ip sürekli ağda kayıtlı görünüyor

Sponsorlu Bağlantılar

_RYUK_

_RYUK_

Üye
    Konu Sahibi
ip sürekli ağda kayıtlı görünüyor
merhaba arkaşlar.
üniversitenin internetini kullanıyorum.Günlük bir kota limitim var fakat bilgisayarım sürekli ağa bağlı gözüküyor ve bana verilen limiti internete girmeme rağmen tüketiyor.Bunu nasıl engelleyebilirim

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
merhaba arkaşlar.
üniversitenin internetini kullanıyorum.Günlük bir kota limitim var fakat bilgisayarım sürekli ağa bağlı gözüküyor ve bana verilen limiti internete girmeme rağmen tüketiyor.Bunu nasıl engelleyebilirim
Oto Güncelleme Filan Açıksa Ondanda Olabilir yada Antivirüs Filanda Günceller KEndini

JustWatch34

JustWatch34

Üye
Kardeş Otamatik bağlantıyı Kapat birde İnterneti Kullanmadığın zaman Denetim masasına gir aygıt yöneticisi yaz gir Ağ bağlantılarından Wifi Yi devredışı bırak Olmaz ise bağlı ağı unut yada f8 'e bas

_RYUK_

_RYUK_

Üye
    Konu Sahibi
Şöyle ki bilgisayar hiç internette bağlıyken benim bilgasayarimin IP numarası ağda görünüyor ,interneti çok yoğun bir şekilde kullanıyor,sanki torrent ten veri indiriyormus gibi fakat PC internete hiç bağlı değil

JustWatch34

JustWatch34

Üye
Şöyle ki bilgisayar hiç internette bağlıyken benim bilgasayarimin IP numarası ağda görünüyor ,interneti çok yoğun bir şekilde kullanıyor,sanki torrent ten veri indiriyormus gibi fakat PC internete hiç bağlı değil
Pc yi kapat öle bak ağdamı diye

djhiguramos

djhiguramos

Üye
git direkt bilgi işleme anlat, olay sadece kotanın kullanılması değil yasa dışı işlere bulaşılırsa ilk başı ağrıyacak kişi sensin 5651 yasası hala yürürlükteyken dikkat etmen lazım böyle şeylere.

JustWatch34

JustWatch34

Üye
git direkt bilgi işleme anlat, olay sadece kotanın kullanılması değil yasa dışı işlere bulaşılırsa ilk başı ağrıyacak kişi sensin 5651 yasası hala yürürlükteyken dikkat etmen lazım böyle şeylere.
:hmmm

_RYUK_

_RYUK_

Üye
    Konu Sahibi
Gittim onlarda birşey yapamiyor

JustWatch34

JustWatch34

Üye
Yani sen bilgisayarı kapatıncadamı gidiyor internet _

djhiguramos

djhiguramos

Üye
Gittim onlarda birşey yapamiyor
sonradan aklıma geldi ip zaten modem tarafından atanır senin mac adresin ağda gözüküyor mu sen ona bak.kotan azalıyor mu yoksa kotayı geç mi işliyor sistem bu da önemli.İnternete her girdiğinde aynı ip yi mi atıyor size?

Üst Alt