internetten ciddi ciddi para kazanmak.

Sponsorlu Bağlantılar

HakanLJ

HakanLJ

Üye
    Konu Sahibi
internetten ciddi ciddi para kazanmak.
Arkadaşlar bu konuda illaki araştırmalarınız olmuştur.Yok anket doldurma yok mail okuma o na tıklama buna tıklama falan filan. Şuan sadece zevk olarak uğraştığım bir kaç free host sitesi üzerinden açtığım 1-2 siteden aylık 200-250 TL arası para alıyorum tamamen yasal hiç gideriniz yok ciddi olarak kafa yorucak ilgilenen arkadaşlar varsa konu altına yorum yapsınlar 25 kişiyi geçerse bir metin hazırlayıp bu konu altında paylaşıcam. He ödeme kanıtları hepside bu ekte olucak %100 gerçek ve garantili ilk 1-2 ay aylık 20-50 tl arası olur sonradan artar 4. ayında falan benim aldığım paraları almaya başlarsınız. Tabi buna kendi yaratıcılığınız vb. katarsanız daha fazlasını bile alırsınız ben çalışan biriyim günce 10-15 dakikamı ayırabiliyorum o zamana o para çok iyi şimdi yalan değil bana göre tabi gelir seviyeniz iyiyse zaten bu konuya bakmazsınız bile 250 lira deyip geçmeyelim 1 aylık sigara parası ya da elektrik-su faturası neden ufak bi ek geliriniz olmasınki he birde atıyorum aktif bir facebook sayfanız varsa bu 250 lirayı çok çok rahat bir şekilde 2-3 e katlayabilirsiniz. Neyse arkadaşlar 25 kişi olunca buraya girer paylaşırım metni başka bir forumda daha takılıyorum orda sayı 25i geçti metin hazırlıyorum buradada paylaşmak istedim. Herkese iyi geceler.

----

Takipteyim vb. bişey yazmanız yeterlidir arkadaşlar illa benden cevap beklemeyin ben sayıyorum konuyuda takip ediyorum cevap vermememi beklemeyin 25 oldumu metin taslak olarak paylaşıcam

----

25 OLMASINI BEKLEMİCEM ARKADAŞLAR NASILSA HAZIR PAYLAŞAYIM İHTİYACI OLAN BAKSIN.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: cemal çolak ve rocker_hasan123

Buraxlive

Buraxlive

Üye
Kardeşim çok karışık uzun iş değilse detaylarını öğrenmek isterim. Sigara parası çıksın yeter :ehe

• Beğen
Tepkiler: HakanLJ

brk-rtrk

Üye
Çok uğraştırıcı değilse bende öğrenmek isterim

• Beğen
rocker_hasan123

rocker_hasan123

Üye
Takipteyim hocam ama 25 olmayacak gibi siz şimdi anlatsanız ?

• Beğen
Baranbaris

Baranbaris

Üye
Merak ettim bende

• Beğen
cemal çolak

cemal çolak

Üye
Beklemedeyiz..

• Beğen
HakanLJ

HakanLJ

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim çok karışık uzun iş değilse detaylarını öğrenmek isterim. Sigara parası çıksın yeter :ehe
anlatımı paylaştım kardeşim bakabilirsin.
Çok uğraştırıcı değilse bende öğrenmek isterim
Takipteyim hocam ama 25 olmayacak gibi siz şimdi anlatsanız ?
Merak ettim bende

rocker_hasan123

rocker_hasan123

Üye
Teşekkür ederim...
Bu arada şu tr.gg uzantılı site bedava mı kuruluyor ?

brk-rtrk

Üye
Teşekkürler

• Beğen

Üst Alt