Telefon Tavsiyesi İphone 3GS 32GB - Galaxy Ace

Sponsorlu Bağlantılar

YaserOfficial

YaserOfficial

Üye
    Konu Sahibi
:))

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Çok büyük bir hata galaxy ace senin sabrını ölçer :)
5800 cihazım arıza yaptı kazayla ace aldım. Hayattan soğudum resmen. 10 gün bile dayanamadım hemen aldığım yere geri verdim Lumia 620 aldım. Kafam rahat şimdi.

• Beğen
Tepkiler: .NeXuS.
Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Samsungdan uzak dur. 1000tl altı samsungdan kimseye hayır gelmez. Hele böyle cihazlardan. Emin ol senin o 3gs bile ace ye on basar. Candy crush, clash of clans gibi oyunları bile kaldıramayan bir telefondan bahsediyorsun.
Sanki 1000 lira üstünden de çok hayır geliyor : ?

• Beğen
Tepkiler: furkankaya559758
SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
mantıklı bir yanı var mı 32gb lik telefonu satıp facede bile kasan 200mb civarı yarısı ztn sistem olan android 2 de kalmış bir telefonu almak :) 3gs ona fark atar ayrıca bunlara face whatsapp filan kurmak için yöntem vardı ama acede arkadaşta var 4.4 rom kullanıyor ama facebook için sürüm yetersiz diyor :D facebook 4 ve üstü istiyordu eğer rom kurmam diyorsan 2.3 ile hiçbir işine yaramaz
onun yanına armv6 800mhz bir işlemci ile pek fazla oyun oynayabileceğini düşünmüyorsun herhalde acede
sn en iyisi whitedoor mu ne vardı onunla sürümünü yükselt snn telin sonra bak whatsapp nasıl kuruluyor araştır ya da biraz daha para ekle daha iyi teller bak

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
Galaxy ace Telefonu mu ? 3310 al daha iyi

• Beğen
Tepkiler: .NeXuS., alperen262014 ve Aybin.Kilic
wpfurkan

wpfurkan

Üye
  • Beğen
Tepkiler: .NeXuS.

Üst Alt