Apple İphone 11 Şarj Kablosu

okehan

Üye
    Konu Sahibi
Dostlar, Orjinal Type C girişli 20W şarj adaptörü aldım, 329 TL Orjinal kabloya vermek istemediğim için lisanslı başka marka bir kablo almak istiyorum, sizden ricam ve isteğim olan kablo özellikleri şu;

1 / 1.5 Metre uzunluğunda, hızlı şarj destekli, örgülü ve kırılmaya dayanıklı, lisanslı apple kablo almak istiyorum.

100 / 150 TL arası bir çok marka buldum ama ilk kez İphone kullanıyorum ve bu rakamlarda ürün alıp kullanan varsa tavsiye edeceği marka var mıdır?

Bulduğum Markalar:

Philips PD Type-C MFI Lightning Hızlı Şarj Kablosu / 89,90 TL
Yiven Type C to Lightning iPhone iPad Şarj Kablosu 2 Metre Siyah / 69 TL

Ugreen Örgülü Type-C Lightning iPhone Hızlı Şarj Kablosu, Siyah / 94,91 TL

Ugreen Örgülü Type-C Lightning iPhone Hızlı Şarj Kablosu 1.5 Metre / 114,90 TL

Ugreen Type-C Lightning iPhone Hızlı Şarj ve Data / 102,90

Silinen Üye 777448

Kapalı Hesap
Dostlar, Orjinal Type C girişli 20W şarj adaptörü aldım, 329 TL Orjinal kabloya vermek istemediğim için lisanslı başka marka bir kablo almak istiyorum, sizden ricam ve isteğim olan kablo özellikleri şu;

1 / 1.5 Metre uzunluğunda, hızlı şarj destekli, örgülü ve kırılmaya dayanıklı, lisanslı apple kablo almak istiyorum.

100 / 150 TL arası bir çok marka buldum ama ilk kez İphone kullanıyorum ve bu rakamlarda ürün alıp kullanan varsa tavsiye edeceği marka var mıdır?

Bulduğum Markalar:

Philips PD Type-C MFI Lightning Hızlı Şarj Kablosu / 89,90 TL

Yiven Type C to Lightning iPhone iPad Şarj Kablosu 2 Metre Siyah / 69 TL

Ugreen Örgülü Type-C Lightning iPhone Hızlı Şarj Kablosu, Siyah / 94,91 TL

Ugreen Type-C Lightning iPhone Hızlı Şarj ve Data / 102,90

Baseus ya da Philips almanı öneririm.

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2643147
ömer talat katı

ömer talat katı

Deneme Mod.
Baseus al. Philips kablonun uç yerinden kırılıyor bir süre sonra.

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 777448

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt