Iphone 3g Yazılım Yükleyemiyorlar

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AARSLANNN

AARSLANNN

Üye
    Konu Sahibi
Iphone 3g Yazılım Yükleyemiyorlar
Arkadaşlar Beni Daha Önce Size Bassettiğim iphone u turkcell e verdim adamlar yaptı ama simimi takınca sim aranıyor diye kalıyor .Tüm Sim Kartlarını Denedim Olmadı .Turkcell e söyledim .Tekrar teli benden aldılar bakmak için ama yapamadılar. Sonra Bir Sürü iphone servise gittim hepside yazılım daha çıkmadı haftaya çıkıcak diyor ama hiç o hafta gelmiyor :) nerdeyse bir ay oldu ama halen bir hafta sonra veya yarın çıkacak diyorlar kafayı yiyicem şuan clasic bir tel kullanıom mesaj bile atmıyor :D Ne yapmalıyım ve Yazılım Ne Zaman Çıkabilir Lütfen Yardım Edin. Şimdiden Teşekkürler

cixim_1905

cixim_1905

Üye
arkadaşım yazılım çıkacak ayagı boş akılları sıra zaman kazanıyolar ne yazılımı çıkacak 4.2den bahsediyolarsa 4.2gm si var onu yüklesinler ama seni kandırmasınlar boş yere

hakankurban

hakankurban

Üye
cihazın modeli ne versiyonu ne hturkcellden mi alınma konuyu biraz daha açın yardımcı olalım

carantinas

carantinas

Üye
valla arkadaşım sayet teli yeni aldın ve garantisi mevcutsa hic ugrasma gotur turkcelle yenisini istiyorum de. ne diye kendini yoruyorsun ki musteri memnuniyetini onde tutan bir firma turkcell. bence oyle dene bi sansını cunku sen direk olarak sıfır bir cihaz alıyorsun sayet ordan aldn ve ustunden fazla bi sure gecmediyse servis bile yenisini vermek zorunda lakin veremeyiz bekleyin derlerse burda tüketici hakkını kısıtlamaya girer.

AARSLANNN

AARSLANNN

Üye
    Konu Sahibi
telefon: iphone 3g - cihazın modeli MB489B - sürümü 4.0.1( Turkcell in attığı yazılım ) Ve malesef Telefon Garantisinin birinci yılı bitti ben tel imi yurt dışından aldım 2 yıl garanti 1. yıl uluslar arası 2 yıl ise aldığım yerde garanti geçerliymiş. :(

carantinas

carantinas

Üye
servise verirsen 1 yılı doldurdu ise acma yetkisi vardır. 1 yılı doldurmasa acma yetkisi olmadıgı icin yenisni vermek zorunda kalıyorlar tabi sanada bana yaptıkları gibi sıvı teması var deyip gondermezlerse ne ala ama sanslısın turkcellden almıssın vodafone dan alınan telefonlar teleservice garantisi kapsamında ve bes para etmez bir servis benım cihazım 1 yılı doldurmadıgı halde benden 650 tl değişim ucreti talep ettiler kabul etmedim teli kendim yaptım. evde.

AARSLANNN

AARSLANNN

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşım Ben Yanlış Anlattım Galiba Ben İphone u Yurtdışından aldım . Bilgilerin bazılarını yanlış vermişim

Telefon ve Model : iPhone 3G/MB489B
Version : 4.0.1 (8a306)

İmei si Kayıtlı

Umarım Simdi Beni Anlamışsınnızdır.

--------------- Ekleme ---------------

bilindik iyi bir turkcell bayisine verdim yapamadım turkcell den almadım.Sanırım Garantiside Bitti :( Durumum Vahim...

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
telefon yurtdışından alındıysa ve 4.1 yüklendiyse,basebandın 05.14.02 ise unlock çıkmadı daha 24 kasımda 4.2 çıkacak deniyor 4.2 çıkınca unlock çıkacak bekleyeceğiz..

hakankurban

hakankurban

Üye
baseband ne onu yaz ona ğöre işlem uyğulayalım

AARSLANNN

AARSLANNN

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler En Azında Sen Bilgi verdin Gittiğim Teknik Servisler Haftaya Çıkar Diye Diye Bunalttılar beni En azından ne zaman çıkacağını biliyoruz ve baseband nedir? :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt