İOS 6.1.3 ve İOS 6.1.6 Jail Break Türkçe Anlatım video

Sponsorlu Bağlantılar

resul060606

Üye
Rica ederim kardeşim helal olsun. Kafana takılan olursa buradan sor.
çok istediğim bir tema ios7 temasını uygulucam şimdi jailbreak yapmaktan korkuyordum tam 1 senedir bugun cesaretimi topladım ve yaptım su an temayıda uygulucam :)

silivriserdar

silivriserdar

Üye
    Konu Sahibi
Yap bak 33 mb olanı vardı onu yükle sesler falan hepsi geliyor ben kullanıyordum. Ama çok kasma yaptığı için kaldırdım.

resul060606

Üye
sese gerek yokte sadece gorunumu yeter ama nasıl indircem cydia arama yerinemi yazıcam acaba ?
Yap bak 33 mb olanı vardı onu yükle sesler falan hepsi geliyor ben kullanıyordum. Ama çok kasma yaptığı için kaldırdım.
sese gerek yokte sadece gorunumu yeter ama nasıl indircem cydia arama yerinemi yazıcam acaba ?

silivriserdar

silivriserdar

Üye
    Konu Sahibi
Evet arama yerine yaz bide Appleyardim.org var oraya gir orada herşeyler var. Aradığın

resul060606

Üye
aratıyorum çıkmıyor her halde source eklenmesi gerekiyor nasıl eklicem ve nerden eklicem ?

resul060606

Üye
teskkr ederim kardesim bir sorum olursa sana danışırım çok saol iyi akşamlar :)

blackcemre

Üye
Kardes programi indiriyorum fakat itunes 10 yuklu oldugu halde program calismio. Itunus dusuk uyarisi veriyor program ne yapabilirim

zaferozkan

zaferozkan

Üye
Sence hangi marka sadece modelini sormak istedin sanırım

zaferozkan

zaferozkan

Üye
silivriserdar

silivriserdar

Üye
    Konu Sahibi
Tam olarak sorun nedir. Detaylı şekilde anlatırsan yardımcı olurum. Redsn0w ile yapmaya çalış yada proğramı farklı pc'deki deneyin.

eroll886

Üye
Paylaştığın video için teşekkürler ama ben p0sixspwn ı indirip açtım ve şu hatayı verdi iTunes 9... 3 nokta attığım yerde daha yazılar vardı ama hatırlayamadığım için koydum 3 noktayı

silivriserdar

silivriserdar

Üye
    Konu Sahibi
Paylaştığın video için teşekkürler ama ben p0sixspwn ı indirip açtım ve şu hatayı verdi iTunes 9... 3 nokta attığım yerde daha yazılar vardı ama hatırlayamadığım için koydum 3 noktayı
iTunes güncelmi değilse güncelle

Üst Alt