden olabilir acaba
herhangi bi program veya oyun yukledıkten sonra yeniden baslatıyorum ıphone ama olmuyor
lutfen yardım simdiden tesekkurler

Mic Jack

Mic Jack

Üye
Eline sağlık kardeş . Güzel payLaşım :)

mayıs_18

Üye
dostum ben versıonunu 1.1.4 den 3.0 a yükselttim fakat tel yurt dısından geldigi için kapandı i tunes de grefikte gösterdigin sayfa çıkmıyo aktif sim card ile aktivasyonunun yapılması gerek diyo telin ekranında da data kablosu ve itunes cd si görünüyo :( bu konuda yardımcı olabılırmısın bana

betr

Üye
Ben Dün iPhone aldım Çin mali Dosya falan atmak icin İTunes programi gerekmis onun icin DFU moduna geçmek gerek ama dedikleri gibi kapatma ve home tusuna bastim bi değişiklik yoq bi türlü gecemedim o moda... 2. sorunumda ben bunda fabrika ayarlarini geri yükledim ve ekranın bazı yerleri dokinmatik özelliğini kaybetti dokunuyorum işlemiyor gibi. örn tuş kilidi bi sağ tarafa çekemedim yardim ederseniz çok seviniriM...
Resim :
iphone 16GB model no :A1241

yardim ederseniz seviniriM...

ilahiturk

ilahiturk

Üye
selam restore ye bastığım zaman hata veriyor (The iPhone ''iPhone'' could not be restored. An unknown error occurred(20) ) diye yazı çıkıyor telefon devamlı DFU modunda itunes le senkranizasyon yapmıyo ziphone de telefonu bulamıyo ne yapmalıyım lütfen yardımcı olun şimdiden sağolun.vdfu modundan çıkaramıyorum telefonu. normal haline dnmüyr bi türlü

bu sorunun çözümünü bilen yok mu???

mamuli055

Üye
slm arkadaşlar bende çin malı iphone aldım ve bununle ilgili bilgi program oyun kullanımı vs. hakkında bilgi ararken bu forumu buldum ve üye oldum şimdi benim iphone arkasında aynen şunlar yazıyo (model no:A1241 FCC ID:BCGA1241 ID:579C-A1241) aldım ama hakkında hiç birşey bilmiyorum acaba program oyun atılabilirmi orginal iphone daki gibi programlar, veya hiç bişi olmazmı??? bu tel boşunamı aldım ama kullanımı çok güzel rahat ve görüntüsüde o şekilde yoksa sadece konuşmak içinmi kullanca bu konuda bilgis olan arkadaşlar bilgi verirseniz çok sevinirim şimdiden çok teşekkürler.

kurtkaya202

kurtkaya202

Üye
Çok Saol Kardeşim Allah Senden Razı Olsun

gltkngms

Üye
QTCF.bulunamadığından uygulama başlatılamadı ne yapmama gerektiğini bilen varmı

ibrhmcfc

Üye
mrb. arkadaşlar bnde iphone mun versiyonunu yükseltdim ve sim kilitli oldu bunu düzeltmek için bütün siteleri okudum nerdeyse ancak, hayla b sonuç alamadım biri bana da yardımcı olursa cok sevinirim.....

candleeemre

Üye
selam öncelikle sağol ama i tunes te 1.1.4 versionunu restore etmiyo hata var diye yazıyo ne yapmalıyım şimdiden teşekkürler

--------------- Ekleme ---------------

selam restore ye bastığım zaman hata veriyor (The iPhone ''iPhone'' could not be restored. An unknown error occurred(20) ) diye yazı çıkıyor telefon devamlı DFU modunda itunes le senkranizasyon yapmıyo ziphone de telefonu bulamıyo ne yapmalıyım lütfen yardımcı olun şimdiden sağolun

aynı sorun bendede var hıc bısekılde restore edemıyorum bu nasıl bı sorun boyle cozemedım 3gndur uykusuz yorgun bıtkın bununla ugrasıyorum kafama cok taktım bana yardımcı olabılırmısınız acaba versıyonla alakalımı yoksa bılgısayarımlamı iphone num 2g kafam cok karıstı hersey bırbırıne gırdı bı suru yer sıte formdolastım bı suru degısık restore jb fılan dendedım olmuyor nedense maıl adresıme bılgılerınızı gonderebılırsenız cok sevınırım yada uazaktan yardım edebılırsenız cok memnun olurum sımdıden tskler ...saygılar

Üst Alt