İnterneti bıraktıracak program yapıldı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ALPARS™

ALPARS™

Üye
İnterneti bıraktıracak program yapıldı
Teknolojiye paralel günümüzde giderek yaygınlaşan internet bağımlılığı çılgın boyutlara vardı ve adeta hastalık halini almak üzere...
Bu durumun farkında olan bir grup terapist de ABD'nin Washington eyaletinde bir merkez kurdu. Ülkede bir ilke imza atmış olan Restart isimli bu merkez, "internet bağımlılığını tedavi etme programı" adı altında 45 gün boyunca müşterilerine internet bağımlılığını bıraktırmayı hedefliyor.

Programa katılanlardan Ben Alexander, "İnternet başında fazla vakit geçirmekten dolayı artık hiçbir şeyden zevk almıyorum. Uyku düzenim bozuldu, ailemi ve arkadaşlarımı ihmal etmeye başladım. Hayatımın eski haline dönmesi için bu programa katıldım. Umarım faydalı olur" diye konuştu.

Ücreti 14 bin 500 dolar olan bu programın insanların internet bağımlılığına çare olup olmayacağı ise merak konusu.
(sabah)

• Beğen
Tepkiler: ulascemx ve pulili

aLone

aLone

Üye
Ücreti 14 bin 500 dolar olan bu programın insanların internet bağımlılığına çare olup olmayacağı ise merak konusu.
(sabah)

o kadar parayı bana verin ben internet bağımlılığınızdan kurtarırırm sizi:ehe

ALPARS™

ALPARS™

Üye
o kadar parayı bana verin ben internet bağımlılığınızdan kurtarırırm sizi:ehe
ben bi çözüm buldum sigara tiryakileri sigarayı bırakmak için sakız çiğnerler çerez yerler inter. bağımlılarıda tesbihle oyalansınlar veya kalem çevirerek.

PhyscoDevil

PhyscoDevil

Üye
çok ucuzmuş program leblebi gibi satılır

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
ilginç...

EroL

EroL

Emekli Yönetici
işin kolayı cep bilgisyarı. gittiğin yere internetide götürecen yoksa başka çözümü yok bunun

Laz¥

Laz¥

Üye
Para vermeye gerek yok isteyerek herşeyi bırakabilirsiniz

PRHACKX

PRHACKX

Üye
3G de yaygınşınca bu bağımlılık kim bilir ne kadar daha bağımlı olunacak.

bazid_123

Üye
vay anasını satıyım be

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
çok pahalıymış yaaa..

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
bagımlılık filan degil ben çok rahat girmeden durabiliyorum
Herşey beyinde biter.

chatlaq_izmitli

chatlaq_izmitli

Üye
ooo oooo oooooo ben internet bagımlısım gunde 16 saat takılıyorum ama sevgılımle zaman gecirmek için ınternet neki diyorum bagımlılık yapıyormuş peh peh peh :)

ulas_45

Üye
14500 doları bana versinler laptopumu gözlerinin önünde kırayım :ehe

Symbiont

Üye
internet kanser gibidir bir kere oldunmu bırakman yılları alır yada yenik düşürsin

PCKopaT™

Üye
İmkanı yok bırakamam.

kolpaspor

Üye
o kadar param olsa internete takılmam ki..günümü gün ederim valla

chatlaq_izmitli

chatlaq_izmitli

Üye
Valla 20.000 tl yapıyo Fiat coupe alırım onla takılırım çarşıda internetın yanından bile gecmem :ehe

franklinda

franklinda

Üye
Versinler parayı yapsınlar yatırımı ben onlara 20000 sayfalık internete giriş ekranı ve hepsine birden onay sistemi yapayım. Haftanın ilk günü herkes doldursun bu sayfaları teker teker bak ne kadar düşüyor nete girenlerin sayısı. Ama tüm hizmet vericilerine zorunlu olsunda bak.

--------------- Ekleme ---------------

unutmadan internet kafeler içinde tabiiki ve 07.00 ile 18.00 arası doldurmayanlar içinse o hafta internet yok. A bide sadece kendisi olacak yani giren kişi. En iyi güvenlik kriteri üzerinden yaparsam herkes bırakma kararı alır bırakmayanda bırakmanın eşiğine gelir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt