Ios 7 Den Memnunmusunuz?

Sponsorlu Bağlantılar

thezombie

Üye
    Konu Sahibi
Ios 7 Den Memnunmusunuz?
Arkadaşlar ios 7 çıktı biliyorsunuz. Yükleyenler ne düşünüyor?

Samet.25

kuzen yukledi sarjdan sikayetci gorsel konuda iyi

furkan4045

Üye
Gerçekten telefona canlılık getirdi sarj konusu biraz sıkıntı yaratıyor gelicek güncellemelerle düzeltilir.Tavsiye ederim.

farukbekl

farukbekl

Üye
tabi ki memnunum. yenilik herzaman iyidir. arayüze alışmak belki zaman alabilir. ama yinede güzel.:) birde androide benzemiş diyenlerede beyninden şüphe ediyorum.:)

• Beğen
Tepkiler: zaferozkan
0MG90

0MG90

Üye
Bence çok iyi hızlı çalışıyor. Tek sorun şarj hızlı azalmaya başladı. Umarım güncelleme gelir bir an önce.

Samet.25

tabi ki memnunum. yenilik herzaman iyidir. arayüze alışmak belki zaman alabilir. ama yinede güzel.:) birde androide benzemiş diyenlerede beyninden şüphe ediyorum.:)
kisiden kisiye degisir fikirler sen benzetmessin baskasi benzetir herkes tek bi beyin olsa zaten hayat cekilmez ama cogu seyi benziyo android fanboy filan degilim yanlis anlasilmasin :D

ozakin70

ozakin70

Üye
İpad 2 de ios7den cok memnunum sanki ios benim isteklerime gore hazirlamis gibi

Joker.

Joker.

Üye
Şarj ve vine ve Facebook ara sıra kapanmasa daha iyi olur :)

muharremkol

muharremkol

Üye
Ben çok memnunum yalnız bi sıkıntım var. Fotoğraf çektiğim zaman kamerada çektiğim fotoğrafı görebiliyorum fakat fotoğraflara girdiğim zaman resim gözükmüyor nedenini bilen varsa söylerse eğer çok memnun olurum :)

thezombie

Üye
    Konu Sahibi
Bende güncellemek istiyorum ama beğenmessem diye korkuyorum. Bide imza olayı varmış kapanabilirmiş. Onunda tam ne olduğunu biliyorum fakat ios 7 kasıyor diyorlar genelde.

farukbekl

farukbekl

Üye
kisiden kisiye degisir fikirler sen benzetmessin baskasi benzetir herkes tek bi beyin olsa zaten hayat cekilmez ama cogu seyi benziyo android fanboy filan degilim yanlis anlasilmasin :D
kilit ekranına dayanarak mı söylüyorsunuz bunları. bence alakası yok. içeriğini iyice kurcalamanı taviye ediyorum.:)

Samet.25

kilit ekranına dayanarak mı söylüyorsunuz bunları. bence alakası yok. içeriğini iyice kurcalamanı taviye ediyorum.:)
ya kardesim 3d duvar kagidi bile android den alinma daha neden bahsediyosun androiddeki live wallpaper i 3d diye koymuslar

Samet.25

sadece kilit ekranida degil en iyisi kanitlar ile konusmak bos konusmak sacma buyur fotolara bak ben resimler ile kanitladim somut olarak sende somut olarak benzemedigini kanitla

Türe

Türe

Üye
Kontrol merkezi fikri androidden alinmadir. Dikkat et fikri diyorum. Hareketli duvar kağıtları da keza ayni. Multitask ekrani wp. Başka benzeyen taraf yok sanırım

Samet.25

Kontrol merkezi fikri androidden alinmadir. Dikkat et fikri diyorum. Hareketli duvar kağıtları da keza ayni. Multitask ekrani wp. Başka benzeyen taraf yok sanırım
safari sekmeleri ve takvimde neredeyse birebir ayni .d

Joker.

Joker.

Üye
Alıntı olabilir ancak aslından daha stabil :D

jack19

jack19

Üye
kimse apple'e çamur atmasın ona kalırsan ekranın otomatik dönme olayı'nı ilk çin malı telefonlarda vardı ozaman samsung da çinlilerden çaldı bu fikri?

Üst Alt