İos 7.1.3?

Sponsorlu Bağlantılar

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
    Konu Sahibi
İos 7.1.3?
İos 7.1.2 den sonra 7.1.3 güncellemesinin geleceği söyleniyor.. Takvim deki tatil günlerinin düzeltilmesi ve batarya şarj sorununu çözmek adına. Bunlar tabi söylentiden ibaret. Sizce gelme olasılığı var mı yoksa direk ios8 i mi görürüz? :)

0MG90

0MG90

Üye
Eylül'e az kaldı ama 1 güncelleme daha gelebilir :D

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
    Konu Sahibi
Kesinlikle :) en geç ağustos un ilk haftası 7.1.3 ile ios 7 final yapacak sanırım

0MG90

0MG90

Üye
Final yapmaz iPhone4 için son oldu çünkü devam ettirirler güncellemeyle. 6 hala devam ediyor çünkü 3gs ve iPod4 için.

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
    Konu Sahibi
İos 7 biter artık eylül de ios8 geliyor 7nin desteğini keserler bana kalırsa

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
devam eder azar azar 6 ya hala güncelleme geliyor diye biliyorum

0MG90

0MG90

Üye
7 de hala bug dolu

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
    Konu Sahibi
ios 6 için son güncelleme 6.1.6 onu da 21 şubat 2014 de almış daha da güncelleme gelmemiş

0MG90

0MG90

Üye
Onlarda iyileştirme, bug giderme içeriklidir sürekli alamaz zaten yeni özellik verecek değiller :D
Önemli olan güncelleme alıyor hala 6

Batuhan Apatay

Batuhan Apatay

Üye
Eylül'de geleceğini kim söyledi ? Sonbahar diyor. Ekim ve Kasım da sonbahar.

0MG90

0MG90

Üye
Eylül'de iPhone, iPad vs. tanıtılacak malum iOS 8 de gelecek onlarla. O ara dağıtırlar.

Batuhan Apatay

Batuhan Apatay

Üye
Eylül'de iPhone, iPad vs. tanıtılacak malum iOS 8 de gelecek onlarla. O ara dağıtırlar.

Ekimi bulur gibime geliyor benim. IOS dan önce iPhone 6 görmem gerek zaten. Beğenmezsem tasarımını Windows Phone geçebilirim.

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
    Konu Sahibi
İos 6 nın 19 eylül ios 7 nin 18 eylül'de çıktığını düşünürsek ios8'in de eylül de çıkacağını iddia edebiliriz :)

Baranbaris

Baranbaris

Üye
Bende sadece bende var sanıyordum bu tatil günleri sorununu bi 7.1.3 gelse iyi olur bence

Üst Alt