Turkcell T20 Acil Yardım


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

benbur95

Üye
    Konu Sahibi
Benim Turkcell T20 Telefonum var.Bir haftadır bu hata.Sim Kart Kilitleniyor.Turkcell yazan yerde sim kart yok lütfen sim kart takın diyor kapatıp açıyorum sim kartı çıkarıp takıyorum olmuyor bazen geliyor turkcell diye 2- 3 saat kullanıyorum sonra durduk yere gidiyo sonra 3 saat sonra falan teli açıp kapattığımda geri geliyo rehber görüntülemiyo falan.Turkcell Müşteri Hizmetlerini aradım bişey yapamadılar internet araştırdım bulamadım.Bi sim kart unlocker programı buldum çok pahalı bazı sitelerde yalan yanlış lütfen zor durumdayım acil yardım.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt