İos 7.1.3?

• 19 Temmuz 2014
  • 2306 Okunma
  • 24 Cevap

1. İos 7.1.2 den sonra 7.1.3 güncellemesinin geleceği söyleniyor.. Takvim deki tatil günlerinin düzeltilmesi ve batarya şarj sorununu çözmek adına. Bunlar tabi söylentiden ibaret. Sizce gelme olasılığı var mı yoksa direk ios8 i mi görürüz? :)

Yazan: Makale_Helvetia
    Mobil cihaz ile gönderdi
  2. Eylül'e az kaldı ama 1 güncelleme daha gelebilir :D

iPad ile gönderdi
  3. Kesinlikle :) en geç ağustos un ilk haftası 7.1.3 ile ios 7 final yapacak sanırım

Mobil cihaz ile gönderdi
  4. Final yapmaz iPhone4 için son oldu çünkü devam ettirirler güncellemeyle. 6 hala devam ediyor çünkü 3gs ve iPod4 için.

iPad ile gönderdi
  5. İos 7 biter artık eylül de ios8 geliyor 7nin desteğini keserler bana kalırsa

Mobil cihaz ile gönderdi
  6. devam eder azar azar 6 ya hala güncelleme geliyor diye biliyorum

Mobil cihaz ile gönderdi
  7. 7 de hala bug dolu

iPad ile gönderdi
  8. ios 6 için son güncelleme 6.1.6 onu da 21 şubat 2014 de almış daha da güncelleme gelmemiş

9. Onlarda iyileştirme, bug giderme içeriklidir sürekli alamaz zaten yeni özellik verecek değiller :D
    Önemli olan güncelleme alıyor hala 6

iPad ile gönderdi
  10. Eylül'de geleceğini kim söyledi ? Sonbahar diyor. Ekim ve Kasım da sonbahar.

iPhone ile gönderdi
  11. Eylül'de iPhone, iPad vs. tanıtılacak malum iOS 8 de gelecek onlarla. O ara dağıtırlar.

iPad ile gönderdi
  12. Ekimi bulur gibime geliyor benim. IOS dan önce iPhone 6 görmem gerek zaten. Beğenmezsem tasarımını Windows Phone geçebilirim.

iPhone ile gönderdi
  13. İos 6 nın 19 eylül ios 7 nin 18 eylül'de çıktığını düşünürsek ios8'in de eylül de çıkacağını iddia edebiliriz :)

Mobil cihaz ile gönderdi
  14. Genelde zaten yeni telefonla tanitiyorlar

iPhone ile gönderdi
  15. yeni cihazla beraber yeni yazılım (ios8) de aynı gün dağıtılacak

16. Bende sadece bende var sanıyordum bu tatil günleri sorununu bi 7.1.3 gelse iyi olur bence

Mobil cihaz ile gönderdi
  17. Tatil günleri sorunu nedir ?

iPhone ile gönderdi
  18. Mesela Ramazan Bayramı'nı 27 Temmuz pazar gösteriyor oysa 28 Temmuz yani böyle sorunlar

Mobil cihaz ile gönderdi
  19. Bende Ramazan bayramı falan yok

iPhone ile gönderdi
  20. Bende var ama yanlış gösteriyor işte.

Mobil cihaz ile gönderdi

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
17/12/2018 - 10:51