Ios 7 Den Memnunmusunuz?

Sponsorlu Bağlantılar

merhamet123456

merhamet123456

Üye
Yok orjınal ıos 7 den dondum

buscaglia

buscaglia

Üye
Şahsen bana çok sade ve ucuz gibi geldi ama bu klasik olana alışkanlıktan geliyor bence denetim merkezi müthiş olmuş arayüz harika kullanımı ve erişimi çok kolaylaştırmışlar şarj dan herkes şikayetçi ama ben de aynı gibi ? Günde 2-3 kez takıyorum :) sonuç güncellediğime pişman değilim diğeride sıkmıştı....

thezombie

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar imzaları kapamışlar galiba bu apple in imza olayı çok kötü ya. ios 7 ye geçmek istiyorum bende fakat , bi tanıdığım iphone 5 ini ios 7 yapmış bende biraz kurcaladım. ios 6 ya göre acayip yavaş geldi telefon bana. efektler yüzünden telefon yavaş gibi görünüyor.

buscaglia

buscaglia

Üye
Yok valla benim 4s hızlandı gibi ayrıca 1380x1040 güzel bir wallpaper la cihaz tam 3d oluyor harika bence en beğendiğim diğer bir yönüde klasöre artık daha fazla uglumala atabiliyoruz ayrıca android yakıştırmalarına hiç katılmıyorum valla yanından bile geçemez kullandıkça daha çok seviyorum ve yamalar la daha da iyi hale geleceği kesin..

• Beğen
Tepkiler: düca
mhmtsysrt

mhmtsysrt

Üye
Şahsen bana çok sade ve ucuz gibi geldi ama bu klasik olana alışkanlıktan geliyor bence denetim merkezi müthiş olmuş arayüz harika kullanımı ve erişimi çok kolaylaştırmışlar şarj dan herkes şikayetçi ama ben de aynı gibi ? Günde 2-3 kez takıyorum :) sonuç güncellediğime pişman değilim diğeride sıkmıştı....
Gene olsa gene yapırım diyorsun :)

• Beğen
Tepkiler: buscaglia
0MG90

0MG90

Üye
iPad 2 ısınınca oyundan atıyor iOS 7 yüzünden mi acaba? Her oyunda atmıyor ama belli oyunlarda.

thezombie

Üye
    Konu Sahibi
Shsh kaydı ile 7 den 6.1.2 dönülebiliyormuş nasıl oluo bilen varmı? Dönülüyosa bende güncellicem ios 7 ye

zaferozkan

zaferozkan

Üye
İ5 e ios7 ile yavaş diyen arkadaşlar neresi yavaş daha takıldığını görmedim. Sürüm yükseltirken temiz restore yapmak lazım.

• Beğen
Tepkiler: Joker.
Joker.

Joker.

Üye
İ5 e ios7 ile yavaş diyen arkadaşlar neresi yavaş daha takıldığını görmedim. Sürüm yükseltirken temiz restore yapmak lazım.
Ben restore filan yapmadım ve cihazda takılma yok eskiden uygulamadan atardı sonra uygulamalar güncelleme geldi ve o sorunda kalktı

zaferozkan

zaferozkan

Üye
Aynen bende de problem yok restore yapıp versiyon yükseltmek alışkanlık olmuş. Daha sağlıklı olduğunu okumuştum.

phasan

phasan

Üye
Arkadaslar bazı uygulamalar acılmıyor yada atıyorsa uygulama guncell degıldır ios 7 içinArkadaslar bazı uygulamalar acılmıyor yada atıyorsa uygulama guncell degıldır ios 7 için

Joker.

Joker.

Üye
Aynı zamanda Asphalt 8 de iOS 6 da kayıtlı hayaleti kullanamazsınız ;)

thezombie

Üye
    Konu Sahibi
Ben açık uygulamaları kapatırken ve facebookta takılma yaşıyorum onun dışında takılma yok ama ios 7 ile telefonumu çin malı bir iphone olarak hissediyorum :D

Batuhan Apatay

Batuhan Apatay

Üye
Evet memnunum.

manolyam63

manolyam63

Üye
bende 4 s aldım bunun uygulamalarını nerden bulurum...yada ses kayıt programı tlf da konusurken falAN

merhamet123456

merhamet123456

Üye
Ben 6 ya geri donmustum ama tekrardan 7 yi yukledim yavas yavas alisayim dedim

manolyam63

manolyam63

Üye
ıos 6 da varmıydı

ressam58

ressam58

Üye
bence hiç güzel değil..Ben şahsen eski sürüme döneceğim.animasyonlar ve renkler biçimler çok itici....

thezombie

Üye
    Konu Sahibi

Üst Alt