Ios 7.0.2 Yayınlandı Yeni Sürümde Gözle Görülür Değişiklikler Varmı?

Sponsorlu Bağlantılar

zx6r

zx6r

Üye
ios 7 ile sona gelindi çok şikayet var. ios 6.1.4 yüklü iken günde bazen 2 günde 1 şarja takardım şimdi günde 2 kere şarja takıyorum çok bozdular bundan sonra alınmaz iphone

ygtarsln

ygtarsln

Üye
Ne varsa appstoreda :/

ÖEY

ÖEY

Üye
Ipad mini almadan önce bende android için mükemmel diyordum ama ipad mini alınca aradaki farkı anladım. Çok kişinin Apple sevmemesi bilmemesinden kaynaklanıyor.
İphone veya ipad'in tek avantajı marketin geniş olması, başka bir şey değil. Ben tüm platformları kullandım şu anda da 4s kullanıyorum. Açıkçası çok da memnun değilim ama yine de alışmaya çalışıyorum iphone. Tüm sistemleri kullanmış biri olarak wp8.1 güncellemesinden sonra tartışmasız en rahat ve kullanıcı dostu sistem wp'dir bence. Benim şahsi görüşüm.

mhmtsysrt

mhmtsysrt

Üye
iOS7 ile biraz bocaladı Apple ama düzelecektir bence...

phasan

phasan

Üye
Arkadaslar bu yenı bir sistem oldugu için yanı demek istedıgım herseyı degıştırdı onun için biraz sabırlı olmakta fayda vardır hepsı zamanla duzelır

Esendağlı

Esendağlı

Üye
ios 7 böyle şarz yemeye devam ederse Apple nin kasasını da bitirecek:)

hayalet_woly

hayalet_woly

Üye
    Konu Sahibi
bence bir maşallah demeli iphone na biraz ücretli falan ama onuda jailbreakle düzeltiyoruz :)

Batuhan Apatay

Batuhan Apatay

Üye
Bende göremedim gözle görülür bir değişiklik.

Invoke

Invoke

Üye
Adamlar 5S ve IOS7 ile çok sağlam atağa kalktı, siz bu saatten sonra satmaz... Yok batacaklar... Nereye batıyor? Takır takır verdiler hemen 7.0.2yi. Androidde var mı bu kadar hızlı düzenleme? Ha daha tam olmuş mu? Olmamış, eksikler varmış; ama düzelecektir eksikler...

mhmtsysrt

mhmtsysrt

Üye
Arkadaslar bu yenı bir sistem oldugu için yanı demek istedıgım herseyı degıştırdı onun için biraz sabırlı olmakta fayda vardır hepsı zamanla duzelır
Yani benim demek istediğim de buydu. Yeni bir sistem olduğu için aksaklıkların olması normal ama düzelecektir.

Üst Alt