Internet Explorer’dan, ilgi çekicek bir bilgi geldi

Sponsorlu Bağlantılar

Ozan

Ozan

Admin
sağ üst köşede ayarlar gibi yere tıkladım oradan internet explorer hakkındaya tıkladım,
sürüm: 11.0.9431.228 yazıyor.. internet explorer videolarda yeşil ekran çıkartıyor. microsoft googleye düşman olduğu için (herhalde) google.com a yada youtubeye girerken hata veriyor ikinci kez denediğimde oluyor. Chrome de bu sorunlar yok..
Sürümünüz güzel, bir sorun yaşamamanız lazım hatta hızlı internet bağlantısında, ie daha bile hızlı olabiliyor. Ben de chrome kullanıcısıyım ancak internet explorer i da sürekli kullanmak durumundayım siteyi test etmek için, hiçbir sorun göremedim ben siteyle internet explorer da bu açıdan sordum hangi sayfalar veya hangi içerikler sorunlu link olarak örnek verirseniz çok iyi olur yada sorun artık kalmamıs da olabilir ?

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR

BelaMonte

BelaMonte

Üye
Sürümünüz güzel, bir sorun yaşamamanız lazım hatta hızlı internet bağlantısında, ie daha bile hızlı olabiliyor. Ben de chrome kullanıcısıyım ancak internet explorer i da sürekli kullanmak durumundayım siteyi test etmek için, hiçbir sorun göremedim ben siteyle internet explorer da bu açıdan sordum hangi sayfalar veya hangi içerikler sorunlu link olarak örnek verirseniz çok iyi olur yada sorun artık kalmamıs da olabilir ?
az önce açtım denedim gene olmadı, alıntı yazısına tıklıyorum, sağ üst köşede yükleme işareti geliyor ama ömür boyu öyle kalıyor. Yani orjinal, ayarlarına dokunulmamış internet explorer kullanıyorum. sırf bu yüzden chrome ye geçtim. zaten explorer hızlı genede çok sorunlu.

Ozan

Ozan

Admin
Ctrl+f5 yapip ve tarayici tum gecmis verilerini temizleyip tekrar dener misiniz? Bende de ie 11 orjinal hali ve sorun yok cunku

BelaMonte

BelaMonte

Üye
Ctrl+f5 yapip ve tarayici tum gecmis verilerini temizleyip tekrar dener misiniz? Bende de ie 11 orjinal hali ve sorun yok cunku
ctrl f5 de sayfayı yeniliyor. ctlr+h yaptım tüm geçmişi sildim ama gene olmuyor. bilgisayarım windows 8.1 yani orjinal gibi. bu sorunun olmaması gerekirdi.. başka bilgisayarda aynısı oluyor mu denemek lazım..

MaxipmaN

Üye
ie 10 yavaş değil o kadar çok çamur atıyolar ben opera ve chrome kullanıcısıyım :)

• Beğen
Tepkiler: .caner.
.caner.

.caner.

Üye
ie 10 yavaş değil o kadar çok çamur atıyolar ben opera ve chrome kullanıcısıyım :)
İe bence de yavaş değil, herkes ihanet ediyor unuttular herhalde ie kullandiklari zamani :hmmm

Opera kral.

Invoke

Invoke

Üye
Nasıl yavaş değil ? Ben denemiştim win8le birlikte. Eski IElere göre evet, iyiydi ama. Bir chrome gibi değil. Hala yavaş. Ben de bir kaç saat sonra tekrar chrome'a dönmüştüm. :D

• Beğen
.caner.

.caner.

Üye
Nasıl yavaş değil ? Ben denemiştim win8le birlikte. Eski IElere göre evet, iyiydi ama. Bir chrome gibi değil. Hala yavaş. Ben de bir kaç saat sonra tekrar chrome'a dönmüştüm. :D
Zaten hepsinden hızlı demedim ki :ehe
sadece hızlı dedim.

bLnmz

bLnmz

Üye

Ne olursa olsun, bence Mozilla her zaman ön planda. Eklentileriyle olsun, hızıyla olsun fark etmiyor.
Kalbimin sahibi :ehe

• Beğen
Tepkiler: GDDR5 ve .caner.
turancen

turancen

Üye
İlk mesajın son paragrafı herşeyi açıklıyor :) yoruma gerek yok

Senelerdir firefox kullanıyorum, onlarca sekme açtım tık yok :) 10 dan fazla eklenti yüklü yinede iyi çalışıyor, geçen gün chrome deneyim dedim, bir ekran açık, görev yineticisine bakıyorum 5 ayrı chrome ram harcıyor :O ne oluyoruz dedim, kapatıyorum bu seferde chrome hiç açılmıyor, deli etti beni, yine firefox kullanmaya devam :) illa chrome de sorun olmayabilir ama bir sefer oldu ondada deli oldum zaten. Ram konusunda firefox eline su dökemez bence, bir sekme açık chrome de, kapladığı ram 300 mb, neyse çok fazla konuştum :D

• Beğen
bLnmz

bLnmz

Üye
Mozilla tabanlı Opera = Doğan görünümlü Şahin :no::kac::dayak:

MaxipmaN

Üye
chrome kıyaslaması yapmadım

47MaDo47

47MaDo47

Üye
Hımm iyi artık herkes kullanmaya başlar ilgi çekeçegine belli oluyor bilgi için tesekkürler.

• Beğen
Tepkiler: -Börteçine-
ismail

ismail

Üye
Ya kim ne derse desin benim görüşümce ie11 diğerlerine göre evrim geçirmiştir. Acaip hızlı açılması sayfa açması olsun :) önceden ie 7 falan açarken basıp beklerdik 1 dakka sonra gelirse hızlı sayardık :) ie 11 normal bi tarayıcı mesela chrome göre en fazla saniyenin çeyreği kadar yavaştır buda hızz konusunda kullanılabilir kılar ama eklenti eksiği ve estetik yapısı olmaması sebebiyle de hala baya eksik kendileri...

Üst Alt