iphone 3gs icon problemi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gfb_koray

Üye
    Konu Sahibi
iphone 3gs icon problemi
arkadaslar iPhone 3GS ios 4.0.1 telefonuma jailbreak yaptim AMA yaklasik bier haftadir download yaptigim her application dan sonra telefonun ekraninda beyaz iconlu ve silinmeyen ancak restart attiktan sonra kendiliginden ortolan kalkan iconlar cikti ve her download sonrasi tekrar cikiyor cydia veya installous ile ilgili bir sorun mu var??? cikan applicationlarin isimleri sunlar: adsheet, demoapp, ipodout, trustme ve websheet

afterlife97

afterlife97

Üye
4.0.1 de jailbreak sonrası görülen küçük sorunlar cydia ve installous ile ilgili sorun umarım comex bir fix çıkartır

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
arkadaslar iPhone 3GS ios 4.0.1 telefonuma jailbreak yaptim AMA yaklasik bier haftadir download yaptigim her application dan sonra telefonun ekraninda beyaz iconlu ve silinmeyen ancak restart attiktan sonra kendiliginden ortolan kalkan iconlar cikti ve her download sonrasi tekrar cikiyor cydia veya installous ile ilgili bir sorun mu var??? cikan applicationlarin isimleri sunlar: adsheet, demoapp, ipodout, trustme ve websheet
bende çıkmadı,virüs desek virüs yok sen en iyisi restore et yeniden jailbreak yap.

rapege

rapege

Üye
bende de çıkmadı restore et baştan yap :)

gfb_koray

Üye
    Konu Sahibi
restoredan baska cozum yok mu yaa cunku bi suru app indirdim ve itunesda sync yapamiorum :s

wiizi

Üye
itunes ten sync yapınca çıkıyor sprigboard dı yeniden başlatınca kayboluyorlar bossprefs kurulunca çıktı şuan bende bossprefs uygulaması çalışmıyor. bi sıkıntı görmediğim için böyle devam edeceğim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt