Telefon Tavsiyesi İphone 3GS 32GB - Galaxy Ace

Sponsorlu Bağlantılar

YaserOfficial

YaserOfficial

Üye
    Konu Sahibi
İphone 3GS 32GB - Galaxy Ace
İphoneyi satıp üstüne 150 TL para ve galaxy ace alıcam sizce iyimi olur kötümü ona göre karar vericem.

NEXUS

NEXUS

Üye
iphone 3 gs tamam eski bayada galaxy ace iğrenç ötesi sakın öle hata yapma beş para etmez galaxy ace.

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Galaxy ace mi ? Hayatının en kötü deneyimini yaşatır sana. Kesinlikle uzak durun derim.

• Beğen
Tepkiler: wpfurkan ve .NeXuS.
wpfurkan

wpfurkan

Üye
Samsungdan uzak dur. 1000tl altı samsungdan kimseye hayır gelmez. Hele böyle cihazlardan. Emin ol senin o 3gs bile ace ye on basar. Candy crush, clash of clans gibi oyunları bile kaldıramayan bir telefondan bahsediyorsun.

YaserOfficial

YaserOfficial

Üye
    Konu Sahibi
Abi face whatsapp falan girsem yeter bana oyun oynamam fazla zaten

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Lumia al. 525 işini fazlasıyla görecektir.

• Beğen
Tepkiler: wpfurkan
wpfurkan

wpfurkan

Üye
Abi face whatsapp falan girsem yeter bana oyun oynamam fazla zaten

Bendede Ace vardı geçen bir çıkartayım bakayım dedim. Facebook yükledim ama açılmadı çöktü. İki uygulama yükle telefon kafayı yiyor. Kesinlikle alma. Duvarlarda başının izi eksik olmaz inan:)

Gerçekten Face ve Whatsapp için alıyorsan git bir lumia al wp8.1 yükle keyfine bak. O fiyatlara lumiadan başka telefon tatmin edecek seviyede değil.

• Beğen
Tepkiler: alperen262014
rzgzm

rzgzm

Üye
ace alacağına 2.el bir discovery al yine de ondan iyidir. ace pişmanlıktır.

• Beğen
erdemrmzn

erdemrmzn

Üye
Sırf bunu yazmak için üye oldum, kesinlikle galaxy ace alma, daha önce kullandım telefonun bir artısı yok ve samsungun en büyük kazığı, sen bilirsin

• Beğen

furkankaya559758

Üye
Kesinlikle değiştirme. iPhone 3GS Ace'den çok daha güzeldir.

babafre23

Üye
iphoneyi sat biraz para koy ace yerine wonder al.arkadaslar da bir rom atsin sana artik facebook mu whatsapp mi insigram mi ne istersen yukle kasmadan mutlu mesud kullan.

silivriserdar

silivriserdar

Üye
iPhone 3GS vereceksen galaxy ace alma ace iPhone 3GS ten daha düşük ayarda bir tel.

YaserOfficial

YaserOfficial

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkür ederim hepinize.

kuzen.67

kuzen.67

Üye
3gs yi mumla ararsınız.Bence hata edersiniz.Bulabilirseniz temiz ikinci el Turkcell T 50 yi tavsiye ederim

0MG90

0MG90

Üye
Para biriktir Zenfone serisinden bir telefon al bence

Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
Bide üzerine 150 TL verceksin öylemi ? Nokia nin s60v5 cihazlarından birini bile Alsan örnek 5800 whatsapp i falan daha sorunsuz kullanirsin hoparlörüde cabasi olur :D

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic, lazye ve .NeXuS.
HakanLJ

HakanLJ

Üye
3gs devam et hocam bozma duzenini

YaserOfficial

YaserOfficial

Üye
    Konu Sahibi
Bide üzerine 150 TL verceksin öylemi ? Nokia nin s60v5 cihazlarından birini bile Alsan örnek 5800 whatsapp i falan daha sorunsuz kullanirsin hoparlörüde cabasi olur :D

Hayır 150 tl alcam üstüne

Üst Alt