İOS 6.1.3 ve İOS 6.1.6 Jail Break Türkçe Anlatım video

Sponsorlu Bağlantılar

sessiz16

Üye
slam iphone4 kullanıcısıyım cydiayı bahsettiniz şekilde yükledim ama itunesden tekrar geri yükleme yaptım ve sonra tekrar cydia yüklemiseni yaptım buraya kadar her şey normal ama daha önce yükledigim barrel veya sbsetting twaek ları yükleyemiyorum yardımcı olabilirmisiniz

SouLFoX

Üye
Uploading ramdisk diyor kalıyor işlemleri yeniden başlattım yine aynı yerde kaldı sebebi ne olabilir acaba?

mukoline

mukoline

Üye
Usta bende ıp aldım ve yukarıda anlatılanların kelime telaffuzlarını. Yapmak benim için.çook zor nerden başlamam gerek program yüklemek için..anladığım kadar bu insinde programları yüklemek için teli crecklemek gibi birşey bende ıp 4 yasa s serisi olabilir 6.1.3 yazıyordu baktığımda bana şu işi bir güzel yazsan da şu mübarek kardeşin bir sevinse kurban olduğum

mmay2727

Üye
usta dediğiniz gibi jb yi yaptım herşey sorunsuzdu taki sabaha kadar sabah telefonu elime aldığımda kapalıydı acmaya çalıştım acıldı ancak beyaz ekran var sadece itunes ile restorede olmuyor ne yapmalıyım yardım lütfen

silivriserdar

silivriserdar

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar yukarıda yazılan ve videoda anlatılanlar çok basit yani iyice dinleyip dikkatli şekilde yaparsanız sorun olmaz. Ayrıca gene zorlandığınız yerde Google'dan yardım alın. Buraya yazarsanız sorunu açık ve net şekilde gene yardımcı olmaya çalışırım.

mmay2727

Üye
Arkadaşlar yukarıda yazılan ve videoda anlatılanlar çok basit yani iyice dinleyip dikkatli şekilde yaparsanız sorun olmaz. Ayrıca gene zorlandığınız yerde Google'dan yardım alın. Buraya yazarsanız sorunu açık ve net şekilde gene yardımcı olmaya çalışırım.
usta herşeyi yaptım cydia yüklendi hiçbir problem olmadan sonra telefonu şarja koyup uyudum uyandım ki telefon kapanmıs pc ye takdım itunes ile geri yükleme yapcakdım ancak yükleme yapmıyor olduğu gibi beyaz ekranda kaldı

sekil_27

sekil_27

Üye
Arkadasım 6.1.3 jeelbrek konusunun en önemli detayını bile okumamışşın ;
sadece iphone 4 ve asagısına keel brek yaplılıyor ;En büyük EKSİSi tel herhangi bir şekilde kapanırsa açılmıyor ;jeel brek işlemini tekrar etmen gerekiyor ;anlıycan jeel brek işleminde yaptın işlemi tekrarlaman ve teli hiç kapatmaman ve şarjınıda bitirmemen gerek
bu büyük bir eksi oldugu için ben yapmadım sahsen ;kimseyede tavsiye etmem açıkcası tel illaki kapanır yada şarjı biter

cihan628

cihan628

Üye
Arkadaşlar hemen konuya geçeyim, iphone 4 ios 6.1.3 e geçirilmiş ve jb yapmak için 6.1.2 ye düşürmem lazım herşeyi hallettim şu shsh kaydı öldürdü beni ya biri bana yardımcı olabilirmi ufacık dosya yüzünden jb yapamıyom :/

crazyadanus

Üye
herseyi düzgün sekilde yuleniyor en son seyde yukleniyor rebot attında sizde ananas cıkıyor bende direk apple ve telefon yine aynı galiba jail break kabul etmiyor bnm telefon iphone 4 16 gb 6.1.3 :)

bycoo32

bycoo32

Üye
teşekkürler

Baskentliia

Baskentliia

Üye
iphone 3gs de çlşmymu

sekil_27

sekil_27

Üye
herseyi düzgün sekilde yuleniyor en son seyde yukleniyor rebot attında sizde ananas cıkıyor bende direk apple ve telefon yine aynı galiba jail break kabul etmiyor bnm telefon iphone 4 16 gb 6.1.3 :)
arkadasım videoyu düzgün şekilde izle dikkatlice ve nerede hata yaptıgına bak ;
iphon 4 tedle jb oluyor seninkinin olmaması mümkün deil ; bir yerde yanlış yapıyorsun videoylan bir yap
itunes yüklü olucak tabiki pcde drıwer için

silivriserdar

silivriserdar

Üye
    Konu Sahibi
İphone 4 Ler için
İphone 4 için 3 ayrı yazılımı var sen 3 tanesinide dene artık hangisi şansına çıkarsa ustayasor.biz adresine git orada anlatılıyor. Linklerde var.Evet arkadaşlar sonunda iphone 3GS ve ios 6.1.3 için untethered jealbreak yapıldı. Tethered jealbreak zaten çok can sıkıyordu. Telefon kapanınca reset atınca tekrar reboot yapmak gerekli oluyordu ama artık gerekli değil. Telefonun şarjı bitse açılıp kapansa bile sıkıntı olmayacak. İlk önce mevcut telefonunuzda jealbreak varda ve sürümü iOS 6.1.3 ise cydia gir cange kısmına tıkla refresh üstte solda tıkla bekle sonra arama kısmına p0sixspwn yaz ve çıkan uygulamayı telefonuna yükle bu kadar. Eğer hiç jealbreak yapmadıysanız oda kolay telefonun iOS 6.1.3 sürümünde ise jealbreak yapmak istiyorsan bu siteye gir pc Windows ise Windows yazan yerden uygulamayı indir ve kur aç sonra telefonda şifre falan olmasın hepsini kaldır sonra jealbreak butonuna bas ve kesinlikle bir daha telefona dokunma telefona 5 10 kere açılıp kapanır en son bitti uyarısı aldığın zaman herşey tamamdır. Bu kadar sorusu olana yardımcı olabilirim.

190719071907

Üye
bu jealbreak yaptıktan sonra kapatıp açınca bişe yapmıca demi

190719071907

Üye
Telefonu yeni aldım 3GS kalibrem yapsam AppStore dem real racing 3 gibi oyun lari indirebilirmiyim

hackermenxx

hackermenxx

Üye
İpod touch 4ü untetheted yapana kadar canım çıktı teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar

Üst Alt