ip ban kaldırma

Sponsorlu Bağlantılar

aozaslan66

Üye
    Konu Sahibi
ip ban kaldırma
iyi geceler arkadaşlar turknet 75 mb paket kullanıyorum iptv kullanıyorum 4-5 gün önce bir dns de ban yemişim modemi kapatıp açıyorum yeni ip alıyor ama ip banı bir türlü kalkmıyor başka birine gönderdim onda sornsuz açılıyor bende ne bilgisayar ne android box nede telefonda açıyor biraz araştırdım ip banlanmış deniyor bu banı nasıl kaldırabilirim

veliahht

veliahht

Üye
iyi geceler arkadaşlar turknet 75 mb paket kullanıyorum iptv kullanıyorum 4-5 gün önce bir dns de ban yemişim modemi kapatıp açıyorum yeni ip alıyor ama ip banı bir türlü kalkmıyor başka birine gönderdim onda sornsuz açılıyor bende ne bilgisayar ne android box nede telefonda açıyor biraz araştırdım ip banlanmış deniyor bu banı nasıl kaldırabilirim
sorunu çözebildinmi?

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
sorunu çözebildinmi?

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Ip Değil Genelde Mac Adresi Banlama Yapılır Diye Biliyorum. Emin Misin Ip den Olduğuna? Olmadı Sök Başka Bir Yere Takıp Dene Bakalım Girecek mi

aozaslan66

Üye
    Konu Sahibi
arkadaslar ipban atıyor modemi yeniden baslatınca açılıyor birkaç kanal değiştirdiğimde yine yine ban atıyor bir türlü çözemedim

gonyalı

gonyalı

Üye
İp nasıl banlanıyo anlamadım :bilmem:

• Beğen
Tepkiler: bilisimler
bilisimler

bilisimler

Üye
Çok basit programı var

• Beğen
Tepkiler: gonyalı
G0KTÜRK

G0KTÜRK

Üye
Öncelikle IP adresine atılan banı aşmak kolaydır. Bunun için adsl modemi kapatmak veya açmak, 3g / 4G bağlantısını kapatmak ve açmak yeterlidir. Bağlantınız yeniden yapıldığında IP adresiniz değişir. Modem her kapatılıp açıldığında yeni bir Ip adresi alır.

• Beğen
Tepkiler: gonyalı

Üst Alt