Instagram mağazadaki yerini aldı, indirme aktif değil

• 1 Nisan 2013
  • 1320 Okunma
  • 24 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Günaydın,

Instagram WP mağazasına giriş yaptı fakat henüz indirme aktif değil. Çok yakında bizlerle olacak. Arayüzü güzel görünüyor. Şimdiden herkere hayırlı olsun. Ben instagram kullanmıyordum ama bu kadar talep olunca ben bile beklemeye başladım açıkçası :)

Instagram | Windows Phone Apps+Games Store (United States)

Ekleme :

Detaylar kısmında "And Happy April 1st 2013!.." yazıyor. Muhtemelen 1 Nisan şakası gibi birşey ama bilmiyorum. Pek ümitlenmeyelim.

Yazan: karaelci
  2. akıllının biri şaka yapıyor

3. Bu konu Wpcentral konuşuldu lakin bunun Official instagram olmadığını 1 nisan şakasının bile yaptılar. Yada ben kötü ingilizcem ile öyle anladım :)
    Bakınız

4. Kockoca store şaka mı yapacak ? :D

5. Evet bende sonradan gördüm WPCentral' da :) ama konuyu açmış bulundum. Neyse, belki gerçektir. Joe abimiz belki de heyecanla bu uygulamayı bekliyordur kimbilir...

6. bu şakayı microsoft yapmadiysa instagramin yapimcisi yapmiştir. Uygulamanin yayincisi burbn inc intagramin resmi yapimcisi.

7. adamlar bizle maytap geçiyo resmen. Yani resmi olarak :D

kendimi çok ezik hissettim şu anda :D

8. Wpcentral konu başlığında bile gerçek olmadığını belirtmiş :)
    [h=1]Instagram app appears for Windows Phone, but you can’t have it (because it’s not real)[/h]

9. Yapımcı instagramın yazılım ekibi olunca ben de gerçek sanmıştım ama dediğin gibi adamlar üzerimize oynuyorlar :) Normalde böyle bir platform duyurulduğunda bütün sağlam firmalar geri planda uygulamalarını geliştirmeye başlar. Instagram ve Facebook ne hikmetse WP ekosistemini kaale almıyor sanki.

10. Demek ki yakın bir zamanda mağazada yerini alacak.

11. #2Instawithlove uygulamasına cevap verildigi falan yazılmıs

12. versiyon sabah 0.9 beta gibi bir şey yazıyordu şimdi
    4.1.20.13

şakanın kalitesi artmış

13. Bence bu gerçek arkadaşlar hissediyorum :D

14. hadi hayırlısı

15. Yani zaten millet yanıyor uygulama için şaka yaparlarsa bu ikiye üçe filan katlanır millet isyan eder :D

16. İnstagram bizle kafa buluyor Microsoft ta buna göz yumuyorsa helal olsun ne diyeyim :)

17. Kan çıkar beyler

18. Toplayın tüfekleri topları kazmaları kürekleri :)

19. Yakın zamanda elimizde olur baksanıza görüntülere
    Sent from my RM-825_eu_turkey_211 using Board Express

20. bu gerçeğe benziyor

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
21/09/2018 - 11:52